Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(32)

Obsahy(1)

Hlavním hrdinou příběhu je středoškolák Raku Ičidžó. Přestože je jeho otec hlavou jedné z rodin jakuzy, Raku se o záležitosti jakuzy nezajímá a žije si vcelku normálním životem. Jednou na něm však při cestě do školy přistane jeho nová spolužačka Čitoge Kirisaki, která se přestěhovala z USA do Japonska, a je dcerou hlavy jiné, nepřátelské rodiny. Doma se Raku od otce dozví, že se domluvil s otcem Čitoge na tom, že budou Raku a Čitoge tři roky ve falešném vztahu, aby se udržel mír mezi oběma rodinami. To se ale ukáže být náročným úkolem hned z několika důvodů: jednak se oba dva nesnáší, dále proto, že má Raku zálusk na jinou spolužačku, Kosaki Onoderu, a také si Raku uvědomí, že kdysi slíbil jedné lásce z dětství, že až se znovu potkají, tak se vezmou. (Hromino)

(více)

Recenze (13)

Sokka_ 

všechny recenze uživatele

Bylo to furt horší a horší, což je škoda, protože tohle je snad první anime, u kterého jsem se smál fakt nahlas. Nisekoi je určitě nejvtipnější anime, který jsem kdy viděl. Škoda, že se to časem komplikovalo víc a víc, začaly přibývat pitomý postavy, rudnutí až po zadek z každé hlouposti, nervozní koktání a bezdůvodný mlácení apod- všichni známe:D No a konec byl nijakej. Nic se nevyřešilo. Takže dávám 3* za humor, Chitoge, Onoderu a Rakua. ()

Lettanea 

všechny recenze uživatele

Tak, máme tu klasickú situáciu - Tsundere zo zahraničia, hanblivá japonka, perverzný kamarát a hlavný hrdina ktorý nevie čo chce a do konca seriálu som ho totálne znenávidel. Prvých šesť častí je ale vážne výborných, smial som sa nepretržite a príbeh sa vyvíjal veľmi zaujímavo. Potom prišla ďalšia "dievčina" a potom ďalšia... a s pribúdajúcimi slečnami sa značne znižovala aj kvalita. Od dvanástej časti som už všetko jednoducho preskakoval a pretáčal (okrem scén s Chitoge) a verte alebo neverte, pointa mi neušla (ako keby tam nejaká bola) Z dobrého nápadu ako prívesok a minulosť sa stala totálna odrhovačka ktorá ma iritovala. Fanúšikovia sa delia na dva tábory, ja som si obľúbil Chitoge. Nič iné sa však od háremovky ktorú čaká druhá séria čakať nedalo, veď o čom by bola druhá séria? A aj keď je to lepšie ako porovnateľné "Sakurasou no pet na kanojo" na 3* to nemá a to ešte beriem do úvahy ten sľubný začiatok. Je možné že ma už háremovka nemá ako osloviť, neviem prečo stále dúfam.... Silnejšie 2* ()

Reklama

HDeer 

všechny recenze uživatele

Dvadsaťdielna neúspešná snaha o pokročenie v zápletke, predostretej v úvode. Zatiaľ čo prvé epizódy vcelku prekvapujú a držia si svoju úroveň, pribúdanie zbytočných charakterov, ako aj problémov hlavných postáv prehlbuje nastolené tempo, vrátane významu predstieraného vzťahu, ako aj samotného motívu tsundere, ktorý v priebehu prvej polovice seriálu stráca všetku pôvodnú záživnosť. Mám pocit, že deju by celkovo prospel omnoho jednoduchší koncept, než budí táto absurdne pojatá mafiánska rivalita, či prehnaný počet Rakuovych lások z detstva. Ani celkom podarené záverečné divadlo, miestami nadpriemerná animácia, v štýle Shaftovského štandardného trblietania, alebo karikaturizovania jednotlivých postáv, alebo dokonca neskonalý šarm nežnej Onodery, však napokon nie sú schopné prekryť roj nedostatkov, ktorým Nisekoi viditeľne podľahol. ()

DaweForeman 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Přemýšlel jsem o čtyřech hvězdách, ale nakonec dávám tři. Příběh je opravdu zajímavý, kdy tu máme celkem zajímavou situaci, která opravdu v určitých rysech připomíná Romeo a Julii. Největším a zásadním problémem tu vidím to, že si autoři ukousli příliš velké sousto, protože jak tomu většinou bývá, pokud něco doslova diváka neohromí a je to celkem rozsáhlé dílo, tak jedna série opravdu nestačí. Pokud se stane to, že to bude bez pokračování, kdy současných dvacet dílů pokrývá 50 kapitol mangy, která pořád vychází a má už něco přes 120 kapitol, tak je to zase jedna z těch snah, která přijde z větší části vniveč. Ano anime je opravdu vtipné samo o sobě, ale v tom příběhu se zmíní spousta důležitých věcí, které nejsou později nějak extra vysvětleny nebo jim není dán prostor (ten přívěsek, pozadí té mafie a policie a samozřejmě minulost). Dalším chybičkou bych řekl je to, že si zase nese takovej otravnej prvek (jak už tomu u většiny anime bývá), kdy se hlavní hrdiny nemůže pořádně vyžvejknout a tak vidíme spoustu situací, kdy proti sobě obě strany stojí a jsou rudý až na zadku. Animace je celkem slušná a hudební stránka je podprůměrná. ()

Hromino 

všechny recenze uživatele

Shaft mě poslední dobou nudí, seriálem Nisekoi nevyjímaje. Opět se tvůrci ponořili do vod výtvarného fetišismu, opět se jak prase v chlívku rochnili u rychlých prostřihů a používání netradičních úhlů kamery, ovšem opět recept na vytvoření smysluplné dějové linky nenašli. Dokonce mám pocit, že si při hledání onoho receptu počínali ještě hůře než kdy předtím; jako by si snad na to hledání pozvali Pejska a Kočičku, které vyslali do světa s nepopsaným bločkem, tužkou a slovy: „Bez dobrého scénáře se nevracejte!”. S čím se však Pejsek a Kočička vrátili? Se scénářem, jenž předpokládá, že čím větší hrdinův harém a čím více (nerozhodných) postav, rudnoucích obličejů, twistů, náhodně osudových setkání a událostí a nechtěných sáhnutí na nechtěných místech jest, tím kvalitnější jest i samotný seriál. Ovšem zamindrákovaný idiot jako Hromino, o nějž se doposud v reálném životě nervala současně více než jedna ženská, je prostě toho názoru, že jde jen o scenáristickou křeč, bezradnost a zoufalost. V celém seriálu se v podstatě od začátku do konce vyřeší jen jediná věc (přívěsek), která ale v celkovém důsledku neovlivní nic. Hrdinové motající se v kruhu, absence nějakého sebeméně uzavřenějšího konce (vlastně jakéhokoli konce!), prvoplánové pokoukání s nulovým dějovým posunem. Děkuji tvůrcům aspoň za to, že obě (tři) hlavní hrdinky byly vzhledově pěkné a aspoň v něčem bylo možné s hlavním hrdinou sympatizovat, ovšem jinak mě seriál opravdu minul. ()

Galerie (41)

Zajímavosti (4)

  • První úvodní píseň „Click“ je od skupiny ClariS, která se zároveň postarala i o tu poslední „Step“. (CarnTheNunya)
  • První ze dvou úvodních písní „Rally Go Round“ nazpívala zpěvačka LiSA. Tu druhou „Magical Styling“ nazpívala Kana Hanazawa (dabérka Kosaki Onodery). (CarnTheNunya)
  • První závěrečnou píseň „Aimai Hertz“ nazpívaly Nao Tójama (dabérka Chitoge), Kana Hanazawa (dabérka Kosaki Onodery), Mikako Komatsu (dabérka Tsugumi) a Kana Asumi (dabérka Mariky Tachibany). Tu druhou „TrIGgER“ nazpívala Mikako Komatsu (dabérka Tsugumi), třetí „Sleep zzz...“ nazpívala Nao Tójama (dabérka Chitoge), čtvrtou „Matado-rabu“ nazpívala Kana Asumi (dabérka Mariky Tachibany), pátou „Marchen ticktack“ nazpívala Ayane Sakura (dabérka Haru Onodery), předposlední „Tooriame drop“ nazpívala Yumi Uchiyama (dabérka Ruri) a poslední „Crayon Cover“ nazpívala Kana Hanazawa (dabérka Kosaki Onodery). (CarnTheNunya)

Reklama

Reklama