Blafuj jako Beckham

• USA Bend It Like Beckham (více)

Když je vám osmnáct, milujete Beckhama a umíte to s míčem tak dobře jako on, patří vám celý svět. Ale to je omyl! Pokud se totiž jmenujete Jess, je vám sice osmnáct, ale jste dívka, a navíc Indka - zapomeňte na to! Myslíte, že by vás vaši příbuzní, jejichž jediným cílem je najít pro vás vhodného ženicha, nechali hrát takovou mužskou hru, jakou je fotbal? Tím spíš, kdybyste tak mohla překazit sestřiny vyhlídky na dobrý a vhodný sňatek! Jess ale jednoho dne potká stejně starou Jules, která hledá nové talenty pro dívčí fotbalové družstvo. Jules má o své budoucnosti jasno. Chce se dostat do Spojených států, kde je dívčí fotbal respektován a kde se může stát profesionální hráčkou. Jess a Jules velmi rychle sblíží společná vášeň pro fotbal, oběma se na hřišti velmi daří. Problémy nastanou, když se obě zamilují do svého trenéra a Jessini rodiče zjistí, že jim dcera něco tají (oficiální text distributora)

Bonavita

Tak jsem si chtel taky oddychnout od tech velkorozpoctovych bijaku a stravit prijemny vecer...bohuzel jsem ho prijemne nestravil. Nudil jsem se a jestli jsem se smal, tak jedine nad tim jak to bylo trapny. Fotbalove zabery - uplna sracka, dej - sracka, zpracovani - podprumer, humor - nula. Dohromady to dava prekvapive jednu hvezdicku. ()

Toustovač

Shlédnuto omylem v televizi, protože jinak by mě to kvůli názvu a námětu ani nenapadlo:). Příběh o indické dívce, co chce hrát profesionálně fotbal? To nemůžu ani napsat, abych se nesmál:). JENŽE ono to kupodivu vůbec není špatné. Pozorovat kulturní stereotypy je velmi zábavné (i když to trochu připomíná Moji velkou tlustou řeckou svatbu) a poprvé v životě mi nevadí vidět na plátně Keiru Knightley, která je tu naprosto přirozená (rozdíl vůči Pirátům z Karibiku je až neskutečný). ()

d1x

Nemám rád tenhle styl filmů. Bylo to pro mě kliše na druhou. Nějaké to hodnocení zachránilo alespoň místy milé vyznívání filmu. Přestože miluju fotbal a hraju ho už od mala, nemůžu dát víc jak 2/5, už i to je možná moc. ()

Wooke

Znova Keira a síce v úplne odlišnom filme, ako tie ostatné s ňou, ale predsa celkom ušiel. No futbalové filmy proste asi nikdy nebudú dobré. Kamera ako niekto kope do lopty je úplne zbytočná, lebo to vôbec nemá význam. Keď už, tak aspoň ukázať celé telo a nie len nohy. Je to trápne a preto len 3*. ()

gotham

Tak to je především o půvabné a vynikající Keiře Knightley, která tímto filmem jestli se nemýlím nastartovala kariéru. Hraje tu také sympaťák Jonathan Rhys-Meyers - to zase spíš pro slečny, ale přesto že jsem fanouškem fotbalu, obzvlášť toho anglického, tak tento film ničím jiným nezaujme. 60% ()

lobo87

Film s pomalším rozbehom, z ktorého sa nakoniec vykľuje príjemná komédia o futbale, indickej kultúre a láske. Parminder Nagra bola výborná a dobre jej sekundovala 17-ročná Keira Knightley. Kto by povedal, že medzi nimi je desaťročný vekový rozdiel. Miestami sa film zamotával v komplikáciách na ceste za Jessiným snom, ktorých bolo naozaj dosť. Určite by mu prospelo skrátiť na prijateľnejšiu hodinku a pol... 60% ()

TesterX

Prijemna komedie ze zajimaveho prostredi, jejiz konec znate predem, ale rozhodne lepsi podivana, nez vselijake variace ejakulace ve stylu prci. ()

Skeevee

prijemny filmecek na pokoukani =) odpocinkovy, ale diky indicke mensine i zajimavy pohled do tehle konsin a zachyceni jejich mentality...a stejne je nejlepsi matka Keiry ;) ()

Methos-SK

"Najlepsia komedia roku" "Najlepsia britska komedia" no neviem ci som iny ale ja som sa ani raz nezasmial dokonca ani neusmial neviem co tam ako je na tom komedia. Toto nema s komediov nic spolocne ()

oSiSko

Milujem futbal a preto milujem aj tento film. Ľudia,, ktorých futbal nezaujíma si tu svoje asi nenájdu, ale pre mňa veľmi príjemný film. ()

nettopyrek

Nebýt toho, že je zde docela ucházející hodnocení, nikdy bych se na tento snímek nepodíval. Ten název je vskutku odpuzující.. :o) Nicméně jsem tak učinil a nelituji. Smíchy se sice dusit nebudete, ale i tak je to pohodová komedie s mírným, nevtíravým humorem, která si na nic nehraje a pobaví. Celkově, v rámci žánru, lehký nadprůměr. ()

TheMe

Pod názvem filmu bych hledal mírně jiný děj, nicméně i když jsem byl překvapen, tak film určitě stál za shlédnutí. Jedna hvězda sama o sobě je za scénář, druhá za dámy v hlavních rolích a třetí za to, že se tam nakonec David opravdu ukázal. Ideální vyplnění nudného odpoledne. ()

jessic

Etnická romantická komedie, natočená ve stejném roce jako Moje řecká svatba, jejíž kvality ani zdaleka nedosahuje. Ale vzhledem k tomu, že v tomhle žánru je to fakt bída, tak za tři, i když ten humor na mě nějak nefungoval. ()