teckax

Jojo, tady se při tvorbě taky hoooodně fetovalo! Naštěstí pro mě je výsledek přijatelný i pro diváka s čistou hlavou. Perfektní oddechovka ve stylu "nemůže Tě zklamat to, od čeho nic moc nečekáš". Čekala jsem hromadu přisprostlých a zábavných potravin a to se mi splnilo. Navíc jsem pod tou lavinou vulgarismů a nadávek objevila hned několik skutečně dobrých vtipů s poměrně hlubokýma chytrýma pointama. Za mě dobrý. A mám teď docela chuť na párek v rohlíku... ;-) ()

Kuchna

Vtipné, sprosté, úchylné a naprosto retardované, ale i tak neskutečně zábavné. I na debilní humor a některé drsnější scény se vám to prostě musí líbit... Na bisexuální grupáč potravin, asi fakt jen tak něco nemá... (moje oblíbená scéna je ta, kde žen v kuchyni připravuje zeleninu na večeři, hlavně brambora) ()

marek900

Na túto snímku som sa veľmi tešil, pretože Seth Rogen je jedným z mojich obľúbených tvorcov. Podľa mňa mal film super premyslený príbeh a hromadu mind-blown situácii, ktoré vás zakaždým previedli do novej úrovne deja filmu. Všetko bolo rozmanité a nepredvídavé až do takej miery, že sa vo filme striedali aj samotné žánre. Viem, že týmto filmom Seth neuspokojí úplne všetkých fanúšikov komédií a animákov, ale pre svojich skalných fanúšikov určite udrel klinec po hlavičke. ()

Tnovakov1

To bylo zklamání. Trailer člověka navnadil na super sprostší, ale i tak vtipný film. Nic takového. Byl to jenom trapný film s trapný pokusy o vtipy. Ano, až na ty, co byly dobrý byly už v traileru. Jinak děj i zápletka jsou naprosto hrozné...Ubohé dvě hvězdy za nápad a nějaký ten povedený vtip. ()

Reall

Jak to popsat slušně a jedním slovem? Píčovina. Párek uřízne hlavu feťákovi.. faajn možná jsem se párkrát usmál, ale větší sračku jsem dlouho neviděl. ()

Pythonator

Ale jo, dalo se to. Do inteligence south parku to má sice kurevsky daleko, ale sranda to byla. Místy sice spíše trapný než vtipný humor a místy taky zcela bez humoru, ale pak přijde scéna, která vás naprosto odzbrojí. Geniální parodování krvavého masakru ze Zachraňte vojína Ryana a prostřelená žvejka alá T100 Stephen Hawking si ty čtyři hvězdičky zaslouží. O té megadrbačce na konci snad mluvit netřeba. Něco tak invenčního a ujetého se jen tak nevidí. Prostě gastroporno jak sviňa. ()

nevergiveup

Vydržel jsem asi 15 minut. S filmy to většinou nevzdávám a i když je to s prominutím shit, tak se snažím to vydržet do konce. Tady jsem se ale opravdu nepřenesl ani přes prvních patnáct minut. Možná kdyby mne bylo 12 a byl bych nadšený z každého nového sprostého slova a nechutnosti, kterou se můžu naučit, protože to je zakázané ovoce. Nechápejte mne špatně proti vulgaritě ani nějakému zvrácenějšímu humoru ve filmech v zásadě nic nemám, ale pokud film staví jen na tom a je to to jediné, co nabízí něco je špatně. 1 hvězda asi za ten nápad udělat animák z prostředí obchodu. Musel jsem tu jednu hvezdu ale dlouho hledat. Třeba se jednou donutím film dokoukat a zjistim, ze tak špatný neni, ale reálně to nevidím. 20% ()

RoyBatty444

Detský motív s dospelým prevedený ešte neznamená, že tu ide o niečo výnimočné. Ide hlavne o čudný špagát medzi rozprávkou o hovoriacich potravinách a zmysel života v podaní puberťákov. nedopozerané ()

3k7

Naprosto fenomálně retardovaná debilní blbost, jejiž bizarnost nenajde ani google. 5 hvězd zcela oprávněně za bizarnost, jakou jsem dlouho hledal. Už jsem dlouho necivěl na něco tak bizarního s naprostým nechápavým úžasem s pohledem "co to k sakru sleduji?", přičemž jsem v tom dál pokračoval. Pokud tento film dokoukáte, tak si potvrdíte, jak moc je vám vaše vlastní zvrácenost přirozená. A už jen jestli čtete tento komentář, tak vítejte v klubu zvrácených. Je spousta věcí, které bych filmu vytknul, ale přesně proto je tu výjimečně vytýkat nebudu a proto si hodnocení tohoto filmu ponechám jako easter egg v mém hodnocení, který zkrátka nezapadá vůbec do ničeho. Asi tak jako tento naprosto retardovaně animovaný film parodující asi 10 různých jiných filmů, dělající si legraci sám ze sebe... ()

soukyd33

Tohle byl nářez, jaký tu ještě nebyl. 😀 Určitě se pobavíte. Poznámka: Tento film není určený pro děti a mladistvé. Důvod? Každých 5 minut mix sprostých slov. 😀 Poznámka: Na konci filmu je pěkně šílená párty, která udělala z kina jednu úchvatnou komedii. 😀 Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

Bogrant

Nakupovanie potravín už nikdy nebude také ako predtým. Vulgárna vzbura párkov s erotickým podtónom, ktorá proste baví a uráža navzájom. Je vtipná, sprostá, nie každému padne vhod, no ja som sa dobre pobavil. Meat Loaf scénka trefná a zábavná, tá záverečná nech radšej zostane bez komentára... ()

Colomba666

Asi se jednalo o pokus o sesazení South Parku z pomyslného trůnu přisprostlých animáků, který zrovna nevyšel. Netvrdím, že je to špatný film, ale sem tam jim ty dvojsmysly nevycházely, co si budeme nalhávat. ()