poster

Ach ty ženy!

 • Velká Británie

  Hope Springs

 • Slovensko

  Šanca

 • Slovensko

  Mesto náděje

 • Slovensko

  Ach, tie ženy!

Komedie / Romantický

Velká Británie / USA, 2003, 92 min

Režie:

Mark Herman

Předloha:

Charles Webb (kniha)

Scénář:

Mark Herman

Kamera:

Ashley Rowe

Hudba:

John Altman

Producenti:

Barnaby Thompson

Střih:

Michael Ellis

Scénografie:

Don Taylor

Kostýmy:

Trish Keating
(další profese)
 • Gilmour93
  **

  Ach ty romantické komedie jako přes kopírák.. Snad to bylo tím módem ztřeštěnosti a pubertálním chováním dospělých, ale dilema plačtivého Colina, jestli bezprostřední neukojená alkoholička, nebo dosluhující velšská stíhačka s doutnajícím motorem šlo celou dobu mimo mě. Všimli jste si, že se Heather Graham snad v každém svém filmu vysvleče, ale udělá to tak, že není nic vidět? Přirovnal bych to k sledování čísla ve striptýzovém klubu při výpadku proudu či házení bankovek z hry Dostihy a sázky do klobouku žebrajícího slepce..(29.9.2017)

 • 6sense
  odpad!

  Jediný co mi po tomto filmu zůstalo je tato reč Mandy : "Když jsem byla malá, tak kdykoliv jsem byla fakt šťastná, měla jsem nezvladatelnou touhu úplně se svlíknout. A když jsem byla malá, byla jsem šťastná dost často, takže jsem se svlíkala kdekoliv a lidi byly v šoku a já měla trable." Ale jinak je to táááák umělej film... umělý jak jeho, tak její reakce a nejhorší na všem ta Vera. Akorát nechápu proč je v obsahu napsáno, že je Vera přitažlivá...(23.4.2010)

 • Pingu
  ***

  Úsměvná, romantická skorokomedie plynoucí si svým poklidným a pohodovým tempem až k milému a pohodovému - a co se týče schůzky v parku i snadno odhadnutelnému závěru. Určitě nenudí, neurazí a Heather Graham rozhodně potěší minimálně oko každého chlapa :o)).... Ze začátku maličko ukecané a zlehoučka se rozjíždějící, nicméně originální příběh v netypickém prostředí, pár dobrých vtipů a roztomilá Mandy mě nutí zauvžovat i o 4* hodnocení....kdo ví příště???(4.1.2007)

 • NinadeL
  ***

  Rutinní romantická komedie pracující s osvědčenou floskulí o tom, že sexy Angličan z Londýna Colin (Colin Firth) jistě zaujme v americkém vidlákově Hope Springs. A co teprve, když má zlomené srdce. Pro českou verzi je škoda, že nebylo lépe zpracováno hraní si s názvem místní obce a toho dvojsmyslu o naději (Hope = Naděje). Jinak je zde několik humorných nápadů (mezi něž počítám i obsazení Franka Collisona), ale celkově je to jen ryze odpočinková záležitost - ideální na vytrávení po víkendovém obědě, kdy je jen minimální pravděpodobnost, že budete přemýšlet o logice. Heather Graham se po své roli v Z pekla přeškolila na blondýnečky od vedle a její kreace zde, ve Zbouchni mě! a například v Té záležitosti s Gray jsou k nerozeznání. Stejně laxní se ve svém hereckém vývoji zdá být i Minnie Driver, ale komu by to vadilo, jde přece o fenomén jménem Colin Firth, že, milé dámy.(10.4.2011)

 • Enšpígl
  ***

  Romantická klasika v duchu on miluje / ona miluje, ale ...... Film se ke tříhvězdičkovýmu nášupu dopracoval díky sarkatisckým dialogům, krásný Hetaher, civilnímu Colinovi a dramatickýmu obličeji Mr. Fishera. Takhle dramatickej obličej jsem viděl jen na uživateli Malarkey, když na veletrhu cestovního ruchu koukal na tlustou kubánku jak kouří obrovskej doutník.(10.5.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace