Skutečný příběh o hledání nejznámějšího neabsolventa vysoké školy, jehož život byl v takových sračkách, až s nimi musel začít plnit VŠEchny záchodové kabinky. Policista Arnošt udělá cokoliv, aby se jimi prokousal a tento zdánlivě banální a bizarní případ vyřešil. (oficiální text distributora)

Reanimated

Je to vo hovně a nejlepší scéna je Štěpničkovo vyndávání baterky z mobilu, ale párkrát mě ten fekální rej rozesmál. PS: překvapivě technicky fakt lepší než velká část české "profi" tvorby ()

SpaceOdyseus

Kauzu si zive pamatuju, prece jen VSE byla v tu dobu ma alma mater. Takze ocenuju pouziti opravdovych lokaci (i kdyz mi tam chybi Jizak, kde L.H. radil, pokud si dobre pamatuju nejvic) a cteni opravdove zpravy, nostalgie pracovala. Jinak si myslim, ze z toho slo vytahnout vic. At uz pribehove, atmosfericky, nebo zanrove. Sedlakovo dilo je nemastne, neslane, i kdyz zapachajici. ()

Sasanka20

Co se dá čekat od filmu, který nese název Lord Hoven? Já čekal hromadu fekálního humoru, ale bohužel, k ničemu takovému nedošlo. Fekální to bylo, ale vtipné už tolik ne. Takže by se dalo říct, že se jedná film o hovně, a to doslova. ()

orkadimenza

Lord Hoven - legenda VŠE! Jako Matfyzák se jim můžu smát, ale zároveň trochu litovat, že u nás žádný takový kult není. Překvapilo mě hlavně věrné zobrazení skutečných událostí z novinových titulků (což nebylo příliš těžké, ale na druhou stranu to mohlo snadno sklouznout k nějakým konspiracím o L.H.). Za mě je tenhle studentský film Adama Sedláka povedený, a projevilo se (zejména ve Varech při uvedení Domestika), že tento mladý režisér má talent a budoucnost. P.S. Tak snad si L.H. nepřečte můj komentář a nepůjde řádit na Karlovku. ()

tompaulman

Extra hvězda za nostalgii, jelikož jsem tenhle případ sám zažil. Dodneška si pamatuju na zavřený pánský WC v přízemí a na vyvěšený vzkaz správce budovy. Na rozdíl od filmu, který se natáčel na Žižkově, se ale skutečný příběh odehrál v budově na Jižním Městě. Scénáře se podle mě měl ujmout Martin Pohl, tohle je téma přesně pro něj :D ()

Jolee

Je škoda, že film nebyl delší, protože se slibně rozjížděl a pak se to všechno najednou muselo rychle vyřešit, aby vyšetřovatelé stihli včas uzávěrku. Na druhou stranu byly postavy dobře vykresleny, takže jsem s některými z nich ihned soucítila, což se mi u moc studentských filmů nestává a většinou jim jejich špatné osudy přeju. Kamera skvělá. Hudba doplňující scény mě vážně bavila. Jo a je mi líto Arnošta. Ale zase se možná v Tropical Islands potkal s pravým fekálním Lordem. P.S. Najděte dalšího Kalužu nebo Lorda. Chci víc! ()

marek86

Na to jak je film krátký, tak jsem se snad čtyřikrát a nebo pětkrát zasmál. Což se mi někdy nepovede ani za hodinový film. Podle mě se jedná o velmi povedené dílko na bázi toho, co se dělo okolo L.H. s velmi dobrým výběrem herců. Moje hodnocení 7/10. ()

hrumsrt

U nás se zkrátka točí komedie o hovnu, ale překvapivě je-li to myšleno doslova, má to něco do sebe. Policista Arnošt má stejný deníček jako Sheldon Cooper, možná proto se na vyšetřování hodí. Ukázková jednohubka, která je vtipná už jen svojí myšlenkou. Ve snaze banálním tématem naťuknout tíživější témata, ale tvůrci úplně vyhořeli. Vyšetřovacími metodami se přibližuje tradičním nováckým kriminálkám, kde jde taky úplně o hovno. Jako výsměch mainstreamové české filmové tvorbě parádní.. 55% ()

Ivoman

Jestli si takhle studenti představují film, že pokud někdo během 30 minut dvakrát nesouloží, tak se nedivím, že se tady na ty naše filmy nedá koukat. Žádná potřeba takové akce v tomhle filmu totiž rozhodně nebyla !!! Zajímal by mě spíše některý výrok od profesorů (herců), kteří učí na FAMU apod. Kromě počátečních minut, to mělo dobrý rozjezd, ale po tak cca 20té minutě film nevěděl kudy kam a za každou cenu chtěl rychle skončit. Ani se mu nedivím. Hodnocení, které sem pravděpodobně nacvakali samotní studenti, filmu rozhodně nepatří. Už se mě příčí vlastně jen to, říkat tomuto "dílu" film. Studenti zde dokazují, že jsou pravděpodobně schopní natočit znovu i Červenou karkulku, samozřejmě s tím, že myslivec karkulku vojede v lese, aby to mělo ten správnej perverzní nádech a potom vojede babičku i s vlkem. ()

Pitryx

Ono to nebylo špatné, ale chtělo to nějaký lepší závěr. Fascinoval mne hlas hlavní představitelky. Možná to taky chtělo nějaký ten humor, třeba jen slovní. ()

Standaa

Chudák moje alma mater, nejdřív terorizovaná hovnama, potom bombama :D snad o tom druhym taky jednou vznikne mini filmeček ()

Merenre

Perfektně vypointované, vtipné, řemeslně zvládnuté, nic nechybí - nic nepřebývá. Kdyby takhle vypadaly profesionální filmy, to by bylo něco... ()

Grimaldi

Adama Sedláka doufám po filmu Banger čeká úspěšná kariéra. Svůj výjimečný talent předvádí ale už i zde, ve svém režijní prvotině. Zvláště mezi vysokoškoláky legendární postrach VŠE – Lord Hoven a jeho mýtus, je svým zpracováním a skvělým obsazením jeden z těch výrazně lepších tuzemských krátkometrážních filmů. Chybky se sice najdou, ale jako příslib skvělé budoucnosti, který byl navíc naplněn, rozhodně stojí za zhlédnutí. ()

Nerdik

Na studentský film velice dobře vystavěné, zábavné a svěží! :-) Co se "hoven" týče, bylo s nimi zacházeno se vkusem a rozhodně nepohorší. Kupodivu jsem byl tedy i přes skeptická očekávání výsledkem velice potěšen. Tvůrcům přeji hodně úspěchů v další tvorbě! ()

psychokiller

neuvěřitelný shit... už jen podle toho názvu... viděla jsem dvakrát a hrůza... týpek co si kontroluje vlastní hovna, opravdu nechutné... :D doufám, že adam chystá něco lepšího, než něco o hovnech, když vystudoval filmovou akademii ()

Anniem

Chválím! Na studentský film překvapivě vyspělé. A ta kamera...z pohledu kamery pro mě jeden z nejlépe natočených českých filmů posledních deseti let. ()