Principle of Restricted Choice (S03E02) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2017, 51 min

 • Heisenberg_
  *****

  Pomalejší epizoda, ale pořád nesporně kvalitní. Děj a postavy se pěkně vyvíjí, atmosféra více houstne, Ewan McGregor svojí dvojrolí exceluje ještě více, a David Thewlis jako "záporák" je takovou třešničkou na dortu. U scény s tampónem jsem se nemohl přestat tlemit.(2.5.2017)

 • IvoB
  ****

  Pozvolnější epizoda rozvíjející již nastolené dějové linie. Ještě více jsem musel ocenit casting – každý je tu na svém místě, nevidím tu žádný výraznější článek, který by mi kazil dojem. Postavy jsou prostě na jedničku – především slizácký padouch v podání Davida Thewlise tento týden krade většinu epizody pro sebe. Atmoška je také stále na výši. Sledování této řady je jednoduše stále radost i v případech, kdy se v ní zdánlivě nic neděje. Podrobnější dojmy zde.(29.4.2017)

 • Loki_Six
  *****

  "Unfathomable pinheadery."(16.8.2017)

 • Necrotongue
  ****

  Tentokrát sice nebyla epizoda nabita událostmi, takže tempo bylo pomalejší, ale tím nechci říct, že bych se nebavil. Naopak. V. M. Varga je tajemný chlapík a David Thewlis mu propůjčil notnou porci slizké nechutnosti, doufám, že mi jeho zuby nezpůsobí noční můry. Oslík neměl chybu.(3.9.2017)

 • K1NGSLAYER
  ***

  Jak jsem předpokládal, tak se nestalo. Třetí série na mě působí dost nudným tempem a tato epizoda je tomu dobrým příkladem. Co se mi zde ovšem líbilo byl Vargův nechutně přesvědčující výraz v obličeji a jeho jednání. Vypadá to opět na zajímavou zápornou postavu jako byli Lorne Malvo a Hanzee Dent. Doufám že se další díly nějak proberou, protože se mi ještě nestalo, abych u Farga pomalu usínal.(10.11.2017)