poster

Ach ty ženy!

 • Velká Británie

  Hope Springs

 • Slovensko

  Šanca

 • Slovensko

  Mesto náděje

 • Slovensko

  Ach, tie ženy!

Komedie / Romantický

Velká Británie / USA, 2003, 92 min

Režie:

Mark Herman

Předloha:

Charles Webb (kniha)

Scénář:

Mark Herman

Kamera:

Ashley Rowe

Hudba:

John Altman

Producenti:

Barnaby Thompson

Střih:

Michael Ellis

Scénografie:

Don Taylor

Kostýmy:

Trish Keating
(další profese)
 • pinguinka
  ***

  Byla jsem na tento film natěšena jako obyvatelé Hope Springs na drby, ale musím bohužel konstatovat, že charakteristika „romantická komedie“ není zrovna ta nejlepší. Spíše se jedná o nenáročné dílko s romantickým nádechem (hezký park opravdu romantiku sám neobstará :) a humornými prvky (Colinův svůdný výstup se šálou je vskutku vtipný ). Je to škoda, když se člověk podívá na slibné obsazení. I když musím uznat, že Colin Firth je šarmantní, jeho pohledy velice výmluvné a Heather Graham dostatečně svůdná.(1.2.2004)

 • haWranka
  *

  Mám fakt moc ráda Colina Firtha. Taky mám ráda Minnie Driver a když už jsem u toho, ani Heather Graham mi nevadí. A anglický filmy, no to je klasika. Proto mě absolutně vyšokovalo, že jsem nebyla schopná tuhle nebetyčkou blbost ani dokoukat! Poslední půlhodinu jsem si musela nahrát, protože už jsem to nudou nevydržela, ale zas mi přišlo nefér tady něco hodnotit, kdybych neviděla konec. Můsím se bohužel přiznat, že jsem ho stále ještě neviděla, nenašla jsem totiž v sobě dost síly. Ale asi bych v sobě našla dost síly kopnout tvůrce tohohle "filmu" kdyby se mi dostali pod ruku...(29.7.2008)

 • Pingu
  ***

  Úsměvná, romantická skorokomedie plynoucí si svým poklidným a pohodovým tempem až k milému a pohodovému - a co se týče schůzky v parku i snadno odhadnutelnému závěru. Určitě nenudí, neurazí a Heather Graham rozhodně potěší minimálně oko každého chlapa :o)).... Ze začátku maličko ukecané a zlehoučka se rozjíždějící, nicméně originální příběh v netypickém prostředí, pár dobrých vtipů a roztomilá Mandy mě nutí zauvžovat i o 4* hodnocení....kdo ví příště???(4.1.2007)

 • Gromit
  ***

  Samozřejmě uznávám, že tato romantická komedie není ničím vyjímečným. Na druhou stranu ale musím říct, že jsem se u ní dobře pobavil a příjemně odreagoval. A zásluhu na tom mají především herci, zejména pak Colin Firth a Heather Grahamová. Jen by mě zajímalo, odkud se vzal ten podivný český název...(3.10.2014)

 • novoten
  **

  Brát si do tuctových komedií na post hlavního představitele natolik charizmatickou osobu, jakou je Colin Firth, je téměř až hřích. O to víc, že jeho přímé romantické tahy na bránu v Bridget Jones, natožpak v Lásce nebeské, jsou o poznání jinde. Tady se lze až do lehce překvapivé dějové zatáčky, která přesně ohraničí polovinu filmu, zlehka usmívat příjemné maloměstské náladě, ale jakmile se ukáže Minnie Driver, nejde čekat nic jiného než jedno klišé za druhým, bez nějakého vítaného osvěžení (výstřední Oliver Platt opravdu nestačí). Nezbývá než se zasněně podívat na obrazovku a přemýšlet, jaké by to bylo, kdyby se takhle roztomilé světýlko, jakým je Heather Graham, rozhodlo jen tak z radosti svléknout přede mnou.(27.7.2008)