poster

Ach ty ženy!

 • Velká Británie

  Hope Springs

 • Slovensko

  Šanca

 • Slovensko

  Mesto náděje

 • Slovensko

  Ach, tie ženy!

Komedie / Romantický

Velká Británie / USA, 2003, 92 min

Režie:

Mark Herman

Předloha:

Charles Webb (kniha)

Scénář:

Mark Herman

Kamera:

Ashley Rowe

Hudba:

John Altman

Producenti:

Barnaby Thompson

Střih:

Michael Ellis

Kostýmy:

Trish Keating
(další profese)
 • haWranka
  *

  Mám fakt moc ráda Colina Firtha. Taky mám ráda Minnie Driver a když už jsem u toho, ani Heather Graham mi nevadí. A anglický filmy, no to je klasika. Proto mě absolutně vyšokovalo, že jsem nebyla schopná tuhle nebetyčkou blbost ani dokoukat! Poslední půlhodinu jsem si musela nahrát, protože už jsem to nudou nevydržela, ale zas mi přišlo nefér tady něco hodnotit, kdybych neviděla konec. Můsím se bohužel přiznat, že jsem ho stále ještě neviděla, nenašla jsem totiž v sobě dost síly. Ale asi bych v sobě našla dost síly kopnout tvůrce tohohle "filmu" kdyby se mi dostali pod ruku...(29.7.2008)

 • Grafito
  *

  Podprůměrná rádoby romantická komedie.. naprostá absence, byť i jen náznaku humoru.. celý film je jen o pitvoření se Colina Firtha.. a zrovna on má myslím na víc.. když by člověk vzal ve srovnání třeba Doctora Hollywooda, který těží ze stejný zápletky střetu městskýho (tady anglickýho) prvku v prostředí americkýho maloměsta, tak Ach ty ženy je zoufale nedotažené nedochůdče..(12.3.2007)

 • elle
  **

  Moc nechápu, co Colina Firtha přitahovalo na scénáři k této komedii. Když se mi stane, že mě už před půlkou nudí příběh muže, jehož hraje tak zajímavý a přitažlivý herec jako Firth, tak je to pro mě prohra. Nejvíc mě ještě bavila Driverová, která se marně snažila někde si zakouřit (přitom nemám kouření ráda). Její zoufalství nad nemožností si v klidu promluvit a zakouřit bylo až roztomilé. Postava "blondýny" (jméno si nechci pamatovat - ale jsem taky žel blondýna) mi přišla nudná a ničím zvláštní. Tmavovlasá Minnie Driver byla sice trochu mrcha, ale vzhledem k tomu, že měla své meze a měla hlavně vnitřní energii a osobnost, tak mě bavila a zajímala víc. Na konci jsem si skoro přála rozehnat tu nudu a aby Driverová zvítězila (naštěstí štěstí také došla). Firthovi jsem závěrečné břemeno na dlouhou trať přála, docela to vystihovalo můj divácký zážitek z této komedie.(21.8.2009)

 • lennyd
  ***

  Colin Firth a "jeho" další romantická komedie. V roli portrétisty se zlomeným srdcem odjíždí z Anglie do Ameriky, do městečka Hope, kde hledá naději. A nachází Mandy (Hether Graham), která mu hned padne do oka. A do postele :) Jenže je tu ještě "bývalá" snoubenka (Minnie Driver), šílený starosta (Oliver Platt) a spousta místních obyvatel. Takže o několik zajímavých momentů je postaráno. Colin víceméně táhne celý film, jeho "chladný angličan" je opravdu kouzelný. Heather Graham je nádherná, moc. Pokud máte rádi romantické komedie, vezměte přítelkyni a jukněte na to. Nezklamete ji. (Jen bacha, ať ji pak nemusíte nést přes celé město v náručí :)(10.5.2004)

 • Jaxx84
  *

  Stokrát obehrané scény okopírované z jiných, mnohem lepších romantických komedií. Colin Firth je prostě typ herce pro tyhle slaďáky. V tomhle ho ale zradil jak režisér, tak i scénárista. Plytké, čišící umělostí a nevěrohodností (a to včetně jindy tak věrohodné Minnie Driver). Začátek naprosto katastrofální, tomu by snad neuvěřilo ani pětileté děcko. 2/10.(18.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace