Top Gear: US Special (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show / Komedie

Velká Británie, 2007, 60 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (24)

Co se stane, když v Alabamě na svém autě propagujete homosexualitu a Hillary Cilntonovou? Na to vám odpoví naše oblíbená britská trojice, která zavítala pro změnu do Ameriky a zjišťovala temperament tamních obyvatel a samozřejmě i jejich aut.(10.2.2015)

"Pak nás napadlo, že May, který už spal, by měl taky zažít výhody jízdy v autě bez funkční klimatizace." Škodolibosti se v Top Gearu meze nekladou a v USA mě to hodně bavilo. Zejména v Alabamě, kde domorodci patrně ještě obcují se zeleninou a pár "neškodných" nápisů o demokratických bisexuálech na Nascaru je dokáže přivést k nepříčetnosti. To prostě bylo zábavné, stejně jako kulinářská příprava veverky nebo možnost nechat se zažalovat za darované auto. To je snad možné jen v zemi, kde právníci žijí svůj americký sen.(2.2.2017)

V Americe to není žádná sranda. Když je provokujete, tvrdě za to zaplatíte. :D Tihle borci jsou prostě blázni.(27.10.2013)

Miluju klasický starý americký auta. Čekal jsem, že tento speciál bude nějakým průřezem historií amerických aut. Ale byla to "jen" další řad TopGearovských dobrodružství, kdy si naše známá trojice musí koupit tři pojízdná auta za nepochopitelně směšnou cenu a podnikat s nimi různé úkoly a cesty. Avšak to neznamená, že bych byl nějako výrazně zklamán. Skoro po celou dobu se mi na tváři držel takový blažený úsměv a užíval jsem si to. Průjezd Alabamou byl fakt epic, tam to bylo bez prdele o hubu :D. Silné 4*.(4.12.2013)

sweet home alabama(27.4.2014)

Vzhledem k ostatním speciálům série TG se jedná o velmi slabý kousek.(16.9.2014)

"Hele, chcete vědět za jak dlouho vám tady někdo v buranově nakope ty vaše prdele?" --- Aneb Man-Love Rules Ok? aneb nejlepší epizoda Top Gearu o tom, jak se škube kráva, jak se vaří veverka, jaké to je mít v autě vlastní sprchu, nemít v nesnesitelném horku klimatizaci, a komickém a později také sebevražedném činu, který rozhněval nejednoho američana. US trip je ve zkratce jeden velký mezinárodní trapas a urážka zároveň, který já osobně považuji za vrchol britské nekorektnosti a televizní zábavy a který dokáže pochopit pouze člověk se smyslem pro humor... "Počkej, takže když někoho z nás zastřelí, dostaneme body navíc?" "Přesně tak!"(15.2.2018)

"Brokovnici tu mám taky, jen nevím, kde je. -prodejce automobilů-(22.1.2016)

Americký redneckismus, můj sen. Tohle bych chtěl vidět na vlastní oči :) . 93%.(6.4.2014)

Jeden z nejlepších speciálů. Je v něm dobře vidět, jací jsou Američani dementi, jak pěkný auta uměj dělat a jakej je asi na tom jejich Jihu hic.(16.10.2013)

Výborný špeciál, ale nech mi nikto po tomto nehovorí, že amíci sú vyspelý národ. Už len darované auto od Clarksona, ktorého zažaluje žena za to, že jej tvrdil, že auto je o dva roky mladšie než bolo o niečom svedčí.(13.9.2014)

Kráva na kapotě, odpojování klimatizace, úprk z benzíky v Alabamě... klasika.(8.3.2015)

Tak scéna na tej benzíke bola brutálna, keď si malovali autá som sa nevedel prestať rehotať ako ťava(15.6.2014)

Bože, to není možný, jaký jsou v Americe fanatici s vymydlenejma mozkama. Koukám, Alabamě je lepší se vyhejbat, to prostě nedávám, čeho jsou schopný... Ale jinak samozřejmě pecka, hlavně shánění aut, to stálo za to. A pak taky hledání večeře na silnici a samozřejmě kráva na kapotě. Další smršť obvyklých naschválů (větrák pro Hammonda, zničení Mayova auta). Nesmí vás zabít, ale když zabijou druhého, dostanete body navíc. 100%.(29.3.2015)

Tento speciál mám opravdu moc ráda. Nejen kvůli tomu, že je úplně první - pokud samozřejmě nepočítáme Olympijský speciál, který se ředí do trošku jiné skupiny speciálů, a proto že je opravdu hodně vtipný, ale taky proto, že je opravdu docela dost drsný. Opravdu kluky obdivuju, že onu situaci v Alabamě zvládli tak jak zvládli, a podle mého, je docela dobře, že to ukázali, Ameriku ve svém pravém světle, žádný Americký sen, který i v dnešní době má před očima spousty lidí. Každopádně nejde jen o Alabamu, celkově si myslím, že to byl asi nejdrsnější speciál, nebo jeden z nejdrsnějších ... Každopádně musím naprosto souhlasit s Jeremyho závěrečnou 'bombou na konec', opravdu nejezděte do Ameriky ... Jde vidět, jak zfanatizovaný národ to je a to nikdy nevěstí nic dobrého ...(12.3.2014)

za alabamu(3.3.2014)

V tomto případě mi na hodnocení 5 hvězdiček nestačí... Větší hovada jsem nezažil! Nepamatuju aby jakýkoliv jiný speciál byl více nadupaný situacemi na hranici vkusu a vulgarity (ale je to v USA a tam mají tu demokracii a může se tam úplně všechno - krom nahoty tedy :D). To vše okořeně epizodou z vidlákova.... pecka.(31.12.2014)

Camaro z druhej alebo lepšie povedané z niekoľkej ruky po vrahovi. Súťaž v disciplíne o takpovediac najtesnejšie brzdenie pred močiarom plným aligátorov a po takejto pestrej náplni dňa večera iba zo zdochlín nájdených pri ceste. Po takto úžasnom dni je možný ešte lepší? Ano je! Čo tak si na juhu Ameriky navzájom napísať na autá čo najdehonestujúcejšie invektíva a heslá? Toto a oveľa viac sa dá pozrieť v tejto časti.(25.1.2014)

100%(1.5.2018)

Ten americký speciál byl teda hustej, vlastně na každém speciálu se najde něco speciálního, ale takový burani v Americe, to svět neviděl. A taky asi žiju na jiný planetě, protože si myslím, že by se u nás dalo sehnat auto do 1000 dolarů, sice nějakou šunku, ale bylo by to rychlejší než ve čtvrtích na Floridě, kde každýho druhýho odprásknou. No a ta kráva na autě, to bylo drsný. Myslím, že jsem to viděla i jiném speciálu, myslím, že to bylo v Patagonii. Jo a jedna super hláška od Jeremyho, když projeli Alabamou: "Nemají žádný smysl pro ironii. Začínám opravdu věřit tomu, že někde hluboko v Americe lidi pořád obcujou se zeleninou." A taky nesmyslná žaloba kvůli darovanému autu, že bylo o pár let starší než se tvrdilo. Tam v Emérice je možný všechno.(15.8.2017)

Geniální první speciál. Skvělé narážky na Amíky, popichování moderátorské trojky i úkoly, které byly v Americe poněkud ostřejší.(8.7.2014)

<< předchozí 1 2