Co s láskou

• slovenský

Čo s láskou

Romantický / Drama

USA, 2014, 117 min

Balancování na hraně klišé a snesitelné romanťárny bylo snesitelné do posledních minut. Bohužel vše zazdily poslední minutý,které s "laskou" udělaly kotrmelce tak nesnesitelné, že čtvrtá prostě není na místě... v neposlední řadě k tomu svoji zásluhou přispěl i hlavní hrdina,který prostě tak blbě čumí,až je nesympaťák..(21.10.2014)

• Mikita

Mladé a starší já hlavního hrdiny nebylo vybráno moc dobře a rozptylovalo to pozornost celý film, ti dva k sobě vůbec neseděli. Na druhou stranu obě hlavní herečky byly vybrány povedeně a obě předvedly skvělý výkon. Příběh byl pěkný a opravdu dojemný, kapesník jsem vyndala hned několikrát a celkově je vidět, že autor předlohy přesně ví, co a jak bude působit. Podané je to opravdu se stylem a noblesou, vše je srozumitelné a pochopitelné, co lidský osud, to důvod ke smutku a dojetí. Je toho ale až tak moc, až tolik osudových setkání a citových projevů, že se v závěru snadno otřepete, protože víte, že je to nereálné. No a ta zrada, když nedostanete naplněnou lásku a zjistíte, že pravá láska existuje, ale rozum a přehnaná opatrnost jí zahubí. Nebo přijde život. Nebo vás dožene minulost. Chci vědět, že někde žije pár šťastně až do smrti. Ach jo. Tak asi jindy.(11.11.2014)

• kaylin

Prostě klasická Sparks, respektive film podle jeho díla. Je to dobře rozehrané, jsou tu zajímavé postavy, kterým fandíte, jenže ke konci se to prostě tak zmrví, protože ono to prostě musí být dramatické, srdcebolné, slzavé, protože jinak to prostě nejde. Ten závěr už je prostě jenom protivný konstrukt, který mi vyloženě vadil.(26.1.2015)

Tento romantický film ma zaujal od prvých minút a aj keď som nevedel čo mám čakať, prijemne ma prekvapil. Je to síce romantika, no páči sa mi, že nie je gýčová. Myslím si, že Čo s Láskou má pomerne slabšie hodnotenie preto, lebo sa vymyká z koncepcie štandardných romantických filmov. Musím vyzdvihnúť plynule prechody zo súčasnosti do minulosti a naopak. Taktiež sa mi veľmi páčili exteriéry, v ktorých sa nakrúcalo. Nechýbal vtip, pointa, dramatické aj romantické scény. Mladí herci aj keď boli relatívne neznámi, zahrali nadštandard. Hlavné mladý Australan Luke Bracey má herecký potenciál a je akýsi pokračovateľ Heatha Ledgera, na ktorého sa mi trochu podobá. Film záverom nejedného diváka prekvapí. Tomuto filmu by som sa nebál dať aj rovných 5 hviezd, no niečo mi k spokojnosti ešte chýbalo. (4,5* 75%)(14.6.2016)

• Melorka

Ty pitomej, prohnilej, kůrovcem prožranej, ilexovskej zmetku! Je mi fuk jak velký nápis máš na kalifornském kopečku. Vážně musíš zkurvit každý pěkný kino? Co s láskou? Já ti řeknu co. Za to, že jsi vybral šeredný, ze dřeva vytesaný dospěláky a z kouzelné romantiky v zahradách New Orleans vytvořil trapnou řeckou tragédii, nezasloužíš ani bod! To ti nestačilo, že mladej, byl mlácenej chuďas s děravou kapsou, patrně i botou, zatím co jeho milá měla bohatého tatínka? Proč taky vymýšlet něco nového, že? Nevymyslels! Navíc, jako bonus zmlátil si hodného dědečka, odprásknul mladého, nastávajícího otce, Romea vsadil na 8 let do vězení, na jedno dítě prsknul leukemii a druhé vytrhls ze spárů smrti úchylnou transplantací. Odpad, slavnej Úde! A už si laskavě jednou uvědom, že ne každá romantická duše je vylízaná jako chlapem pekáč!(27.10.2016)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 3. (Stanley619)

• - Mladá Amanda (Liana Liberato) má ve všech šatech, které oblékla, díru na zádech, u dospělé Amandy (Michelle Monaghan) jich také pár můžeme pozorovat. (MissB)

• - Natáčení probíhalo v amerických městech New Orleans a Covington ve státě Louisiana. (Terva)