Babovřesky 3

Příběh začíná tam, kde druhý díl skončil: Horáčková vybíhá z domu naproti mladé dámě, která přijela do Babovřesek. Místní drbny, které se sběhly na náves, v ní poznaly sestru Glorii. Ta se (po vzoru faráře Petra) rozhodla vystoupit z řádu a zůstat v Babovřeskách. Zápletka se točí okolo pomsty starosty Stehlíka a místních chasníků Horáčkové... do vesnice se vrací kontrolor Dodo. Není sám, přijíždí s ním jeho manželka, která Stehlíkovi zajistí dotaci, díky níž starosta může poslat všech sedm místních drben k moři... Akce „likvidace bab" začíná. A nad tím vší bdí nový farář, který přijel do vesnice nahradit páter Petra.... (Falcon)

PowPow odpad!

Nejsem typ člověka, který musí Troškovi a Babovřeskám dávat automaticky odpad, dva Kameňáky se mi dokonce líbily. Že tyhle filmy nemají děj, na to jsem si už zvykl - ale ty jednotlivé vtipy doteď vždycky měly nějakou jednoduchou, hospodskou pointu. Tohle je ale dno - mám se smát tomu, že babka tančí, babka se potápí, babka letí padákem a křičí, že tohle ještě neviděla? Haha. Se zdejší automatickou kritikou Zdeňka Trošky obecně nesouhlasím, s kritikou tohoto "filmu" ale ano, a 20% je podle mě ještě příliš moc. ()

Ziral odpad!

Co se to děje, p.Troška je na dně. Stupidní a laciný rádoby humor, vhodný pouze pro konzumenty čehokoliv !!! Horší, horší a 3. nejhorší propadák, p.Troška žije už jen ze slávy filmů "Slunce...", ale po změně režimu se sláva nenávratně vytratila. ()

axelson odpad!

Tak jako dva předchozí díly se ani tento nepovedl, ale nic jiného jsem ani nečekal. Vesnická "taškařice" kde jednu z hlavních postav hraje "zpěvačka" Lucie Vondráčková. Jinak zase známé "herecké" trio Kikinčuk, Synková, L Langmajer. ()

martin2702 odpad!

Tenhle třetí díl je úplná tragédie první díl ještě ušel dvojka se jakš takš dala zkouknout ale ten třetí díl to je ptákovina všech ptákovin už sem viděl hodně blbosti ale teď tomu nasadili korunu jestli se tohle někomu líbí tak by měl vyhledat lékaře to je fakt děs ()

Alexguba odpad!

Nesmírně nezáživná, nezábavná, odporná záležitost. Vlastně si nedokážu představit, že by se to někomu mohlo aspoň trošinku líbit. Slovy bratrů ze západu - Kakscheiss. ()