Babovřesky 3

Příběh začíná tam, kde druhý díl skončil: Horáčková vybíhá z domu naproti mladé dámě, která přijela do Babovřesek. Místní drbny, které se sběhly na náves, v ní poznaly sestru Glorii. Ta se (po vzoru faráře Petra) rozhodla vystoupit z řádu a zůstat v Babovřeskách. Zápletka se točí okolo pomsty starosty Stehlíka a místních chasníků Horáčkové... do vesnice se vrací kontrolor Dodo. Není sám, přijíždí s ním jeho manželka, která Stehlíkovi zajistí dotaci, díky níž starosta může poslat všech sedm místních drben k moři... Akce „likvidace bab" začíná. A nad tím vší bdí nový farář, který přijel do vesnice nahradit páter Petra.... (Falcon)

honzic

Je to hodně trapné a samá skrytá reklama, ale na Trošku se dá dívat, úplná nuda to není. Hodnocení: 25 % ()

jack_scott

Neviděl jsem celé, byl jsem moc.... Uršulum proti šakalům funguje - jinak to u této série ani nejde. Film je však o dost horší, než druhý díl.  Ok no, na zdraví! ()

Haggy odpad!

Ve třetím díle Slunce seno se jelo k moři, takže ve třetím díle Babovřesků se taky pojede k moři! UVIDÍTE, TO BUDE TRHÁK! Dodnes mi nejde do hlavy, jak se tohoto mohly natočit tři díly. Já nevím, asi nejsem cílovka, nebo co, ale tohle je fakt mizerně špatné. Ona ostatně celá ta trilogie působí jako neúspěšný projekt studenta FAMU propadajícího ze všech předmětů. ()

hony23 odpad!

Odpad, ale recyklovatelný, o čemž nás bude jistě Nova přesvědčovat každé Vánoce. Na druhou stranu se Zdeňkovi povedl majstrštyk, když dokázal spojit tolik reklamních spotů na různé dorty, jogurty a sýry v jeden film tak, aby se to líbilo celkem velké části populace. Všichni tak můžou být spokojení, prostoduší spoluobčané mají komedii ušitou sobě na míru, intelektuální kavárna se má nad čím pohoršovat, výrobci produktů hrajících ve vedlejších rolích mají svou reklamu a Troška si za vydělaný peníz konečně může koupit anální kolík ve tvaru penisu Justina Biebera, který je posázený diamanty v oblasti žaludu pro lepší stimulaci Zdeňkova rekta! ()

kyrysar

Inu hodnotit nebudu, jelikož nemám zájem film vidět a to z důvodu toho, že pan Troška mě dost zklamal. Mýval jsem ho rád, ale jakmile jsem slyšel jeho vystoupení v jednom rádiu, kde se ho komentátor slušně ptal, zda mu nepřijde laciné dělat tak laciný humor a on se pan Troška tak trošku nasral a odešel, aniž by vůbec došlo na chválu jeho dřívějších pohádek a komedie o botě Melichar.... tak nevím, dělá to pro lidi, avšak kdovíjaké umění to není, tak by mohl také unést kritiku od intelektuálů... ()

rigby odpad!

Není žádným překvapením, že film dopadl tak, jak dopadl. Ani jsem nic jiného nečekal. Po celou dobu jsem nepochopil, o čem by to vlastně mělo být. Jen hromada figurek, které se občas mihnou před očima, ale nic po nich nezůstane, jejich přítomnost a smysl zůstane divákovi utajen. A největším tajemstvím je nějaký příběh, něco spojujícího tento geniální chaos. Na druhou stranu je to o ždibíček povedenější než předchozí dvojka, pokud se v kategorii odpadu ještě dá budovat další žebříček. Na jednu hvězdičku to totiž nemá ani náhodou. ()

rodier

Tady je videt, ze na CSFD chodi jen uzce profilovana skupina lidi. Rozhodne to neni spatna komedie, jasne neni to zadnej hajlajt, nic kvuli cemu byste psali dopis domu, ale rozhodne alespon 50% si zaslouzi. ()

MorraEddie odpad!

Babovřesky klesly na samé dno filmového průmyslu. Něco tak zlého jsem dlouho neviděl. Vlastně bych měl dostat nějakou medaili za statečnost,protože jsem se na tu hrůzu dokázal dodívat. O vtipu nema smysl mluvit,protože ve filmu žadný nebyl. Byl to jen slepenec trapných scén a ještě horších hereckých výkonu. Nechápu jak se tohle někomu může líbit. ()

Ondrew odpad!

Aha... no vskutku paraaaaaada!!! Ehm. Jezkovy zraky, ako vidim, tak pan Troska sa pri tejto ultraprisernej trilogii (aspon pevne verim, ze tretim pokracovanim to definitivne ukonci) uz zrejme definitivne pomiatol. V zasade neviem o nicom, co by pri trojke stalo za zmienku. Azda len vskutku dementny tzv. "humor", dementne herecke vykony a korunu tomu nasadzuje priam brilantne dementna kvazi "hudba", ktora znie, akoby ju zbuchal totalny amater niekde na hajzliku, kde si len kratil cas, kym "odosle fax" dolu kanalizaciou... Skoda, ze prave tam neskoncila i ta jeho hudobna prisernost (sorry, ale stvorit TOTO v case, kedy su uz k dispozicii doslova neuveritelne kvalitne samplove kniznice... smankote, to chce fakt kus odvahy!). Vlastne, v tej kanalizacii mala primarne skoncit cela finalna kopia filmu. Zial, nestalo sa tak. Prave preto si tento shit nezasluzi ine hodnotenie, nez totaaaalny odpad. 0%. ()

VideoTuti

Když někdo řekne, že se občas u filmu nezasmál, tak mu nevěřím. Film není tak špatný, jak se mnozí snaží napsat aby byli in. ()

Ozy_man_dias

Jedna hvězdička za ty roztomilý koupací úbory a scénu s Glórií, která zoufale štká při pohledu na nevkusnou vázu s trpaslíky, kterou ji vnutily místní "babky". Ta váza s trpaslíky jsou Babovřesky 3 a Glorie jsem já. Další Troškův výron trapnosti a prodejnosti. Tohle není "jednoduchá oddechovka", to je třetí nálož cílené destrukce inteligence. Tentokrát film zaplatily jakési pitné mléčné srajdy (celý film se tím mlíkem všichni prolévají, v Babovřeskách asi udeřila epidemie zácpy) a rozpustný šumivý nápoj (který se snažili prodat ještě agresivněji, než to mlíko). Taky se snaží divákům vehementně nacpat jakousi cestovní kancelář, ale to by nebyl Troška, aby ve filmu nějakou CK neměl. Jediný herec, při jehož projevu jsem neměla chuť strčit hlavu do mlýnku na maso, byla (kupodivu) Veronika Žilková. Soutěž o nejtrapnější scénu vyhrává ta s Romy. Jestli se TOMU někdo smál, tak ho lituju a Troškovi gratuluju, protože totální debilizace jedince patrně proběhla úspěšně. ()

rytir1

No tohle je klasika místních uživatelů, kterým když se nelíbí nic emerickýho, od prvního dílu musej dávat odpady aby potápěli pohodové filmy. Neříkám extra kvalita, ale já se bavil a myslím hodně lidí v pohodě bude taky. ()

TonoM odpad!

Zdeněk Troška umí zajít opravdu hodně nízko.. Měl by se už věnovat svým mužům a dát pokoj s filmy,protože jsou fakt o ničem. ODPAD ()

zigy

Jedna hvězda za 1) lišku přející dobrou noc, 2) vtip s čelistmi a babou, která praští žraloka a za 3) moře........resp. báby, které konečně Troška pustil tam, kam patří, tzn. k vodě. Zbytek filmu je jen pitvoření o ničem. ()