Všichni se chtějí zamilovat, jenže se to jaksi nedaří. Nejblíže byl spisovatel Joe, který na prázdninách v Benátkách potkal úžasnou Von. Díky své dceři z prvního manželství DJ, která znala Voninu terapeutku a ochotně svému otci radila, jim to moc klapalo. Joe byl ale až příliš dokonalý. Zato DJ se zamilovává prakticky na počkání - gondoliér, mladík na letišti, kdo by to počítal. Její nevlastní sestra Skylar zase nejdřív spolkla zásnubní prsten a o pár dnů později ji okouzlil propuštěný trestanec. Když před ní vykradl obchod, bylo po lásce. Ale to zdaleka není všechno, vás v této báječné komedii čeká. Až se na konci filmu vysíleni smíchem seberete z podlahy, napadne vás, jestli se geniální autor Woody Allen už konečně úplně nezbláznil. (Bonton Home Video)

Madison

Woody Allen je môjho srdca šampión a dokazuje mi to skoro každým jedným filmom. V tomto muzikále si na chvíľku odskočil od štipľavej satiry (aj keď sa jej nie úplne vyhol) a dal priestor hollywoodskej melanchólii zo starých muzikálnych klenotov, čo sa odzrkadľuje v každej romantickej scéne medzi Edwardom a Drew, Woodym a Juliou a zároveň ju perfektne vyhrocuje rodinnými problémami - hašterenie otca so synom o tom, kto je republikán a kto demokrat, bolo priam skvostné! - akoby vystrihnutými zo súčasného života. Táto snímka je plná lásky, plná porozumenia a dobrosrdečnosti a hoci Woody zase tápal v umení a filozofii, hľadal princípy, zákonitosti, príčiny, následky, dôvody,.............. jeho nezvyklý cit pre dojemnú atmosféru ma do týchto rôznorodých rodinných príbehov úplne ponoril. ()

Karin.Kiss

“Take my mustache off.” Veľmi milé, komické dielo zachytávajúce prežívanie lásky mladých aj dospelých. Woodyho Allena žeriem a jeho humor mi je čím ďalej, tým viac bližší k srdcu. Príbeh je jednoduchý, no predsa vyrozprávaný istým satirickým podtónom, prirodzené dialógy a rozhovory... no doslova a do písmena rozkošný film. :) V niektorých momentoch si možno viem predstaviť inú kameru (predsa len - používať skoro stále celky nie je vždy úspešné, hlavne keď sa snažíme niečo vypovedať o citoch postáv). Príjemný muzikál, ktorý síce nie je výpravou ako napríklad Mamma Mia! (a sem-tam to aj ucítime), ale ani sa to na žiadne veľkolepé dielo nehrá. Woody odomňa získava veľký bod za úprimnosť, otvorenosť a skromnosť - pretože práve tieto vlastnosti z tejto snímky vytvorili pekný romantický filmík na sobotňajšie večery. :) ()

asLoeReed

Zavolal asi Woody Timovi (Rothovi), i Edwardu Nortonovi, sehnal si číslo na Drew, Julii a mámu Natalie Portmanové (ještě se asi nemohla rozhodovat sama), s Alanem Aldou už byli domluvení, a všem ostatním, a povídal - ahoj, nechceš si u mě zahrát? můžeme udělat takovou odlehčenou komedii, a můžeš si i zazpívat, jestli budeš chtít. jo? tak fajn, přijeďte, jo, a jestli máte nějaké speciální přání, třeba Benátky, Paříž... Zkrátka: všechno je tu báječné. Ale je toho tolik! Spousta postav, spousta sympatických herců, kteří si užívají, že hrají v Allenovi. A je to až přecpané, že si je všechny člověk nestačí vychutnat. (Alespoň třeba vstup a okamžitý koncert právě Tima Rotha, to je paráda). Ach jo. ()

derryl

Zpívající film a Woody Allen, to je něco, co jsem si nedokázal představit a musím říct, že výsledek je velmi dobrý a krásně propracovaný, trochu bláznivý a spojení Woodyho Allena a Julie Roberts je neskutečné a dojemné, je mezi nimi neuvěřitelná chemie a zamilovanost jim opravdu věříte, nevím, čím to je, ale každý herec v režii Woodyho Allena hraje trošku jinak, než jak jsme zvyklí, což je na výsledku hodně znát a pomáhá to uvěřitelnosti příběhu i postav. V jedné chvíli mi přišlo, že je film o ročních obdobích v New Yorku, Paříži a Benátkách a ne o osudech postav v příběhu, nakonec nám může každé roční období připomenout lidský úděl, který má svá léta, své jaro, svůj podzim a svou zasněženou zimu, která vše uzavírá a na jejímž konci přichází silvestrovský happy end. ()

BDMarty007

Obecně muzikály absolutně nesnáším, ale tohle je rozhodně výjimka. Ono se tam ale ani moc nezpívá... Určitě jedna z nejlepších věcí od Woodyho Allena. Opět si kladu otázku, jak je možné, že ten chlap každý rok vymyslí opravdu originální scénář, respektive několik vynikajících, originálních nápadů, které udělají vtipný film. Jenom několik dílčích motivů: Newyorští bohatí liberální intelektuálové (vynikající Alan Alda a Goldie Hawn) mají syna, který je mladý konzervativec... a jejich dcera se spustí s trestancem...; WA sám v roli muže, který má možnost odposlouchávat psycho-analytické seance své vyvolené, aby nabyté znalosti náležitě zneužil ....Vtipné dialogy: "...přineste mi gumu, budu měnit závěť..." (liberální otec Alan Alda poté co jeho náctiletý syn, mladý konzervativec, obhajuje u večeře právo na modlitbu a nošení zbraně....). Celkově velmi vtipné, svižné, plné hereckých hvězd, které ale neruší, myslím že přístupné i pro ty, kteří jinak WA úplně nemilují. ()

• Woody Allen neřekl nikomu z herců, že se jedná o muzikál, dokud nepodepsali smlouvu. (D3VIL)