Života Teda Morgana (Seann William Scott) vystihuje jediné slovo - průměrnost. A poté, co od něj odejde manželka, dochází k závěru, že již nemá pro co žít. Než však opustí tento svět, hodlá čelit všem, které viní z toho, kým se stal. Čím více se však snaží udělat tlustou čáru za svým životem, tím více si uvědomuje, že lidé okolo něj se musí každý den vypořádávat s daleko většími problémy a že všechno má své řešení. (MaaaR@)

El Patron

Jedna z nejpohodovějších komedií, příjemné postavy, zajímavý příběh a příšerka v jezeře. Na deštivé dny jak dělané. U Seanna jsem si myslel, že pro mě bude vždy Stifler, ale dokázal, že nemá problém zahrál mírnější roli trosečníka v životě. Naprostá vyváženost humoru, i když byl stejně černý jako Romeo napůlčernoch, tak akorát romantizování, a do toho ten zábavný Šerif, a jeho ujetá žena. Pro tento film, jsou ty čtyři hvězdy jako za plný počet, jelikož se sám splnil na jedničku, nic mě nechybělo, ale oblíbené slovo ve filmu "průměrný" je tady asi na místě. 73 % ()

Mamlas

Komedie to nebyla v žádném případě. Na ni jsem se těšil, ale za celý film nebylo čemu se usmát. Prostě takové ubrečené romantické drama. Zvlášť poslední třetina už byla dost na hovno, o konci ani nemluvě. ()

XXXXXXXX

Pokud se cítíte na dně a máte depku, je tento film určen právě pro Vás. Jen škoda, že scénárista celou dobu nevěděl, jestli chce natočit Komedii, nebo snad drama? ()

maxcold

Vidět Stiflera v nějakém nepřiblblém filmu se mi zprvu zdálo nemožné. Po chvíli jsem zapomněl o koho se jedná a Stifler byl Ted. Podle mě prostě komedie/drama jak se patří. Člověk se zasměje, ale určitě má i nad čím přemýšlet. Za mě spokojenost velká. ()

_Jimmy_

Veľkým prekvapením je pre mňa tento film. Od začiatku ma chytil dej. Malo to perfektný humor a hlášky na ktorých som sa bavil. Takiež životné zápletky boli veľmi sympatické. Hudba bola tiež skvelá. ()

Goumen

Zvláštní mix komedie a drama, u kterého mě překvapil hlavně "Stifler", kdy hraje dost netradičně vážnou roli a naprosto uvěřitelně. Děj, ač nabízí pár vtipných scén, má v sobě hlubší myšlenku o tom, jak jsou lidé rozdílný a podává to příjemnou a nenásilnou formou za doprovodu dobré hudby ()

111a111

Väčšina dialógov super, je to také ľahko strávitelné, nezaspával som, ale pôsobí to trochu nedotiahnuto, mohlo to byť ešte lepšie... ()

doogiemus

Mám z toho zmiešané pocity. Na jednej strane fakt pekná myšlienka nenaplnenosti a prázdnoty života, ale na druhej dosť nejasný koniec, akoby ten zmysel vlastne v plnej miere ani neprišiel. Len to prešlo do inej formy. Malo to aj humorné časti, čo som od Stifflera aj očakával. Dajme tomu, že to bol taký priemer. ()

Tomik9

Když vezmeme v úvahu, že hlavní téma je plánovaná sebevražda hlavního hrdiny (Tedd), tak je děj velmi zajímavý. Cesta Tedda k přehodnocení své sebevraždy je skvěle mapovaná a postupem času, jak film plyne se Teddova sebevražda přesouvá do pozadí a řeší se spíše osudy vedlejších postav. Některý hlášky z filmu jsou vtipné, některé jsou trochu rasistické a sprosté, ale mne se tenhle trochu "sprostourážlivý humor" líbí. Film působí vtipně, mile, někdy až emotivně. Příjemné překvapení pro mne. ()

Gagin

Tohle je hodně příjemná záležitost, sic s často předvídatelným dějem, ale pokud vás to baví, dokáže rozesmát a probudit ve vás emoce, je to film, který si zaslouží vyšší hodnocení. ()

Martyrium

Trošku divné. Ale nejako mi ten zvrátený sentiment a v únosnej miere načasované a vyšperkované hlášky náramne sedeli. V správnej nálade to dokáže ulahodiť, takže pozor kedy pozerať. Až na záver som zistil, že to režírovala Koks, takže prekvapenie (ale vôbec nie zlé) a zo Scotta som bol v tejto hereckej polohe trošku na rozpakoch, hlavne keď ho to ťahalo do grimás, ktoré ho preslávili, ale chalan sa snažil, to treba nechať. ()

mykey77

Ted Morgan sa vracia do rodneho mesta s jasnym planom: vysporiadat sa so svojou minulostou a ... spachat samovrazdu. Prijemny film, myslim ze ohodnoteny slabsie ako si zasluzi. Humor vychadza zo situacii, nie z hlupych ksichtov a kopania do guli. Stifler nam asi konecne dospieva a to ma tesi. ()

peproch

Všem kteří poctivě uvažují o sebevraždě tenhle film nabídne smysluplnou reflexi úsměvnou formou. Je třeba po sobě uklidit a vypořádat věci, protože sebevražda nemusí být aktem zoufalství, ale aktem rozumu a tedy lze vyhodnocovat její proveditelnost a moudrost. ()

Courteney Cox popírá návrat Přátel

Courteney Cox popírá návrat Přátel

23.04.2014

David Letterman se netají tím, že i on je velkým fanouškem komediálního seriálu Přátelé, který skončil před deseti lety a o jehož návratu se po stejnou dobu neustále diskutuje. Když jej tedy v rámci… (více)