Babovřesky 3

Příběh začíná tam, kde druhý díl skončil: Horáčková vybíhá z domu naproti mladé dámě, která přijela do Babovřesek. Místní drbny, které se sběhly na náves, v ní poznaly sestru Glorii. Ta se (po vzoru faráře Petra) rozhodla vystoupit z řádu a zůstat v Babovřeskách. Zápletka se točí okolo pomsty starosty Stehlíka a místních chasníků Horáčkové... do vesnice se vrací kontrolor Dodo. Není sám, přijíždí s ním jeho manželka, která Stehlíkovi zajistí dotaci, díky níž starosta může poslat všech sedm místních drben k moři... Akce „likvidace bab" začíná. A nad tím vší bdí nový farář, který přijel do vesnice nahradit páter Petra.... (Falcon)

AndreiRanger

Ať se jdou všichni "hateři" bodnout, rozhodně nejlepší díl série... Pokud nejste tupoun co dává 5* emerickým srágorám kde hridinové nenabíjí a neumírají bude se vám rozhodně dobře koukat. Po 2. méně zdařeném dílu se Troška opět vrací ke "svému" a je to opravdu znát! Jediné co by se dalo vytknout jsou hodně okaté reklamy, ale svět je o penězích, takže jsem ochotný to tolerovat. ()

LinhartAlena

Před tím, než zde někdo napíše své hodnocení, tak by se měl prokázat minimálně lístkem do kina. Občas mi příjde, že jsou zde jedinci vyloženě nadržení na to, aby zhatili hodnocení filmu. Nejedná se o Hollywoodský supertrhák ani o hyperúžasné Star wars tak si to uvědomte. Film je určen k tomu, aby pobavil naprosto obyčejným lidským humorem - pokud se Vám to nelíbí tak proč na to lezete? Radši si pusťte The Big Bang Theory a smějte se podle Vás smysluplným vtipům Sheldona Coopera. Já dávám 5 hvězdiček a proč? Protože jsem po dlouhé době u filmu brečela smíchy! ()

migr

Poměrně hodně malích pointových zápletk, o jakš takš slušném životě na venkově, otravný PP, v jedné velké ne zas tak špatné blbosti, o tom jak si filmařká parta užívá zvláště peněžních prostředků spozorů, a výdělku ze sledovanosti. 46% ()

e.hawe

Nemáte rádi Trošku? Nelezte na jeho filmy. Já se do kina těšila a pobavila jsem se! Proto bych podle některých měla být blbá???? Proč? Do kina si zajdu jen občas a chci se u filmu zasmát nebo pobavit. Nepotřebuji filmy, které mají výborná hodnocení od kritiků, podvodníky, zloděje a závislé osoby mám ve svém okolí a proto nemíním utrácet peníze za lístky na filmy o nich. Klidně si na pana Trošku plivejte, jen ukazujete jak jste ubozí, protože jinak byste objektivně napsali že se vám něco na filmu nelíbilo ale neuráželi byste vše v něm a ještě tvůrce. ()

A161729

Tak já se nepřipojím k upalování pana Trošky obrýlenými obř... intelektuály.Pan Troška natočil film pro zasmání myslím že se to jmenuje komedie.Narozdíl od zde chválených dílek se očividně film sám zaplatí a vydělá si na sebe a né jako zde vychvalované dílka která parazitují vesměs na fondu (české) kinematografie.Jak čtu komentáře tak dnes bylo kino zaplněno cca 30 hloupými lidmi bez vkusu.Jenže je zajímavé ti hloupí lidé se smáli od začátku do konce a očividně odcházeli z kina spokojeni.Já nejsem milovník kameňáků a podobných dílek ale film mě donutil se mlátit smíchy od začátku do konce.Perfektní výkon pana Trapla v roli polského faráře.Kdo je hloupý a bez vkusu jako já tak tomu vřele doporučuji na film jít. ()

RyuzakiSE

Nejlepší díl ze všech tří. Sice to občas postrádalo logiku... ale tu nemůžeme v Troškových filmech hledat. Točí komedie, aby jsme se zasmáli, ne abychom nad tím filozofovali od rána do večera. Každopádně smála jsem se dost a ani nemůžu litovat toho, že mě do kina otec vzal, ačkoliv jsem napoprvé odmítla. Kino se chechtalo a občas nebylo ani pořádně slyšet, co kdo říkal, takže by to potřebovalo zhlédnout ještě jednou. ()

Libre odpad!

Totální odpad bez děje, nic víc. Trapný pokusy o vtip. Navíc reklamy na frekvenci 1, cestovní kancelář a další kopu firem byly až moc nápadné. Takže nepovedená filmově trapná reklama. ()

p.stenzelova odpad!

Už předchozích dvou filmů jsem se alespoň zasmála, což si myslím, že byl hlavní účel těchto komedií. Troška mi nevadí, ráda si u jeho filmů odpočinu, ale tohle je prostě moc. Tenhle díl ale očividně nepovedl! Nebyl vtipný, byl plný skryté reklamy (kterou se vlastně ani moc skrývat nepokoušeli, což mi vadilo asi nejvíc) a neměl žádnou dějovou linku. Přesně jak bylo řečeno o pár komentářů níž - kinematografická genocida. ()

vbernard

Když to tady tak čtu......., tak některé recenzenty to, tak hrozně nezaujalo, ztrápilo, unudilo a urazilo, že měli velkou potřebu k tomu napsat půl stránky. Proto film shledávám zábavný, příjemný, oslovující, odpočinkový a vlastně takový, jaký jsem od Trošky zvyklý. Pobavil a rozhodně to stojí za jakékoliv komentáře. ()

Wlashack odpad!

Strašně nerad udělují podle mě příliš přísné a obecné hodnocení "odpad". Kdo si přečte moje komentáře ví, jak vzácně tak činím, neboť pokud se mi film jako celek nelíbí, snažím se najít alespoň jednu pozitivní složku filmu (hudbu, efekty, nadsázku ...), prostě cokoliv, z čeho by se dala hvězda či dvě vykřesat. Nemám problém s tím přiznat že se mi Babovřesky a i z větší části dvojka líbily jako střeštěná odpočinková slátaninka, která alespoň rychle uteče a ruku na srdce - kdo se občas nezasměje hospodskému humoru? Jenže ta trojka je těžký průser a jak křešu tak křešu, tady nic nezmůžu. Za celý film jsem se ani jednou od srdce nezasmál (což u 1 a 2 ano) a děj je snůška trapných scének dovedených ad absurdum. O ději tedy mluvit nelze, o hudbě či humoru taky ne a když už jsem dumal, z čeho dostanu aspoň jednu maličkou hvězdičku, přišel konec s babkami u moře, který to definitivně zabil a věta, kterou jsem pošeptal manželce když naskočil titulek se jménem režiséra zněla: "Už by to neměl hulit, tohle bylo fakt moc". Jak jsem řekl, odpadů u mých hodnocení najdete minimum, ale musím jeden přidat. Snažil jsem se, opravdu. ()

OrelCop

Tady je zase sraček, co berou život zbytečně moc vážně a nedokáží se zasmát jednoduchému humoru ... Klasická komedie pana Trošky, nic extra, ale podívat se na to dá. Za mě 52%. ()

RaxK

Na můj vkus, až moc reklam. Na druhou stranu některé momenty byly povedené. Např. jak pan farář ne/chtěl udělat pohřeb pejskovi. ()

FakyCB

Pan Troška je jistě výborný režisér, ale tuhle hovadinu musel asi natáčet pod vlivem drog, jinak si nedovedu představit, že je někdo schopen něco takového vůbec natočit. ()

filipson14 odpad!

Ještě by mohli dát Troškovi nějaké to ocenění a můžeme mluvit o opravdovém úpadku české kinematografie. Režisérů by mohlo být opravdu o ,,trošku'' méně. ()

bratr_jezek

Tato trilogie má sestupnou kvalitu, kde vás nejvíc bije do očí marná snaha vytvořit novou "hoštickou" trilogii. Jenže zde režisér svůj původní kus jen pěkně vykrádá - např. dívka se schází na sex s hochem v lese, aby to hlavně nikdo z dědiny nevěděl (Hoštice 1), babky by chtěly provdat svá dítka lépe než za místní lempláky, takže ve vzduchu visí nenávist, hádky a krev (Hoštice 2) a nejlépe se babek zbavíte, když je vyšlete k moři (Hoštice 3). Pospojování připomíná kaleidoskop nenavazujících momentů oddělených kokrháním kohouta, humor je křečovitý a vtipy, za kterými snad jen režisér nebo scénárista vidí podobně kultovní hlášky jako v Hošticích, jsou ve skutečnosti na úrovni Kameňáků. Fungující dvojice Dolanský a Vondráčková se smrskla jen na pár záběrů Lucky, Dolanský je jen na "telefonu". Některé postavy jsou zde zbytečné (např. nový farář či Lucka Bílá), jiné postavy přehrávají (Žilková, Kikinčuk a oba manželé z ministerstva - proč je nová postava zase nějaký huhlající babochlap?) a některé scény již režisér použil (scéna, kdy někdo před někým klečí a nezvaný pozorovatel si myslí, že je to snad orální sex, okatá reklama na některé výrobky). Ze všeho je cítit jen snahu vydělat peníze na nenáročné zábavě pro příznivce Kameňáků a já dávám hvězdu jen proto, že pevně doufám, že 4 už snad nebude. ()

CarlaBrunn

Ale ludia aky odpad, prosim vas!! Z trilogie od Z. Trosku to sice hodnotim ako "najmenej povedenu" cast, no ak to mam hodnotit ako celok, bolo to celkom prijatelne. Po dlhsom case som zasla do kina, sice s velkymi ocakavaniami po cca predrocnej dvojke, no stare baby boli v mnohych pasazach vtipne :) Najviac mi rezala starka (neviem meno), ktora rozpravala akokeby bez zubnej protezy a ta zaverecna scena, pri ktorej vybuchla herecka Jana Synková na zachode :D :D ()

roflmao odpad!

A máme tady třetí díl. A jako do třetice všeho dobrého, i tentokrát mě přítelkyně vytáhla na Babovřesky 3 a vzala s sebou mladší sestru a její kamarádku. Čert to vem, lupen dostanu za odměnu, že tam pojedu, nacpu se vyprsknutý kukuřice a udělám radost. Usedli jsme do sedadel a netrpělivě čekali na onen zážitek. Nevím jestli je to smůla anebo prokletí, ale vždycky se v kině najde nějakej ten čůrák, kterej se musí pronikavě gebit na celej sál, ten se pak gebí tomu, jak se mentálně gebí on a ve finále to vypadá, že se všichni gebí tomu filmu, přitom se mu vážně gebí, ale gebí se taky primitivnímu kokotovi, kterej se gebí tomu, že babka čmáchne žraloka holí (ne kecám, tomu se negebil jen on, tomu se gebilo 99% lidí v sále). V ten moment si připadáte jako vyvrhel, někdo kdo tam nepatří, jako kdybyste byl plátek krkovice v drůbežím chlaďáku. Humus, trapárna, nezasmál jsem se, bohužel, ani jednou. Nebylo čemu. Nejvíc mě mrzí, že fórek o kachním syndromu jsem zhruba před rokem prezentoval své přítelkyni a tak nějak neutrálně na něj reagovala. Nyní se tento "ohraný" vtípek objeví v triviálním snímku a ona se tlemí a tlemí a tlemí a tlemí a tlemí a tlemí a tlemí a tlemí a celou dobu v autě to slyším a pak ještě doma a pak ještě u večeře a na dobrou noc a tlemí a tlemí a všichni se tomu tlemí a tlemí, no prostě úžasný. Nejlepší je se vyplakat na ČSFD a nechat to být, jelikož je u nás primitivní forma smíchu standard i nadstandard. A intelektuální forma smíchu je "píčovina". To byste se nejradši zavřeli do sklepa a čekali až spadne atomovka na jebnutou část populace. Táhněte do hajzlu, jako neni to vtipný jako. Jako ODPAD! 0% jako. ()

Péča odpad!

A pak nemá jít Česká republika ve všech směrech doprdele. Komedie pro nový dementní generace. Bojím se, co nás čeká v budoucnu. ()