Všichni se chtějí zamilovat, jenže se to jaksi nedaří. Nejblíže byl spisovatel Joe, který na prázdninách v Benátkách potkal úžasnou Von. Díky své dceři z prvního manželství DJ, která znala Voninu terapeutku a ochotně svému otci radila, jim to moc klapalo. Joe byl ale až příliš dokonalý. Zato DJ se zamilovává prakticky na počkání - gondoliér, mladík na letišti, kdo by to počítal. Její nevlastní sestra Skylar zase nejdřív spolkla zásnubní prsten a o pár dnů později ji okouzlil propuštěný trestanec. Když před ní vykradl obchod, bylo po lásce. Ale to zdaleka není všechno, vás v této báječné komedii čeká. Až se na konci filmu vysíleni smíchem seberete z podlahy, napadne vás, jestli se geniální autor Woody Allen už konečně úplně nezbláznil. (Bonton Home Video)

allegria

Já odjakživa muzikály nesnáším (stejně jako operety) - je to takový kočkopes, ani opera, ani divadlo, dokonce moc nemusím ani samotného W. Allena, ale tenhle film mě během malé chvilky uchvátil a už nepustil. Ztřeštěný, bláznivý, ale má to spád a říz, skvělý humor, kterému se chtě-nechtě musím smát, taková parodie na zpěvohru či romantiku - a velmi dobrá. Nehledě na přehlídku vynikajících herců. ()

THORasgard

Muzikály ráda mám a Edwarda Nortona obdivuju, ale tento film je děsná sračka a při pohledu na něj je mi za ty herce trapně. A nehne s tim ani Tim Roth. ()

Katekat

Po úvodní písničce a po scéně v klenotnictví jsem si říkala, panebože, to je blbost. Ale pak jsem si film užívala. Nečetla jsem si žádné recenze a překvapilo mě, kolik hereckých hvězd se tady sešlo. ()

ragtime

Pri slove muzikál mi, až na pár výnimiek, prebehne cez chrbát smrť, ale v podaní Woodyho som bol minimálne zvedavý. Čo sa týka hudby, tak podľa môjho názoru to naozaj drhlo, typické nútené spevy do tuctovej hudby. Ale ak človek pretrpí tú hudobnú časť, tak tu zase máme úžasné postavičky a herecký výber, ktorý nemôže sklamať. Perfektný Tim Roth. ()

malyLibor

Muzikál od Woody Allena? S Julií Roberts, Alanem Aldou, Goldie Hawn, Natalií Portman a Drew Barrymore? To bude pecka. která mi spraví náladu po Hookovi. No, nebyla to pecka a náladu mi to nespravilo. Škoda. ()

davidh76

Spolu s Decontructing Harry ještě nadstadardní komedie z woody třetího období. A ještě stále dobrý - narozdíl od dalších - Darebáčči, Mocná Afrodité, které jsou už spíše průměrné. Zlaté časy Lásky a smrti, Spáče... ()

gabo1

Ak vás neodradia "hudobné" sekvencie a trochu nemastné hercké výkony, môžete sa tešiť na to, čo máte na WA aj tak najradšej: skvelý inteligentný civilný humor, výborne dialógy, duchaplnú romantiku a New York, tentokrát doplnený aj Parížom a Benátkami. Naozaj prijemná romantická muzikálová komédia na zimné večery, kedy sa chcete k niekomu pritúliť a povedať "I love you" :) ()

tereSKA

Ačkoli se příběh točil jen a pouze kolem milostných epizod a karambolů, nenudil. Klenotník skákající přes řetěz z drahých kamenů jako přes švihadlo, Woody Allen se svou filmovou dcerou v Benátkách řešící, jestli má sbalit Julii Roberts nebo ne a jak, a Drew Barrymore polykající zásnubní prsteny mě příjemně pobavili. Goldie Hawn překvapila nezvykle „obyčejnou“ rolí a Natasha Lyonne byla sympatická vypravěčka i dohazovačka. Pro mě osobně má tenhle film obrovské kouzlo proto, že se v něm sešly tři mé filmové lásky - Alan Alda, Tim Roth a Edward Norton. První byl skvělý v debatách-hádkách se svým synem, u druhého bych nikdy nečekala zpěv a třetí byl neuvěřitelný a nepravděpodobný v halloweenském převleku. A tak mě zase jednou potěšili a pobavili a navíc všichni najednou :) Původně jsem dala 4*, ale když o tom teď tak přemýšlím, jsou to určitě 4 a půl. Možná to ještě přehodnotím, až se za nějaký čas na Everybody Says I Love You podívám znovu. Ó a abych nezapomněla - výhled z okna nového Woodyho bytu mě uchvátil stejně jako Julii Roberts. ()

Ekdahl

Woodyho pokus o muzikál na věčné téma, jak najít někoho, koho bych se mohl držet za flígr. Woody běhající po božských Benátkách v trenkách a tričku má něco do sebe, nebo chodící po Paříži s bagetou, ale jinak je to spíš podprůměrný: ty muzikálový čísla nudný - i když je to možná tím, že broadwayský muzikály s tanečky a kostýmy mi holt absolutně nic neříkají, - zbytek dějově málo nosnej. Na frak dostává tentokrát politika, schytávají to republikáni i demokrati, tenhle motiv byl dobrý, plus pár dalších slušných fórů tam dejme tomu taky je, ale tím to hasne. Na Woddyho málo. ()

viax

Na tanec u Seiny se vyplatilo si počkat. Jinak tedy nic moc. Postavené je to hlavně na zmatku a spoustě zároveň mluvících lidí - taková spíš divadelní konverzačka než cokoli jiného. A že se tam zpívá? No a co? ()

chivas_egal

I toto lze nepochopit. Pro koho toto dílko není: pro ty kdo milují Woody Allena v klasické podobě- můžete být zklamáni, obsahuje málo vyhrocených a ničivých neuróz (lehkých je tam dost) Pro ty, kdo neví, kdo je Woody Allen- pak lze nepochopit, že je to celé hříčka mile a vzdušně ironizující tři žánry - muzikál, komedii a především romantiku. Pro ty, kdo nemají rádi Woodyho Allena - na to je to allenovské až dost. Celý "děj" je jako obvykle jen rámcem pro jednotlivé postavy- Vývojem procházejí některé postavy, ne však nutně děj jako celek. Za mne skoro nejlepší Allen jakého jsem kdy viděla, chápu, proč si to chtěl natočit. Doufám, že to neexistuje v dabingu, to by musel být totální paskvil. ()