Pád

Pád

Dobrodružný / Drama / Thriller / Romantický / Fantasy

USA / Maďarsko, 2016, 91 min

• bllm

Ty krávo, no to jsem si teda dala. Tohle jsem teda nečekala. Měla jsem radost z nového filmu s Jeremy Irvinem a moc jsem neřešila, co to vlastně je, co to na mě číhá. Zdejší obsah zas tak strašlivě nevypadá, ale plakátek mě měl dostatečně varovat. Netušila jsem, že se vůbec něco takovýho natáčí a že se najdou lidi, kteří se k tomu propůjčí. Ta jedna je za docela zajímavý vizuál (co jsem si za těch 25 minut po které jsem to vydržela stihla všimnout).(12.3.2017)

S takovým hodnocením jsem viděla mnohem horší filmy, které jsem ani nedokázala dokoukat. Tady jsem neviděla ani trapné herecké výkony, ani směšné triky a příběh byl celkem fajn...co kecám, prostě romantika až na půdu a tu já ráda. Jediný co mě mrzí je, že to je na pokračování, které samozřejmě nikdo nenatočí, protože to je očividně a všeobecně propadák. No alespoň že totok skončilo celkem dobře. Jinak Jeremy celkem zmužněl od Válečného koně, takže i tak se bylo na co dívat :-)(11.7.2017)

• blondboss

Podpriemerná teenage fantasy, ktorá cucá veľa námetu z Twilight série a ktorá sa od nej v podstate líši len tým, že upírov nahradili padlí anjeli. Inak je to len tá istá opäť prevarená kaša navyše s dosť nedotiahnutým scenárom a dialógmi. Atmosféru to malo celkom fajn temnú so sympatickou hlavnou predstaviteľkou, ale inak to nemôže veľmi zaujať. 40 %(22.12.2018)

• kaylin

Ne, young adult rozhodně není pro mě a tahle další romance založená na fantasy světě, který vychází z křesťanské mytologie, respektive z ďábla a andělů, to opravdu není něco, co by mě mělo nějak více dojmout. Standardně natočené, standardně nudné a není zde nic, co nechytne člověka, který vyloženě tohle chce.(27.3.2017)

• Blue.Shark

Jednu hvězdičku za přehrávání, debilní děj a hrozný příběhový mišmaš. Když se to všechno smíchá a člověk se smíří s tím, že to prostě není dobrý film, dá se u toho docela nasmát. Co ale nejvíc překvapí, to je stav po filmu, kdy si vlastně divák není jistý, co všechno se na plátně odehrálo. Přirovnal bych to k 91 minut dlouhému videozáznamu, na kterém se štěňátko s dramatickým pohledem snaží otevřít sklenici zavařovaných okurek, přičemž kolem pobíhají zlá koťátka a našemu štěňátku se smějí. Ano hlavní dějová linka je úplně o ničem a vlastně to ani nedává smysl. Jo a pozor, když už má to štěňátko sklenici skoro otevřenou a v dáli proto začnou vybuchovat epesní římské svíce a rachejtle různého typu, záznam skončí. Because fuck you. Zajímalo by mě, jestli je špatný jen film nebo i předloha, ale prozatím tuhle otázku rád nechám nezodpovězenou.(25.8.2017)

• - Internátna škola Meč a Kríž sú v skutočnosti dva zámky. Oba sa nachádzajú v Maďarsku, konkrétne v mestách Tura a Szabadkígyós. (mima33)

• - V roku 2009 ságu o Padlých Anjeloch plánovalo spracovať štúdio Disney, lenže v roku 2013 od projektu ustúpili a prenechali látku inej spoločnosti z LA, Lotus Entertainment. (mima33)