Oralfabet

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

První díl z téhle série, co působí totálně neokoukaně a nově, ty předchozí byly sice oba excelentní, ale zároveň v nich bylo použito hodně povědomých nápadů a motivů. Mortyho plottline mě tady fakt bavil, a zas ukázal tuhle postavu v trochu nezvyklé poloze, a Mortyho souboj s prsteny byl rozhodně stand out moment, Summer s Rickem trochu zaostávali, ale třeba elbow titties taky pobavily. Sice tenhle díl osciluje mezi zcela odlišnými náladami, což může být nebezpečné, ale za mě ty emocionální části fungovaly a pubertální sex jokes mi nevadily. Pátá série zatím nastavila laťku neskutečně vysoko. ()

Eliott

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Temprve třetí epizoda, ale už teď je jasné, jak dobře má tato série nakročeno a potenciálně by mohla být i tou nejlepší. Myslím, že je skvělé, že opět dostala i hodně prostoru Summer, neboť ji už dlouhodobě považuji za výbornou postavu a její dobrodružství mne velice bavilo. Dále mne pak velica zaujala dnešní ukázka Mortyho v trochu jiném světle a následný vývoj osobnosti nové a na první pohled nesympatické superhrdinky Planetiny. ()

CheeseFigure

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Môže obsahovať spoileri: Štandardný dej s dvoma dejovými líniami. Tá s Rickom a Summer ma až tak nebavila, i keď mala celkom dobrý nápad.  Omnoho viac ma ale zaujala druhá dejová línia.  V tej nám autori predstavujú mierne extrémistickejšiu variácia na Captaina Planeta. Zaujíma ma, či sa jej ešte dočkáme? Chudákovi Mortymu túto sériu nejak s tými dievčatami nepraje. ()

leo430

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tenhle díl byl fajn. Nebyl nějak světoborný, ale bavil mě. Navíc jsem si říkal, že tu superhrdinku musí dabovat nějaká nádherná herečka a světe div se! Jedna z nejhezčích - Alison Brie. To mi udělalo obrovskou radost. Zatím jsou tyhle díly takových krásným průměrem, který baví. ()