Rick a Morty - Série 5 (2021) (série)

Gotron Jerrysis Rickvangelion (S05E07)

(epizoda)

Enon

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Na tuhle epizodu sem se těšil z celé páté série nejvíc. Co pro mě tuhle epizodu hodně tahalo nahoru jsou tady vztahy mezi postavami. Líbilo se mi jak se tady Rick ke všem chová a jak ho rodina podporuje v celém projektu GoTron. Pak humor tady také úplně nevymizel ale není ho tady tolik. Jediné mínus pro mě je slabý příběh a přijde mi že se tady z toho dalo vyšťavit mnohem víc. Slabých 5* ()

Milano33

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Kombinácia gangsteriek, anime a niekoľkých scifíčiek typu Power Rangers. Paródovanie filmov nie je u Ricka and Mortyho žiadnou novinkou, avšak tentokrát to bolo docela odfláknuté, príbehom nevýrazné a mimo potitulkovej scény som sa pri tomto diele ani raz poriadne nezasmial, čo sa mi pri sledovaní tohto seriálu stáva iba zriedkavo. ()

Oralfabet

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Snad nikomu nic nevyspoileruju, když to tady ohodnotím o den dřív, ale nemůžu být jediný, kdo tenhle díl viděl už asi před třemi týdny... Zvláštní, ale za mě hodně povedená kombinace mafiánských filmů a anime. Vzpomněl jsem si na mafiánskou epizodu Community, jejichž kvalit tahle sice nedosahuje, ale liší se dost na to, aby je nebylo třeba srovnávat. Návrat Incest děcka asi nepotěší každého, ale mě rozhodně nevadil. Finální reveal s voice-overianama mě fakt dostal a potitulkovka za mě asi nejlepší z téhle série. ()

CheeseFigure

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spomínali to síce komentáre predo mnou, ale musím aj ja. Kombinácia Power Rangers a mafiánskych filmov nie je niečo, čo by som si vedel predstaviť, ale fungovalo to výborne. Do toho primiešajte rodinnú drámu, vzťah Summer/Rick a návrat k dejovej linke z dielov minulých (SPOILER: myslím návrat incestného dieťaťa). Pre mňa zatiaľ najlepší diel piatej série. ()

Eliott

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Bezpochyby nejslabší epizoda celého seriálu a to jsem si myslel, že interdimenzionální telka byla špatná. Příběh není vůbec zajímavý a odkazy na jiné filmy jako například Scarface prostě nefungují. No zasmál jsem se tak jednou a je celkem smutné, že potitulková scéna měla větší příběhovou hodnotu než celý díl. PS: možná by bylo lepší, kdybychom radši viděli Boob world. ()

• Epizoda je založena na populárním osmdesátkovém seriálu Voltron (od r. 1981), jen místo lvů se používají fretky. (TheSpearCZ)
  • Epizoda byla na Prime Video omylem odvysílána místo epizody Rickdependence Spray (2021), dostala se tedy k divákům dříve, než měla být premiéra. (skoda)