poster

Oggy a škodíci

 • francouzský

  Oggy et les cafards

 • slovenský

  Oggy a šváby

 • anglický

  Oggy and the Cockroaches: The Movie

Animovaný / Mysteriózní / Fantasy / Sci-Fi / Historický / Dobrodružný / Akční / Komedie / Rodinný

Francie, 2013, 80 min

Scénář:

Olivier Jean Marie

Producenti:

Marc du Pontavice

Střih:

Patrick Ducruet
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Firebug
  **

  Ogy a škodíci byl ve své době mým nejoblíbenějším nováckým "raníčkem". Ve své celovečerní podobě se mu bohužel úplně nedařilo plně zaujmout mou čilou a už dávno probuzenou mysl. Jako nostalgické poohlédnutí to je fajn, nicméně bych snímek vážně nikomu "neznalému" a hlavně staršímu dvaceti let nedoporučil. 2+* a mírné zklamání.(7.9.2014)

 • D.Moore
  ****

  Je to vlastně taková velmi ztřeštěná parafráze celovečerní trojgrotesky Bustera Keatona Láska kvete v každém věku. Oggy, Jack, švábi a další staří známí stráví první povídku v době kamenné, druhou ve středověku a třetí v holmesovské Anglii, přičemž první dva pobyty jsou lepší než třetí, který bych ovšem úplně nezatracoval, protože má také skvělé momenty. Jako trochu zbytečný přídavek mi naopak připadal epilog ve stylu Star Wars, který moderní animace připravila o velkou část atmosféry.(18.3.2016)

 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $460,000▐ graficky uletené a dá sa povedať originálne poňatie ale príbeh sa snaží až moc na silu byť zábavný, pár krát som sa pousmial ale poväčšinou ma to moc nebralo, toto akosi išlo mimo mňa /videl v kine: 40%/(25.9.2013)

 • Norino12
  ***

  Nebolo to zlé ale... jedno veľké ale.. film sa bohužiaľ nedokázal rovnať kvalitám pôvodného geniálneho seriálu Oggy a šváby. Film bol po grafickej stránke naozaj pekne spracovaný, humor síce nechýbal ale nebolo to také zábavné ako kedysi. Tým pádom som zostal mierne sklamaný po veľkom očakávaní, ktoré som mal. Seriál som mal naozaj rád.(13.1.2014)

 • Mindrot
  *****

  V kine na tom bolo 5 ľudí, vrátane kamošky a mojej maličkosti...vekový priemer tak okolo 25, ani jedno dieťa. Uvádzačka pred premietaním - "Ale to je rozprávka, to viete?" :) milé :) Oggy a šváby sú srdcovečka a tento film zhŕňa všetko najlepšie zo seriálu, všetky charaktery sú zachované, akurát samotný Oggy nie je taký lenivý. Ale celý film ťahá Jack (áno, to je ten zelený kocúr, čo si to vždy všetko odskáče). Dávam plnú pálku, pri krutých gagoch, šialených proporciách a perfektnej hudbe sa jednoducho nedalo nesmiať počas celého filmu.(22.9.2013)

 • - Švábi Joey, Marky a Dee Dee jsou pojmenováni podle členů americké punk-rockové skupiny Ramones. (Marounek)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace