Principle of Restricted Choice (S03E02) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2017, 51 min

Pomalejší epizoda, ale pořád nesporně kvalitní. Děj a postavy se pěkně vyvíjí, atmosféra více houstne, Ewan McGregor svojí dvojrolí exceluje ještě více, a David Thewlis jako "záporák" je takovou třešničkou na dortu. U scény s tampónem jsem se nemohl přestat tlemit.(2.5.2017)

Pozvolnější epizoda rozvíjející již nastolené dějové linie. Ještě více jsem musel ocenit casting – každý je tu na svém místě, nevidím tu žádný výraznější článek, který by mi kazil dojem. Postavy jsou prostě na jedničku – především slizácký padouch v podání Davida Thewlise tento týden krade většinu epizody pro sebe. Atmoška je také stále na výši. Sledování této řady je jednoduše stále radost i v případech, kdy se v ní zdánlivě nic neděje. Podrobnější dojmy zde.(29.4.2017)

"Unfathomable pinheadery."(16.8.2017)

Tentokrát sice nebyla epizoda nabita událostmi, takže tempo bylo pomalejší, ale tím nechci říct, že bych se nebavil. Naopak. V. M. Varga je tajemný chlapík a David Thewlis mu propůjčil notnou porci slizké nechutnosti, doufám, že mi jeho zuby nezpůsobí noční můry. Oslík neměl chybu.(3.9.2017)

Jak jsem předpokládal, tak se nestalo. Třetí série na mě působí dost nudným tempem a tato epizoda je tomu dobrým příkladem. Co se mi zde ovšem líbilo byl Vargův nechutně přesvědčující výraz v obličeji a jeho jednání. Vypadá to opět na zajímavou zápornou postavu jako byli Lorne Malvo a Hanzee Dent. Doufám že se další díly nějak proberou, protože se mi ještě nestalo, abych u Farga pomalu usínal.(10.11.2017)