Sladkých sedmnáct

Try Seventeen

Sladkých 17

Komedie / Romantický / Drama

Kanada / USA, 2002, 96 min

Suhlasim s komentarom uzivatela Djkoma, pretoze ani neviem, co tym chcel autor povedat. Posobilo to ako lahka komedia, ale je to vlastne aj drama o snilkovi, ktory nema moc dobry zivot, ktory sa asi prvykrat poriadne zamiluje, ale akosi mu to nevychadza atd. Proste na stratu casu na nejake popoludnie sa da tento film vyuzit na pozretie, ale urcite to nie je film, ktory by som chcel vidiet znovu. Jeffrey Porter je neznamy reziser, ktory nic poriadne nenatocil a Elijah Wood si rad odskocil po uspechu PANA PRSTENOV (2001) aj k nejakemu lacnemu nenarocnemu filmu... 09.09.2010 ________ Elijah Wood - (Jones) +++ Franka Potente - (Jane) +++ Mandy Moore - (Lisa) +++ Chris William Martin - (Steve) +++ Elizabeth Perkins - (Blanche) +++ Hudba: Andrew Gross +++ Nemecka Cinema - 50%(9.9.2010)

• UncleG

Jak by zazpíval brouk Kvapník: "Bez vtipu, bez dechu, šinu si to po mechu..." Aneb 96 minut prázdného žvatlání o ničem, na které se překvapivě(!) dalo i koukat. Podáním prosté, obsahově prázdné, ale na druhou stranu mě tenhle blábol výrazně neiritoval. Zkátka, milá děvčata: spolkonout, zapít, zapomenout.(6.5.2010)

nehledejte ve všem pořád jen nějaké poselství .. berte to, jak to je : pohodové vyprávění – příběh sympatického mladíka ... na co ty touhy pořád škatulkovat/šťourat .. dvě moc příjemné koukatelné holčiny a .. copak se nikomu nelíbila ani ta zde přítomná dračice, kdysi jedna z nej-sexy zpěvaček Deborah Harry (Blondie)? …(5.5.2010)

No jo-sladkých sedmnáct!!!!Vžil jsem se do hlavní postavy,sledoval to příjemné nicnedělání,souboj o lásku,krásnou Franka Potente-v tom filmu měla přeci tak krásný pohled-svůdný,vyzývavý.No kámen by ustrnul.A i jsem se nasmál jak Elijah vyklepával pětikilovou palicí kastli bavoráka.Ach kéž by jsme se mohli do těch let vrátit s rozumem co máme ted-anebo nemáme?(15.10.2008)

Velice příjemný snímek, jehož děj plyne jak vánek. Příběh post pubertálního snílka, který se vrhá do bezstarostného života doplněné svým sněním a představami. Vyprávění si drží svůj rytmus a na nic si nehraje. Téměř artový styl s prvky romantiky dávají pocit uvolnění a pocitu bezstarostného života. Na nic se tu nehraje a nevnucuje se tu nic, co by poškodilo děj. Film vhodný pro odpočinek a uvolnění.(30.3.2014)

• - Na obálce filmu mají obě hlavní hrdinky opačnou barvu vlasů, než mají ve skutečnosti ve filmu. (Aknah)

• - Roli Jonese odmítl Wes Bentley. (lucius789)