Spoilery! Většina dílu se točila kolem toho, že si ambiciózní negr otevřel nemocniční pobočku v podpalubí, kde může bezpečně trénovat na svých bezcenných bratrech a sestrách. Na seriál se sice kouká hezky, ale jaksi mu schází trošku větší koule, což je hrozná škoda. Naštěstí se v pozadí začíná rozjíždět epidemie, což je trošku paralela k té chřipkové legraci, která panu za okny ve skutečném světe. Takže je to takový skoro až 3D zážitek. Uvidíme, co se připlaví s dalšími díly. Koukatelné to prozatím určitě je.(2.2.2018)

Diskriminovaný lekár si otvára na vlastnú päsť cezpoľnú nemocnicu a popravde má táto divoká dejová línia baví. Sranda bude ešte s odstraňovaním tiel po neúspešných operáciách, ako nám bolo naznačené už v tejto epizóde. Thackery sa bude pokúšať primontovať nos bývalej láske, čo trochu pôsobí ako paródia na Michaela Jacksona, ešte že sa tohto seriálu nedožil, no... inak všetko plynie tak ako má, možno trochu pomaly, ale séria sa zrejme naplno rozbehne v druhej polovici.(19.6.2020)