Skinwalker Ranch

V roce 2010 si získal Skinwalker Ranch pozornost médií poté, co zažívá celou řadu nevysvětlitelných jevů. Zprávy od pozorování UFO, záhadně zmrzačeného dobytka jsou rutinou. Nicméně veřejné složky zaujme až zmizení farmářova osmiletého syna. O rok později přijíždí na farmu vyšetřovací tým a začíná rozkrývat tajemství. S jeho příjezdem začínají přibývat i paranormální jevy, které jsou ovšem daleko víc brutálnější než obvykle a nadále se stupňují. Vyšetřovací tým tak stojí před rozhodnutím, zda-li půjde dál a bude riskovat své životy. (Matthew01)

MutantMarana

Jedna za mutanta a druha za krasnej talir na konci a to je sakra malo, jinak trapas nevidanej, nekonecne nudnej a navic to ve skutecnosti bylo uplne jinak achjo. Plne se ztotoznuju s komentem Ketri. Presne tak to citim! Maj to v makovicich to takle hrotit zrovna nahodou ke konci to jooo. Jo a ta Erin Cahill to je tip spis do porna, ne do found footage stylu. ()

Pitryx

Pro záhadologa povinný film, pro UFOloga ještě víc. Já jsem se sice zařekl, že do „foundt fotage“ už nikdy více, ale tohle jsem musel vidět. Bohužel je to jen další s blbinek, kde se režisér snaží hrát na autentičnost. A stejně jako ostatní filmy (ne všechny) to tím dokonale zkonil. Takže se opět budeme dívat na rozstřesenou kameru a několik pobíhajících jedinců. A aby to bylo jako skutečné, přidáme k tomu dosti nahlouplé dialogy. To všechno hodíme do střižny, kde se na všechno vykašleme a nakonec nám z toho vyleze paskvil. Nepřesvědčili mne ani herci – neherci. Ale, abych zase nebyl za primitiva, pár silnějších okamžiků snímek přeci jen má. A závěrečná sekvence, byť bezbarvá také ušla, takže sečteno a spočítáno to tu dvacítku ze sta hodí. A mimochodem, když už autoři snímku chtěli být „věrohodní“, nemuseli za film mrsknout titulky s hereckým obsazením. ()

Cechyno4

Tohle mě prostě nějak neoslovilo. Horory ve stylu Found footage mám velice rád, navíc ufologie je pro mě také velmi zajímavým tématem(o tom jak málo se točí hororu s ufouny, ani nemluvě!) Ale zde to prostě nefunguje. Styl roztřepaná kamera je na škodu a vytvoření nějaké atmosféry ? S tím si režisér nedělal moc velké starosti. Žádná tu není. Přiznávám, že tu byla jedna lekačka, ale opravdu jen jedna. A na to jak je film krátký, musel jsem dlouho čekat než se něco začne odehrávat. Pro mě zklamání. Více mě rozhodně oslovilo ze stejné kategorie Temné nebe. ()

Crybaby

V dnešnej dobe plnej paranormálnych hororov založených na rozmiestnených kamerách a nočnom videní, nemožno čakať od tohto filmu nič iné ako bezduché bu, bu, bu plné zrnenia, výkrikov atp. Ako zmes toho všetkého to bolo tým lepším z ff hororov aj napriek tomu že to strácalo na originalite. ()

Keen.lady

Nudou jsem se položila na stůl. Válela jsem si tak ksicht přímo před obrazovkou a stejně mě nic nepřekvapilo ani nevyděsilo. Bez jakékoliv logiky nebo pointy se smíchaly různé bytosti a prvky typické pro horory. Pak se jen předvedli a tím to haslo. Postavy naprosto nesympatické, dialogy o ničem. Naprostá ztráta času. ()

elanista1

Dobre, posledne tri minuty som si od zaujatia poobhryzal nechty na rukach, lenze neviem ci to nie je trocha malo. Samozrejme, vsetko sme to uz niekde videli, ale to je jedno; ide o to, ze je to nuda a od plnohodnotneho filmu to ma daleko. Ked mam porovnat s niecim minulorocnym, Temne nebo bolo lepsie; a ak mam trocha zavrtat do minulosti, tak Znamenia. ()

Rodriguess

Lepsie ako Paranormal Activity, aj ta handy cam kamera mi neprisla taka neprirodzena. Napatia sa postupne gradovalo a to sa mi na to pacilo najviac. Velmi dobre. ()

DJMaroko odpad!

Jak už tady někdo psal začalo to slibně tím to, ale taky skončilo. Pro mě jednoznačně ztráta času. Pokus o něco co určitě nevyšlo. A úplně nesnáším filmy bez konce, roztřepaný obraz a pokus o špatně nahraný záznam. Nemá to vůbec logiku v případě že mi jde o život určitě si to nebudu natáčet ...velké zklamání. ()

Lucienne6

"podle skutečné události"...no, těšila jsem se po tom, co jsem tohle na začátku filmu přečetla...a nakonec z toho bylo jedno velké "wtf" bez konce a bez vysvětlení. Nicméně dívalo se na to vcelku dobře tak alespoň jedna * za efekty. :) ()

psycho.ta

Průměrné, herecky vcelku sympatické found footage. Za malé peníze dobrá kamera, ale naprosto nesmyslný - na sebe nenavazující děj, který mi prostě vadil, tudíž 2** ()

Allein4

Ohraný nápad, tuctově natočený, bez pořádného závěru (respektive ten, co tam byl, by si zasloužil vystřihnout). Toť Skinwalker Ranch. Přes to všechno to tak hrozné nebylo. ()

BaseDallas

Triky boli veľmi fajn, páčili sa mi osadené do trasľavého, "amatérskeho" obrazu, herci neboli nejaký béčkový zúfalci, ale nejak tomu chýbal záver. Neboli vysvetlené niektoré dôležité momenty, "zjavenia" a tak vlastne neviete po dopozeraní takmer nič. Pár krát som sa zľakol, malo to aj napínavú atmosféru, no ako som už spomínal, neuzavreté. ()

vlastar

Jsem celkem překvapen, variace na dané téma mě zaujala více než třeba u Dark Skies, na druhou stranu jsem trochu nepochopil, nebo mi spíše unikla ona pointa, zda šlo o mimozemšťany nebo Skinwalkera (nebo obojí?). Toto dilema jaksi ubralo jednu hvězdu. Jinak atmosféra celkem hutná a efekty (sice nic extra) na tento typ filmu taky celkem slušný. Co mě nevíce vyděsilo, byl ten nechutnej, obrovskej pavouk, co se mihnul v jednom záběru, při zkoumání divných zvuků ve stodole. Brrrr... ()

kollera

Začalo to celkom sľubne no postupne sa to vyvinulo do absolútnej paródie na sci-fi horor. Jedna veľká americká sračka. ()

HIPHOPer

Sice to nemá dobrou atmosféru,není nic u čeho by se člověk mohl leknout nebo měl strach,efekty nic moc,ale ta myšlenka,že natočí z FF něco jiného než duchy se mi moc líbí.myslím že ta hodka a půl stojí za to obětovat ze života a kouknout se.Nečekal jsem nic a taky jsem to dostal ale bavilo mě to. ()