Babovřesky 3

Příběh začíná tam, kde druhý díl skončil: Horáčková vybíhá z domu naproti mladé dámě, která přijela do Babovřesek. Místní drbny, které se sběhly na náves, v ní poznaly sestru Glorii. Ta se (po vzoru faráře Petra) rozhodla vystoupit z řádu a zůstat v Babovřeskách. Zápletka se točí okolo pomsty starosty Stehlíka a místních chasníků Horáčkové... do vesnice se vrací kontrolor Dodo. Není sám, přijíždí s ním jeho manželka, která Stehlíkovi zajistí dotaci, díky níž starosta může poslat všech sedm místních drben k moři... Akce „likvidace bab" začíná. A nad tím vší bdí nový farář, který přijel do vesnice nahradit páter Petra.... (Falcon)

hackstolle odpad!

Když napíšu, že to je monstrózní ober kravina, tak budu velmi spisovný. Protože takové sprostě slovo ještě nevymysleli. ()

ostravak30

Zatímco v prvním díle byla alespoň špetka humoru, tady se už ztratila i ta. Zůstala jen trapnost a pokus o vtip. Ani děj nemá pořádnou zápletku. A když není zápletka, není z čeho těžit. Důkaz příšernosti a zoufalosti celého filmu budiž chabý pokus o nevím co, zřejmě se tomu diváci opět měli smát, ale já to nepochopil, a to je záběr na celý štáb včetně režiséra během hovoru L. Vondráčkové se svým milý J. Dolanským, který se tentokrát nezúčastnil. A tak zůstala už jen ta skvělá hudba. Panu Troškovi bych vřele doporučil se už jen soustředit na pohádky. Vrcholem jeho komediální tvorby byla trilogie Slunce, seno...kterou mám osobně velmi rád a považuji ji za velmi kvalitní komedie, ale svůj stín už zkrátka nepřekročil, ač se o to stále snaží. A nepřekročí! ()

Fajt odpad!

Trapná a křečovitá rádoby zábava. České filmové komedii rokem 1989 již navždy odzvonilo... ()

Honzulik odpad!

Babovřesky 3 - film, který je stejně jako ty minulé díly o ničem a díváci jsou po shlédnutí několika minut filmu po "Cimrmanovsku" rozdělení na dva tábory: První by nejraději odešli domů, ale je jim líto vynaložených peněz, druzí by také nejraději odešli domů, ale jsou zvědaví, jestli to bude i dál takové slabé... A ono to bylo ještě horší...! Zdenku prosím, "Vyser už se na to" !!! ()

HellFireFery

Co jsem komu udělal?! Několik málo zdařilých fórků ničí totální absence příběhů a ohromnou nesympatičností drtivé většiny postav. PS: Scéna pod mořem stojí za to! Jak tohle někdo může myslet vážně? ()

srolyma odpad!

Dobrovolně bych na to nekoukal, ale bohužel TV v nočním autobusu směr dovolená Bergmana zrovna nenabízela. Spát se u toho babskýho vřískání fakt nedalo, tak jsem si to musel protrpět až do konce. Nemá smysl hodnotit, ono ani není co. Snad jen pan Kikinčuk byl koukatelný a vřele bych mu doporučoval, aby se napříště Troškovi vyhýbal velkým obloukem a motal se raději kolem Prušinovského. ()

ESNYR odpad!

Po úspěchu série Slunce, seno ....... se dostavila ohavnost v podobě Kameňáku a Babovřesek, což způsobuje docela chaos ve všech 3 Troškových serií. Ono už jenom se vyznat v tom kdo je kdo a kdo hrál v čem, je docela oříšek. Bohužel jedna osoba - kterou chovám v úctě - si tyto všechny filmy může pouštět neustále dokola, což ve mě vyvolává stavy jako je deprese, pocit nedůležitosti, chuť spáchat sebevraždu, což je násobeno v případě nepřízně počasí, kdy se nedá z baráku zmizet ani se psem. Totální dno, které už níž prostě nedostanete ani kdyby se oběvila možnost vykopat 7 pater podzemních garáží. ()

blondboss

Najslabší diel už tak slabej trilógie, ktorej práve zatiaľ tretia časť ukázala, ako sa Troška snaží prebudiť kult Slunce, seno...na novodobý spôsob. Avšak vôbec to nefunguje a paralela s morom miestami skutočne trápna. V zásade sa ten film dal pozerať, ale bola to jedna veľká nuda s neskutočne prestreleným záverom, ktorý je točený skutočne pre zúfalcov. Veľmi slabé. 25 % ()

eMeMko

Třetí ponor do Troškova ideálního světa, kde je tráva extrémně zelená a nebe se dá použít jako bluescreen, dopadl dle očekávání, ba i mírně překvapil. Herecké výkony, zápletku, dialogy, vizuální efekty a technickou kvalitu snímku samozřejmě netřeba hodnotit. Přesto mi tento snímek utekl podstatně rychleji než předchozí díly. Možná to bude ale tím, že jsem u něj stihl dělat ještě spoustu jiných věcí. Finální hodnocení: jedna hvězda, jelikož už nás další Babovřesky nečekají. ()

ZHODNOTITEL odpad!

Beru, že vznikla jednička. Byť se mi kdovíjak nelíbila. Svým způsobem jsou ty filmy i někdy vtipné, ale nejhorší na tom je to, že muselo být pokračování. A vzhledem k tomu, jak to v prvním díle končilo, bylo jasné, že další dva díly prostě přijdou. Troška by se měl vykašlat na ty jeho dvojky a trojky a raději dál tvořit, dokud může, dokud ty lidi někdo baví a dokud se dětem líbí jeho pohádky, kterým by se měl určitě věnovat i nadále. Protože až s tím Troška přestane, tak už tady nikdo jiný asi jen tak nebude. ()

harycek

Mě se to to líbilo!! Proč taková averze k Troškovi, to je nějaká móda !?? Všem odpaďákům radím: když tak nenávidíte Trošku tak se na to nedívejte bude vám lépe!!!!!!!!!!!! ()

natalanka

A zase dám 5 hvězdiček... Ba právě proto ,že jiní dávají jen odpad. Tak troku rovnováhu by to chtělo. Protože to je lehkost bytí. A umělecký počin nabarveného ptáčete si nesu v duši jako obrovskou nesmazatelnou šmouhu hnusu světa. Co byste dnes dali Chaplinovi, Laurelovi a Hardymu, kde šlo hlavně o to padat, kopat si do zadku a mlátit se pánví do hlavy? Asi proto, že byl život jaký byl se lidé potřebovali i zasmát.... normálně od srdce zasmát.... :-) ()