Křižovatky života, to jsou reálné příběhy obyčejných lidí. Uvidíte rodinné příběhy, které se mohou týkat i vás nebo vašich blízkých. Násilí, zrada, nemoci, závislosti, těhotenství náctiletých… Příběhy přinášející zlomové životní okamžiky, emoce, drama s dobrým i špatným koncem. Příběhy, které zatím nezachytil žádný dokumentární seriál. Křižovatky života sledují celý průběh událostí od počátku až k jejich vyřešení nebo konci. Ne každá životní situace má svůj happy end. Pokud jste si prošli nebo právě procházíte podobnými situacemi, možná vám pomohou podívat se na problém z jiné perspektivy. (TV Prima)

safety odpad!

koukám už na třetí díl, abych to mohla objektivně ohodnotit ....to myslej vážně? jako reality? jako výměna manželek s vypravěčem? proč to hrají tak katastrofálně? jestli to chtěli udělat jako reality, tak by to nemohli takhle hrát okatě a jestli to hrají, proč se tv spokojila s takovými výkony? chápu, že to nejsou asi herci, ale tohle je strašný.. strašný... dobře za Odpad, který to vyneslo - si zaslouží takové hodnocení.. ()

Ceberus odpad!

Snažil jsem se vydržet aspoň pět minut, pět minut... Ne, to se fakt nedá... :-) "Akční" zoom-in-zoom-out kamera to rozhodně nezachrání. ()

MELODY

Nevím, komu je cyklus určen, nicméně ne všechny díly jsou až tak zoufalé, já viděla dva a oba se nechaly unést. Za mě dvě *. ()

Shaleman odpad!

Co to jako má být? Nový televizní směr ušetříme tím že najmeme lidi z ulice co nehrály ani v rodinném videu? A kdo psal ten scénář? Jestli sám život tak je teda hooooodně jednoduchý. Neubráním se srovnání s nováckými soukromými pastmi které v porovnání s tímto patvarem vybírají oscary. Televizní zlo co nás upozorní pouze na to že ty stupidní ordinace a pouta zase tak hrozné nebudou. ()

bakeero odpad!

K tomuto nemám slov. Ale možná bych se někdy v budoucnu mohl hecnout a napsat o tom obsáhlej článek... :-D ()

RajAthen odpad!

Námět na formát hraných příběhů z lidského života lze uchopit různě. Například zcela a bezchybně špatně. Naprosto monotónní projev řady "herců" a naivita těchto proslovů dává vzniknout zcela unikátnímu bizáru, který zaujme i při pouhém projíždění televizních kanálů. Shlédnutí lze doporučit pouze v případě dostatku černého humoru z pozice diváka... ()

Dzvandzi

Je to celkem dost amatérské,to jde poznat na první pohled.Ale i přes to není tento pořad vůbec k zahození.Spousta příběhů ze života,u kterých sice v 90% víte jak skončí,ale i tak vás to (nebo alespoň mě) baví sledovat a neurazí to. ()

Hexa

Já ten pořad nechápu... Natočeno je to dost amatérsky. Na první pohled to vypadá, že "herci" jsou opravdoví účastníci tý situace, ale na druhý straně, že by byli ochotni se týhle šarády účastnit všichni důležití oné šarády? A i kdyby, to by fakt byli ochotní se toho účastnit a znovu zahrát svojí roli "ti špatní"? To se mi moc nezdá. Zase pokud to sou herci, tak sou dost mizerný. A už vůbec to nejsou příběhy obyčejných lidí. Tak já nevim :/ ()

Bgraphy odpad!

PASKVIL!!!! Příšerný paskvil, který nemá s realitou života nic společného. Na hlavu postavené, nevkusné, nereálné, nepřiměřené scénáře quasi životních dramat... Roztřesená kamera, příšerné, jednostranné dialogy, každý díl v příšerném nářečí - jakoby se všechny události děly jen v jediné obci?! Nedá se na to dívat. Něco strašného, ostuda tohle vysílat. ()

sluzevsky odpad!

Ještě se mi nestalo, že bych rád sledoval pořad, který mi není nijak přínosný... Křižovatky života, to je ale panečku něco. Nevím, jaký přesně záměr autoři měli, nicméně snaha o zahrání prekérních životních situací se seriálovým pseudo a rádoby hercům v žádném z dílů absolutně nevydařila a z cíleného dramatu se tak stává horor (spíše teror) pro diváka se vkusem, na druhou stranu jako komedie (spíše parodie) by seriál zasloužil hodnocení na výbornou. Bohužel o komedii ani horor se nejedná a jako dokumentární drama je pro mne tento seriál totální ODPAD!!! Je to odpad, který prostě stojí za zhlédnutí - nechat si ujít takovou trapnost a hereckou nesmělost včetně naprostého antitalentu je hřích. Nevím na čem režiséři jedou, ale Křižovatky života jsou prostě kapitola sama pro sebe, stejně jako "herci", kteří v nich hrají. ()

Nikol10 odpad!

Témata jsou zajímavá to ano,ale já nemohu pochopit styl natáčení. Všichni už jsme snad pochopili,že se jedná o amatéry, případně divadelní herce,kteří tam hrají a ne skuteční lidé. Proč je to takhle hloupě natočené a ne jako normální tv seriál třeba. Strašně mi vadí ta kamera a také ti herci jsou otřesní. Kdyby z toho udělali něco ve stylu Soukromých pastí třeba udělali by mnohem lépe. Takhle si pořad zaslouží jedině odpad! ()

viky13

Trapnější verze Soukromých pastí. Už tu byly Soukromé pasti a ty tohle téma zpracovoly mnohem lépe a hlavně kvalitněj. Chápu ,že chtěli aby to vypadalo opravdu věrohodně ,ale přece jenom to trochu přehlanli. Zvlášť už v prvním díle ,kdy mi doslova dralo uši to příšerné přehrávání hlavní mladé aktérky. Divím se že nazapoměla text. ()

kittyMITTY odpad!

Herecké výkony či co to mělo být strašné, faktické chyby, milion oslích můstků, neuvěřitelné happyendy, naprosto nereálné prostředí ... škoda 50 minut mého života..... ()

SIXTEENzef

Kde ty herce (neherce) proboha vybírali ??? Pusťte mě k tomu pls, ukážu vám co je SHOW ! Dvě hvězdy dávám jen proto že mi to přijde jako velmi kvalitní komedie ! ()

IvonaK

Ikdyž tento seriál řada lidí hodnotí negativně, tak já si nemůžu pomoct ale mě se líbil moc. Samozdřejmě že je to všechno zahrané a nakonec všechno dobře skončí. Což je mimo realitu protože ve skutečném životě má málokdo takové štěstí když se dostane do nějáké krize. Ale já to beru tak, že chápu že ten dotyčný co vymyslel scénář chtěl zachytit myšlenku, že existuje i menšina lidí, kteří mají štěstí když řeší nějáký velký problém a všechno u nich dobře dopadne. ()