Únos Freddy Heinekena

• Česko Únos Mr. Heinekena (více)

Alfred Heineken, jeden z nejbohatších pivních magnátů a pravděpodobně nejvlivnější muž v Holandsku, byl unesen a pouze zaplacení výkupného mu zachrání život. Dny plné ponižování skončili a Heineken je rozhodnutý své věznitele najít a pomstít se... Anthony Hopkins v titulní roli krimi thrilleru podle skutečnosti. (TV Barrandov)

Saxos

Ač podle skutečnosti, tak žádná sláva. Už při prvním setkání s naší partou kámošů poznáme, jací jsou amatéři. Velká akce k získání investiční hotovosti k spáchání zločinu. Z amatérů přes noc profíkem, okamžitě všichni souhlasí s cestou zločinu. V pohodě získám zbraně, z partičky se obratem stane organizovaná banda, naplánují a provedou přepadení převozu peněz, po městě střílí, jak za války a nikoho netrefí. Vymyslím a provedu únos, ale pak se projeví amaterismus. Ztrácí nervy, zmatkují. Po dopadení směšné tresty a prachy se nenašli. Čekal jsem víc. Anthovy Hopkinse tak prskli, jako lákadlo na jméno. ()

v.indruchova

Pozor možný spoiler- Když slabé povahy dělají na co nemají. Štvalo mě jak se týpci chovali. Proto bylo bylo potrestáno. Jako v pohádce, nebo ve správném světě. Podle pravdy. Neozařující průměr. Oceňuji A. Hopkinse Sama Worthingtona, díky nim se na to dalo koukat. Natahované. ()

Mark1983 odpad!

U tohoto filmu jsem, dá se říct, váhal - a tentokrát se mi moje předsudky potvrdily. Tento styl jsem nikdy moc nemusel. ()

JerryPilsen

Na evropský film solidně našláplé.I střídmá stopáž nasvědčuje,že bylo vystřiženo vše co nesedělo a nebo zdržovalo.Zajímavě je i pojatý pohled postav,kdy do poslední chvíle sledujete viníky a není jasné co dělá policie. ()