Romain Faubert žije sám. Ve svých čtyřiceti letech nemá manželku ani děti. Jeho práce fotografa pro lékařský on-line slovník nijak nezmírňuje jeho akutní hypochondrii, která už nějaký čas ovlivňuje Romainův životní styl a proměnila ho v uzlíček strachů a úzkostí. Jeho jediným opravdovým přítelem je praktický lékař, doktor Dimitri Zvenka, který se kdysi dopustil osudové chyby... Začal k Romainovi chovat sympatie, čehož teď hořce lituje. Novodobý hypochondr vyžaduje velké množství pozornosti a Dimitri by dal cokoli za to, aby se Romaina nenásilně zbavil. Domnívá se, že pro něj našel vhodný lék - takový, kterým dostane Romaina Fauberta ze svého života navždy! Jediné, co musí udělat, je pomoci Romainovi najít vysněnou ženu. Pozve ho na večírek, přihlásí ho na internetovou seznamku, donutí ho cvičit a dokonce s ním trénuje techniku svádění i pravidla správného chování k ženám. Ale najít tu vzácnou duši, která by s Romainem nejen vydržela, ale taky by mu pomohla překonat jeho hypochondrii, bude ještě tvrdší oříšek, než si Dimitri myslel. (HBO Europe)

BOURQUE

Nápad dobrý, aj D. Boon (ako herec) vyhovuje na rolu „človeka, ktorý si myslí, že stále je mu niečo“. ALE, film z hľadiska réžia je slabší, scenár je nepremyslený a charakteristické časti francúzskej komédii sa hľadajú ťažko. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

Plastík

Pro mě trochu nesupořádané. Znova se určitě už nepodívám. Ale nevadími, že jsem se tomuto filmu věnoval. Dany Boon je pro mě jistota zábavy. Až tedy na tento film. ()

zigy

Parádní začátek, já jsem myslel, že je to možná nejlepší komedie Dannyho - společně s Nic k proclení, ale jakmile začla od půlky zápletka se záměnou za toho revolucionáře, tak to šlo hooodně dolů.....skoro bych ani nečekal, že jeden film může být tak nevyrovnaný. Takže první půlka za pět hvězd a druhá max. za tři. Danny je skvělý, pro mě je to komik, jakého jsme dlouho neměli. Když rozjížděl svoje eskapády s hypochondrií, bavil jsem se královsky. Ta první půlka mi přišla i jako velmi dobrá pro divadelní adaptaci, na takovou hru bych s chutí do divadla zašel. ()

julie_mie

Tak si Dany Boon napsal trochu blboučký scénář s jistou dávkou humoru a i si ho odrežíroval. Já jsem se zasmála na více než 55%, takže 2,5 hvězdičky za super hypochondra, který se téměř vyléčí. ()

vito_s

V Hospodářských novinách psali, že tato taškařice je druhá nejvíc navštěvovaná komedie ve francouzských kinech roku 2014. Milá oddechovka, ale taková jízda jako Co jsme komu udělali? (2014), která skončila v navštěvovanosti jako první, to není. ()

Mark1983

Tak na tuhle komedii jsem opět narazil náhodou a nebyl jsem vůbec zklamán jako u většiny francouzských komedií, což takhle od srdce jsem se u komedie nezasmál už docela dlouho. Bez chyby! ()

Johgas

Křečovité a netrefilo se mi to do noty. Bylo tam pár opavdu pěkných momentů, ale ubíralo se to směrem, který jsem nečekala -což by nevadilo - ale který mě neoslovil. A to vadilo. ()

Pignon

Danny Boon je oprávněně miláčkem Francouzů. Suprově se položil do hypochondra s panickým strachem z nemocí a jejich původců. V průběhu film slábne, ale celkově díky Boonovi 65%. ()

viax

Dany Boon udělá z pošmourného dne den plný slunce. Tady to byl den sem tam oblačno, ale to na věci nic nemění, stejně jsem se bavila. Jdu na další filmy :) ()