Ach ty ženy!

Michael Ellis

Kostýmy:

Trish Keating
  • Fanak

Tak nevím, jak může být celá zapletka filmu postavena na tom, že se hrdina nemůže rozhodnout mezi H. Graham a M. Driver. Muž alespoň průměrného vkusu by měl za 10 vteřin jasno:-). Ale Collin Firth stále váhá, přestože scénárista obdařil obě ženské postavy charakterem vzbuzujcícím zcela jednoznačné sympatie/antipatie. Raději si však měl dát práci s alespoň průměrnou zápletkou. Patrně měl ale na scénář pouhý jeden pracovní den. A asi ještě chvátal na odborářskou schůzi.(17.3.2008)

Je to naprosto tradiční romantická komedie, o tom nemůže být žádný pochyb. Je tu ale jedno velké ALE - tak pohodový film jsem už dlouho neviděl. Jako vždy šarmantní Colin Firth si zahrál malíře, který přijel do amerického městečka Hope zapomenout na svou snoubenku, která jej však nechala být. A samozřejmě se zamiluje do místní hodné dívky. Jenže s ex snoubenkou to není tak lehké, když se pro něj vrátí a dělá vše pro to, aby jej dostala zpět. Dlouho jsem si film neužíval tak, jako právě tento snímek. Vřele doporučuji mužům i ženám, zadaným i svobodným. Užijte si ho.(24.2.2008)

Sympatický film,s úžasným Colinem Firthem,zajímavou Heatrer Graham,a krásnou Minnie Driver.Myslím si že tato romantická komedie je celkem hodně podceňovaná,a však mě zaujala,troufám si říci že nadchla.Frank Collison s Mary Steenburgen a s Oliverem Plattem tomu dodávají vtipný šmrnc a dodvám že i když tento film zrovna nehýří pozitivními kometáři,stojí za to se na něj kouknout. :) ****(20.7.2013)

Přiznávám, že jsem se na to chtěl podívat jen kvůli Heather Graham. Teď musím uznat, že to zase není taková blbost jak jsem si původně myslel. Sice na to, že je to romantická komedie tady té romantiky moc není, ale párkrát jsem se zasmál. A víc od podobných filmů asi nelze očekávat. Navíc Heather to fakt sluší...(23.2.2011)

• StarsFan

Po dvou dnech jsem si nemohla vzpomenout, jak se tento film jmenuje, ani o čem vlastně byl. A tak - ačkoliv jsem během sledování uvažovala i o třech hvězdičkách - fakt, že mi stačí 48 hodin na to, aby se má znalost tohoto filmu zredukovala na: "Je to nějaký romantický příběh s Colinem Firthem," nakonec zapříčinil i podprůměrné hodnocení. Ale dívat se na to dá a úplně blbé to taky není.(11.7.2010)