Babovřesky 3

Příběh začíná tam, kde druhý díl skončil: Horáčková vybíhá z domu naproti mladé dámě, která přijela do Babovřesek. Místní drbny, které se sběhly na náves, v ní poznaly sestru Glorii. Ta se (po vzoru faráře Petra) rozhodla vystoupit z řádu a zůstat v Babovřeskách. Zápletka se točí okolo pomsty starosty Stehlíka a místních chasníků Horáčkové... do vesnice se vrací kontrolor Dodo. Není sám, přijíždí s ním jeho manželka, která Stehlíkovi zajistí dotaci, díky níž starosta může poslat všech sedm místních drben k moři... Akce „likvidace bab" začíná. A nad tím vší bdí nový farář, který přijel do vesnice nahradit páter Petra.... (Falcon)

datel13 odpad!

Kikinčuk na stará kolena není úplně špatnej herec. Spolu s ním jedinej, kdo trochu hraje je Jiří Pecha. Trochu guilty pleasure kvůli tomu jak některé ´celebrity´ (Bílá, L.Vondráčková) ze sebe dělají blbce. Asi nejtrapnější product placement všech dob ve scéně výběru hotelu. Když se film za půlkou trochu nadechuje, dá se čekat, že se podobně jako 2. díl jakž takž uzavře - jenže on spadne na úplné dno. Těch posledních 20 min v Turecku.. asi nejhorší, co jsem kdy viděl. Celkově film, co musí urážet každýho, kdo má IQ víc než 50. ()

terinka04 odpad!

Marně na babovřeskách 3 hledám něco pozitivního. Scénář? Ten byl strašný a plný nesmyslných dialogů a s prominutím trapných vtipů. Vlastně jsem se ani jednou nezasmála. Při scénách v Chorvatsku (či kde to bylo) jsem si říkala, že už to horší být nemůže a .......ono bylo ! Konec byl absolutně nesmyslný. Nechápu jak někdo může tvrdit, že tohle je kvalitní český humor ( Asi je ten humor v babovřeskách tak intelektuální, že já ho nemám šanci pochopit ) Herecké výkony? Viděla jsem i horší ale žádná sláva to nebyla . Nejlepší na téhle ,,komedii" je ta závěrečná písnička. Ještě nutno dodat, že proti panu režisérovi Troškovi nic nemám ( některé jeho starší filmy se mi i líbily) a film hodnotím pouze podle svého vlastního dojmu. Doufám, že čtyřka už nebude 5% ()

Peabody odpad!

všeobecné pitvoření pokračuje, ale nápady docházejí a herci utíkají daleko pryč, takže bez Jana Dolanského, už ani hokejisti se s tím nehodlají špinit, takže na plátně zůstávají jen nejvernější, o něco potloustlí zestárlí a pokud možno ještě trapnější. Výstyp Terezy Bebarové a Like a virgin?? to je zlatý fond české kinematografie. Polskorusky patvořící kněz? Grupencikánština Lucie a jejích babizen? bože bože. finální podmořský pochod je další perla sviním hozená. O product placementu škoda řečí, teď se sice nežere hromadně 24 hodin denně medovník, ale zase herci trapně nastavují a ukazují prázdné škatule od nějakých jiných sraček, nepije se pivo, ale nějaké víno, trojice dementů se stává rovnocenným partnerem babizen. Bez rychloposuvu by to bylo mučení. ()

ToZe99 odpad!

Tak a konec srandy přátelé, na tohle přece nikdo nemohl jít seriózně do kina. Po prvním dílu se možná ještě chtělo věřit, že druhej to všechno uvede na rovinu. Ale u třetího už tomu nikdo věřit nemohl. Já na to koukal doma v televizi jen proto, že jsem měl masochistické choutky. ()

Nessak odpad!

Odpad do 3tice všeho pekelného. Překombinovaná sračka. Chybí už jen šišlající čert. Dant měl své stupně pekla. Troška má Babovřesky. ()

Sa.sa

Nechápu proč je tady tolik divnej lidí co dávají odpad! jen proto aby náhodou nevybočili z řady :/// Za mě 5hvězd... jsem se bavil a nevím proč byc se nepodíval znova :P ()

Vites

Je třeba respektovat 2 věci : že Zdeněk Troška jasně deklaroval předem, že točí volovinu pro zasmátí - povedlo se. A dále, že obyčejný český divák prostě prahne po takovéhle taškařici - sledoval jsem totiž reakce publika. U filmu, na který jsem zamířil z pracovních důvodů, jsem místy málem usnul, ale přiznám se, že několikrát jsem se zasmál - díky Petru Polákovi, jeho postava jako jako fakt není špatná. ()

judas p

Jednička byla průměr, dvojka bída a třetí díl je asi nejlepší ze všech tří. Možná mě ovlivňuje, že jsem jihočech a místní lokace dobře znám. Není to rozhodně nejlepší Troškův film, ale alespoň ubylo trapných momentů a přibylo těch humornějších. Jakoby Troška rezignoval na pokusy udělat opravdu dobrý film, stačí průměr, který se zaplatí. Ale celkem jsem se většinou bavil a takových českých filmů už moc není, každý chce dělat umění a komedie musí být alespoň trochu "hořká" (viz Hřebejk). Rozhodně herci jako Tereza Bebarová, Petr Polák a Tomáš Trapl si to úžasně užívají, věřím, že při natáčení tam musela panovat ukrutná pr.... ()

Tom333 odpad!

To se může líbit snad jen člověku s lobotomií mozku nebo totálně sjeté smažce. Nejhorší, nejtrapnější, nejstupidnější díl trilogie. Ztracený čas a peníze, není nic, co by se dalo pochválit. Vtipy tak smutné a ubohé, že se jim může smát jen člověk s IQ bublajícího bahna...Troška by měl (už konečně) dostat doživotní distanc, doživotní zákaz točit komedie!!! ()

zdenoush

Všichni kdo dali známku odpad, film zřejmě neviděli, a pokud ano, nechápu proč na něj chodili když každému musí být jasné co se dá od pana Trošky očekávat po dvou předchozích dílech. Ze stejného důvodu já nechodím na filmy typu Matrix, protože to, je zase totální odpad a nesmysl pro mě. Pro pana pytrisss : zřejmě je zakázáno mít jednou chuť se v kině pobavit jako u Babovřesk, A v případě Pianisty mít zase hluboký zážitek, stejně jako třeba u Zlodějky knih. ()

Vampirosa

Žalostnější už to snad ani být nemohlo. Po několika minutách jsem si přála, aby mé utrpení už skončilo. To, co vycházelo hercům z úst, by mělo vycházet poněkud jiným otvorem. Marné pokusy o humorné scény. A co se týče konce .. to mě už vážně dorazilo! Lituji peněz a času, co jsem do toho vrazila. Hvězdička za "kachní nemoc" a "zhuleného křečka" (a i tak jsem moc mírná). ()