Tae-oh (Yoo Ah-in) je rozmazlený dědic miliardové firmy libující si v užívání drog a ponižování lidí. Proti němu stojí detektiv Do-cheol (Hwang Jung-min) s cílem vyřešit zdánlivou nehodu řidiče náklaďáku, za kterou dle jeho přesvědčení může právě Tae-oh. Začíná boj Davida a Goliáše na pozadí korporátní korupce, z něhož může vyjít jako vítěz pouze jeden. (Filmasia)

jasse

Já snad těmhle filmům ještě přijdu na chuť! Přiznám se, že mě nepřestává překvapovat, že mladí herci v těchto filmech vypadají na 14, a mám pořád trochu problém se v nich orientovat, ale snad se to časem spraví. Jinak je to kvalitní krimi se spoustou humorných momentů. ()

Krysap

Yoo Ah-in super. Jinak korejský filmový průměr. I když, u bitek jsem se nasmála, až jsem se za břicho popadala. ()

elimS

50% - komentář 20ti slovy: Ti korejci hrát prostě neumí a trapno-vtipný zážitek je umocněn jejich řečí :D Příběh ale ušel, ikdyž to bylo zbytečně dlouhé. ()

hony23

Ze začátku neskutečká kung-fu kokotina, jako dokáží vyblít jen asiati s tím svým idiotským rádoby humorem. Postupem času se naštěstí úroveň docela zvedne, takže nakonec průměrná akčí krimi pro milovníky bojových umění. ()

robfi

dalo by se to v klidu sestrihat na 4min 30 sekund cisteho casu. S titulkama na 10 minunt .... No ale na obranu toho musim rict, ze vydrzet se to dalo. ()

Dusty56

Je to film, který mě dokázal vtáhnout do děje a držel jsem palce detektivovi Do-cheolovy, aby dokázal Tae-oh chytit a ještě víc jsem si přál, aby mu pořádně namlátil. Z hereckého představení obou hlavních hrdinů jsem byl nadšený - Hwang Jung-min byl sympaťák a Yoo Ah-in skvěle zahrál toho rozmazleného fracka, kterého prostě chcete praštit. A vzhledem k tomu, že se to i povedlo v závěru vygradovat, tak jsem nadmíru spokojen. ()

vinducha

Naprosto výstižný koment od pana Verbala. A dodám , že potěšilo kameo Dong-seok Ma , ale mohli mu dát šanci párkrát si taky bouchnout. ()

Pimburger

Rozhodně to nebylo špatný, ale ve srovnání s Beomjoidosi to prostě bylo slabší. Bojové scény dobrý, ale na můj vkus jich bylo málo, i tak mě to ale bavilo a duo hlavní hrdina vs. hlavní záporák si svoje odehrálo perfektně. ()

Michael Mann plánuje remake korejského hitu

Michael Mann plánuje remake korejského hitu