Klaun a mistr slapstickových gagů Norman Wisdom již ve filmu Problémy v obchoďáku vytvořil typickou postavu malého človíčka stojícího proti celému světu a ztvárnil ho s jadrností a za pomoci taškařic jako z němých grotesek. Zásah v pravou chvíli zaznamenal největší divácký úspěch v celé Wisdomově kariéře a v době svého uvedení v Londýně lámal rekordy v návštěvnosti. Velkoměstská nemocnice a dobrácký nemotora - slibná kombinace pro crazy komedii. (oficiální text distributora)

Evosheek

Před čtyřiceti lety jsem film viděl, jako malý chlapec a dodnes jsou pro mne gegy z tohoto filmu nezapomenutelné, což hovoří za vše ()

macour

Opět jsem dnes po dlouhé době viděl tento film a zase jsem se bavil. Pan Pitkin je skvělý jako zubař a také jako zdravotní sestřička je neodolatelný. Legrační situace v této komedii jsou jako vystřiženy z němých grotesek a také film má spád a hlavně konec dobrý - všechno dobré a to mají diváci rádi. Doporučuji!!! ()

raininface

U téhle komedie se vždycky řehtám jak blázen a nejvíc, když nesou toho řízka pár kiláků a on pak vstane z nosítek a řekne: "Díky, hoši, já už jsem doma". DPZ: 2.12.1970. ()

Kosir

Dávám ***** bez rozpaků, protože jsem snímek poprvé viděl v době, kdy málem nesnesl srovnání. Že ho dnes snese není jeho minus. Vývoj znamená jít dopředu, ale staví na starém. ()

starr64

Okouzlující film u kterého se zasměje i mladší generace. I když znám tento film nazpaměť vždycky mě scéna s převlečenou zdravotní sestřičkou dostane a tak i celý film. Doporučuji všem, kdo ho neviděli - prostě nej nej komedie. ()