Křižovatky života, to jsou reálné příběhy obyčejných lidí. Uvidíte rodinné příběhy, které se mohou týkat i vás nebo vašich blízkých. Násilí, zrada, nemoci, závislosti, těhotenství náctiletých… Příběhy přinášející zlomové životní okamžiky, emoce, drama s dobrým i špatným koncem. Příběhy, které zatím nezachytil žádný dokumentární seriál. Křižovatky života sledují celý průběh událostí od počátku až k jejich vyřešení nebo konci. Ne každá životní situace má svůj happy end. Pokud jste si prošli nebo právě procházíte podobnými situacemi, možná vám pomohou podívat se na problém z jiné perspektivy. (TV Prima)

Lilith03

Hrozný cringe, ale jsou zde hodnotné myšlenky a mezi těmi tragickými hereckými výkony se občas najde i vlaštovka. Kvalitu jistě nikdo nečeká. ()

gurmet

Zábava od začátku do konce, to se v české produkci s rumunskými kořeny málokdy vidí. Nezbývá než doufat, že se nastavenou laťku podaří udržet i v následujících epizodách. ()

Beawish odpad!

Chvíli mi trvalo, než jsem uvěřil, že tohle je míněno zcela vážně. Kdyby existovalo nějaké panoptikum televizních zrůd, nějaké Ringling Bros. and Barnum & Bailey Freak Show, tenhle "dokument" by v něm měl mít čestné místo. Dokument? Napsal jsem dokument? I já působil věrohodněji, když jsem v šesti letech na vánoční besídce předstíral, že jsem borovice. ()

mentos.

Dámy a pánové, tady je špatně ale úplně všechno! Když jsem na tento pseudo dokumentární pořad narazil v televizi, tak jediné co jsem o něm věděl bylo, že měl docela fajn upoutávku, takže jsem čekal něco ve smyslu Soukromých pastí či Nevinných lží. Za celou dobu trvání pořadu jsem nedokázal přijít na to zda je to (možnost A) natáčeno doopravdy s reálnými postavami, které se něčemu takovému upsali a po dobu trvání se nechaly natáčet nebo je to (možnost B) natočeno s herci. Pokud je pravdivá možnost A je to trapné, ale alespoň lehce zajímavé. Bohužel je ale pravdivá možnost B. V tom případě je to maximálně trapné, nezajímavé, s herci, kteří přehrávají, hrají, že nehrají, ale vše je realita a zkutečnost. Trapný soucítící komentář a jako třešnička na dortu HAPPY END- kdy už si všichni uvědomí, že ne vše končí šťastně a příběhy ze života už vůbec ne. Jeden z příběhů byl ale zakončen tak, že dcera "hlavní postavy" jí přišla ukázat vysvědčení, kde měla jen jednu trojku... no a v tu chvíli jsem už šel opravdu zvracet. //PS: zatím nehodnotím, do odpadu to hodím až (jestli vůbec) uvidím víc částí. ()

bombastus odpad!

Fajn, ať si zahrajou amaterští herci v televizi..ale ať tomu laskavě nikdo neříká dokument!! Když reality show a dokument, tak opravdu ze života a BEZ NAUČENÉHO SCÉNÁŘE...špatně se na to kouká... ()

Nobunaga odpad!

Neuvěřitelně špatné "herecké výkony" a i v těch uvozovkách je to urážka herectví. Naprosto úchylná kombinace nahraných scén a situací, kdy např. kameraman vyskakuje ještě z jedoucího auta, aby rádoby stíhal nasnímat co se bude dít v zápětí. Co ale opravdu stojí za zmínku, to je ta parodie na herectví, to se nedá slovy popsat, to se musí prostě vidět. EDIT: právě teď "televizní štáb" vybavil jednu z postav skrytou kamerou, aby mohl jakože investigativně natočit aktuální dění kolem postav. To už je vrchol utahování si z diváků. Vlastně ne vrchol- ale dno. Jak už tu napsal někdo přede mnou- Směju se a zároveň pláču. ()

MATH odpad!

Mohl bych tu zdlouhavě popisovat, proč mi to málem zpěnilo krev varem, ale použiji jen dvě slova: "TA KAMERA!!!" Mám pocit, že kameraman nebyl střízlivý, nebo trpí třesavkou, neboť statický záběr tam prostě n e n í... ()

Martanka odpad!

Přimluvila bych se za zavedení kategorie "totální odpad", protože jen odpad mi přijde v tomto případě málo. ()

solver

O čem jsou Křižovatky života? Vezměte si nějakou scénu z áčkového filmu, která v něm trvá minutu, protože to nikoho nezajímá. Třeba Pátý element, jak Bruce vysvětluje Číňanovi, že už mu nechodí dobré zprávy, jen špatné. První, že ho opouští žena. Druhá, že ho opouští s jeho rozvodovým právníkem. A toto je právě o tom, jak proběhl ten rozvod :-) ()

Naby

Vzit lidske problemy a vlozit je mezi amaterske herce a tvrdit ze je to dokument je celkem slusnej podvod. Vysledek vypada naprosto hrozne. Tu jednu hvezdicku jsem dal za to, ze pribeh byl vybran pravdepodobne z reality, vsechno ostatni je uplne spatne. Dokonce jsou zabery z udajneho dokumentu na uplne stejnych mistech nez jine dily :-D. ()