Octavio miluje ženu svého bratra a je pevně rozhodnut s ní uprchnout. Zoufale potřebuje peníze, a když se ukáže, že jeho milovaný pes Cofi je výborný zabiják, bez váhání ho přihlásí na krvavé psí zápasy, které dobře vynášejí. Daniel opouští svou ženu, aby mohl žít s mladou dlouhonohou modelkou Valerií. Jejich nový exkluzivní byt se ale zakrátko změní v nesnesitelné vězení a stane se smrtící pastí pro Valeriina malého chundelatého pejska Richiho. Bývalý komunista a partyzán El Chivo se po letech strávených ve vězení živí jako nájemný vrah. Jeho jedinými společníky jsou toulaví psi, které sbírá na ulici a léčí jim jejich rány... Tři příběhy se proplétají stylem připomínajícím Pulp Fiction, aniž by se však režisér tohoto strhujícího mexického filmu, jenž byl nominován na Oscara, snažil kohokoli kopírovat či napodobovat. Originálním způsobem líčí několik lidských osudů, jež se protnou ve scéně fatální dopravní nehody, která celý film otevírá. Tarantinovsky spletitá story uchvátila svou energií a výsostnou filmařinou i členy Akademie, kteří film nominovali na Oscara. (Magic Box)

Šefča

1* jen proto, že jsem to nakonec dokoukal, ale byla to bída, skoro to šlo do odpadu. Děj se táhne, námět takový nijaký, byly tam zbytečně zdlouhavé scény o ničem, napětí chybí. Absolutně nechápu, jak tento film může mít 85%. ()

karhy

Skvelý film, ktorý sa nemá za čo hanbiť. Výborný scénar, dramatickosť, vzťahy postáv....jednoznačne hodnotím na 80%. Prvý príbeh sa mi veľmi páčil.Ten druhý trochu nudil a tretí príbeh to našťastie zachránil zaujímavým životným príbehom bezdomovca El Chiva. ()

nihiliste

Drama, které nedá spát. Dokonalý emotivní zážitek, skvělé herecké výkony, perfektní režie a fantastický soundtrack. ()

Binkys

Thriller, drama? Ani náhodou! Velké očekávání, ovšem o to větší zklamání a shlédnutí filmu na dvakrát, jelikož jsem se opravdu nudil. Odvyprávění příběhů několika lidí bez napětí, zápletky,vtipu...prostě bez ničeho. Zdlouhavé scény o ničem, žádné zvraty, překvapení. Děj se táhne stále na jedné klidné vlně a to celé 2,5 hodiny. Až poslední část o Beranovi trochu vtáhne, ale jinak nic. ()

onevoice

Najlepšia je poviedka o chlapcovi čo spí s bratovou ženou a chodí so psom na zápasy. Samozrejme ostatné sú tiež veľmi dobré, ale túto časť filmu mám najradšej. ()

Gustavo

I kdyby ve filmu byla jen jedna dějová linie, a to příběh El Chiva, dal bych za pět. Famózní soundtrack. Vizuální stránka taky super. ()

Lazy87

Asi nejvíce mi po tomto filmu zůstanou na paměti psi. Celkově v pohodě film, jen ten "střední" příběh mi tam moc nezapadl. ()

janar

Tento film u mne způsobil naprostou bombu,zvýšenej tlak,emoce na měsíc,myšlenky zoufalý-když jsem ho viděla poprvé-teď počtvrté si ho dokážu užít a doporučuji všem politikům,modelkám,zoufalcům,kteří chtějí přijít rychle k prachům,ať mrknou,možná,že je to přejde,jen mne mrzí,že zrovna Kleopatra si myslí,že je to kalkul ()

Edwin44

Takovéhle příběhové filmy mě hodně baví a tohle nebyla vyjímka. Všechny tři linky byli stejně vyvážené i když ta s psími zápasy se mi líbila nejvíc (můj budoucí pes bude Cofi :-D ). Trošku mě vadil nedostatek kvalitního hudebního soundtracku. A další věc byl konec filmu, to že to skončilo tak nejednoznačně mě tentokrát trošku zklamalo. Hlavně co se týče bratrů co se chtěj zabít tak i ostatního. Takhle je to na 75% ()

ciapok

toto je typ filmu, ktorý nemožno len pozrieť a odísť. Podobne, ako rybársky háčik, vytiahne aj kúsok mäsa. ()

Indio

Závan kalkulu je zřejmej, zvlášt v některejch scénách ale téma realisticky provést životy psů ( ne jako mazlíčků, miláčků, hrdinů, empatickejch nadpsů nedotknutelnejch nevinejch andělů okolo kterych se točí děj i když tisíce lidí chcípaj např.: film 2012.) se mi zamlouvá. Vím že filmek je i vo něčom jinym a některy psi mam i rád ale ocenuju, že Alejandro González Iñárritu jde vpodstatě proti kurevsky silnymu proudu. NIKDY NEBUDU MÍT RÁD ZVÍŘE JEN PROTO, ŽE JE TO ZVÍŘE, ČLOVĚKA JEN PROTO, ŽE JE ČLOVĚK. BUDU JE JEN AKCEPTOVAT. PRO MŮJ OBDIV, LÁSKU, ZÁJEM ČI RADOST Z KRÁSI A CHYTROSTI -JE POTŘEBA VÍC NEŽ SRST NEBO INTELIGENCE. Samozřejmě bych žádnymu zvířeti neublížil a žádnymu jsem neublížil ale nepřecenuju je .A lidi? lidi podcenuju-Oprávněně.Je to koment spíš na psi než na film ale tohle na mě způsobilo nejvíc. ()

Lonelybiker

Po 21 gramech a Babel, které jsem viděl dřív, je tenhle film od A.G.I. malinko od slabší. Trochu mi nesedí povídka s Danielem a Valerií. Zejména jednání Daniela není moc vysvětlené a přestože má rád svoji rodinu, uteče jinam. Co se týká Octavia a jeho rodiny, nedá se tvůrcům nic vytknout a díky nim můžeme vidět, jak se žije v Mexiku a není to zrovna krásný pohled. ()

Martazoe

Pan režisér se s tím opravdu nepárá. Není to tak dobré jako 21 gramů, ale i přesto to ve mně zanechalo silný otisk a říkám si, že žiju vlastně docela nudný a obyčejný život. ()

copyrig4t

První příběh byl i za 6 hvězdiček.Bohužel navazující příběhy ztrácely,což je velká škoda, tudíž tomu dávám výsledné 4 ()

stuj

Povídková záležitost. Ta první je nejlepší, má největší "koule". Zbytek ale bohužel už trochu pokulhává, takže jsem to dal na dvojnásobnou rychlost. ()

vilanella

Další z mých oblíbených propletenin. Drsné, depresivní prostředí ulice střídá ještě drsnější a depresivnější prostředí luxusního bytečku, psí táta který není nic než predátor nakonec narazí na svého dvojníka v psí podobě. Silná káva. ()

Kniha džungle – Favreau versus Iñárritu?

Kniha džungle – Favreau versus Iñárritu?

09.12.2013