poster

Profesoři zločinu

 • Česko

  Přestanu, až budu chtít

  (festivalový název)
 • Itálie

  Smetto quando voglio

 • USA

  I Can Quit Whenever I Want

Komedie / Krimi

Itálie, 2014, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aljak
  ***

  Super námet, od ktorého by som čakal oveľa gracióznejšiu komédiu. Bohužiaľ, tých zábavných scén v tom bolo pomenej, hoci občas sa dalo na tom aj kvalitne úprimne od srdca zasmiať - najmä na tej lekárenskej akcii :D (to bol pre mňa vrchol celej komédie). Partia vedcov, ktorí vytvorili drogový gang, to bol naozaj dobrý nápad. Postavy sa mi páčili, aj skladba deju mala celkom úroveň, no potenciál komédie nebol podľa mňa ani zďaleka naplnený. Takže mierny nadpriemer vyčíslený 3*.(28.10.2016)

 • kolemjdouc
  *****

  film je přesně o tom ,o čem se píše v obsahu.Ale způsob, jakým ho podali filmaři ,ten se musí vidět.To s popsat nedá.Každý začátek je těžký a Italové jsou detailisté ,nic hercům nedarují.Jenom opět ty filtry na kameře to je fakt přešlap vedle.Výkony herců,scénář,režie velice dobré.Já jsem se velmi pobavila.(11.12.2019)

 • blondboss
  ****

  Konečne jedna z tých lepších európskych komédií, ktorá sa na nič nehrá a aj napriek tomu, že dosť vykráda klasické americké klišé, dá sa na to pozrieť a na niektorých scénach aj slušne pousmiať. Navyše dobrá typológia vybraných hercov. Normálne by to bolo za tri lepšie hviezdy, ale jednu musím pridať za scénu v lekárni, ktorá bola fakt pecková. 70 %(19.3.2020)

 • DonBraso
  ****

  Parádní jednohubka z Itálie.Neříkám,že bych se za břicho popadal,ale scéna z lekárny,kdy jí jdou vykrást je prvotřídní.Škoda jen,že toho nebylo tolik.Náměť není bůhvíjaký,ale o to nejde.Je to svižný,herecky taky fajn.Škoda jen nějakýho hudebního fláku a občas ubrat na těch filtrech,kdy jsem v nějakým zeleným opojení.Na další díly jsem připraven.(6.11.2020)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Zábavná Italská komedie, kde se sejde parta starých vysokoškoláků, kde každý vyniká v jiném oboru, ale zároveň žijí smutný sociální život a rozhodnou se vyrábět první legální drogu, jelikož není na seznamu ilegálních látek v Italském rejstříku. A co se jeví jako nový přísun peněz brzy přinese spousta problémů a to nemluvě o tom, že lezou do rajónu jiného drogového bosse. Fajn nápad, sympatičtí herci, našly se i komické situace. Slušná zábava. Příběh****, Akce>Ne, Humor**** Násilí>Ne, Zábavnost****, Hudba***, Vizuál****, Atmosféra***, Napětí**. 7/10.(1.8.2020)