Buchty a klobásy

• Austrálie

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komedie

USA / Kanada, 2016, 89 min

• Pepinec

Výborný... Světovej rekord v počtu sprostejch slov za hodinu a půl dost suverénně padnul, no a mě by zajímalo co jako dál? Hrubýmu pytli hrubej komentář, takže - kdybych pomazal celuloid sračkou a nacpal ho do promítačky, objeví se na plátně přesně ten samej film jako Rogenova zbrusu nová připomínka toho, že půdorys tunelu Blanka byl inspirován rentgenem jeho hlavy.(23.9.2016)

Bavil jsem se královsky a Rogenův zatím nejlepší film. Mluvicí jídlo mě fakt dostalo a závěrečné sexuální inferno vejde do dějin. Neumím si představit jakou prdel museli prožívat herci při natáčení a následném dabování. 85% PS: S odstupem vnímám že film je mnohdy zbytečně sprostý, i když se zde zrovna nic neděje. Pičfuk je fajn, pár scének luxus, vede vaření, kdy jídlo přichází o veškeré iluze. Ale reprízou se přecejen vytrácí ten moment překvapení a občas je to prostě slabší. 60%(26.8.2016)

Příliš nejsem fanda Rogenovo harému, ovšem viděl jsem spoustu jeho filmů a asi jsem se více u žádného nebavil tak, jako Sausage Party v naprosto brilantním českém názvu. A i když jsem hodně balancoval na pomezí čtyř a pěti hvězdiček především proto, že cca prostředek je poměrně hluché místo s málo frekventovanými vtipy a nejspíš jsem čekal příliš moc. I tak to ale velmi bohatě vynahradí zbytek filmu, u kterého garantuji, že nic co by se jen vzdáleně tomuhle přisprostlému animáku podobalo zkrátka neexistuje. Zkrátka trefa po všech směrech. PS : Nevím jestli je náhoda a je to skutečně přesné, ale ve Vlkovi z Wall Street se objevilo slovo fuck 506x a zde prý také, ačkoliv za poloviční dobu..9/10(11.9.2016)

• nash.

To je až hřích, mít tak geniální nápad, a pak se nechat převálcovat nevybouřenými hormony a spláchnout ho i se všemi možnostmi, které nabízel. Mohla to být skvělá komedie, mohla to být skvělá animovaná akční jízda, mohl to být skvělý děsivý animovaný horror. A co místo toho máme? Trapnost zrozenou z vlhkých snů nadrženého zastydlého puberťáka, které přes velmi slibný rozjezd s výborně nahozeným světem potravin a přes několik následných výborných momentů (kuchyňská scéna) dojde dech i humor ještě před poločasem. Zklamání, které nezachrání ani snaha zamaskovat duševní beďary politicky, sociálně či nábožensky nekorektními, byť v podstatě neškodnými vtípky. Jednoznačně zklamání.(1.5.2019)

Rozpočet $19miliónovTržby USA $93,182,579Tržby Celosvetovo $113,563,891Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ klasická americká bejkovina ale zas tu musím oceniť využitie toho originálne humorného potenciálu plného haluzných scén, malo to gule /videl v kine: 60%/(12.9.2016)

• - Na automobilu jednoho z prodejců je dvakrát během filmu jasně viditelná nálepka Dixar. Z jaké společnosti na výrobu animovaných filmů si tímto tvůrci utahují, je asi jasné. (Jaroslaf)

• - Když zůstane Frank (párek) sám, tak hraje „I'd Do Anything For Love“ od Meat Loaf. (Duoscop)

• - Ve filmu zazní slovo "fuck" nebo jeho modifikace celkem 506krát. (Maulincio)