Buchty a klobásy

Sausage Party

Buchty a klobásy

Animovaný / Komedie

USA, 2016, 89 min

Vulgarizmami ovenčený animák pre dospelých, ktorý sa síce nevyhol neustále opakujúcej sa forme vtipu či hluchonemým pasážam, no presto všetko je dostatočne zábavným a originálnym nato, aby som prekročil tieň zaslúžených troch hviezd.(7.11.2016)

Hahah. Konečně pořádně sprostý digi animák, kde Rogen a spol. našli způsob jak obejít cenzuru a ujet si na nápaditym tripu prasáren. Pokud se s takovou frekvencí poperete a neztratíte zájem po 20 minutách, nebo nejste upjatá píča, nebo na to nedíváte v nevhodný společnosti (pak přeju příjemný trapný chvilky a ošívání se), je SAUSAGE PARTY fajnová sranda. Kde jinde uvidíte jako hlavního záporáka nasranou, nadrženou vaginální sprchu? Joo... Nehodlám v tom hledat na prdelní slohovku hluboký anti-konzumní poselství a přesahy - naserte si.(7.9.2016)

Začněme otázkou. Líbil se vám This is the End (Apokalypsa v Hollywoodu)? Pak je takřka jisté, že se vám bude líbit i Sausage Party. Tohle je totiž další z řady filmů Rogena, Franca a spol. typu "nechápu, že nám na to Sony dalo peníze, tak si aspoň užijeme nehoráznou prdel". Za úžasné muzikálové číslo od oskarového Alana Menkena, za nespočet naprosto kulervoucích scén (Terminátor, tampon!), za překvapivě kvalitní animaci a (už tradičně) geniální výběr známých šlágrů napasovaných do naprosto úchylných situací si film zaslouží krásné čtyři hvězdy. I když se i přes svou relativně krátkou stopáž chvílemi zbytečně táhne (ona teologická alegorie tvůrcům bohužel trochu přerostla přes hlavu), za tu odvahu pustit něco tak zvráceného do kin, speciálně tu závěrečnou hromadnou scénu, ze které byla cenzory údajně vystřihnuta jen necelá vteřina (!!!), přidávám pátou hvězdu.(13.8.2016)

• Pethushka

Tohle je prostě totálně zlej sen. Hromada naprosto neinteligentních vtipů s ještě větší hromadou sprostých slov nacpaná do slizkého a nechutného filmu. A to nemluvím o té ubohé scéně na konci. Ponaučení pro příště? Když k něčemu píše scénář Seth Rogen, nemůže to být nikdy úplně dobrý.(14.9.2016)

Tak jako svého času celovečerní SOUTH PARK mě to sice nesejmulo, ale rozhodně je to dobře vymyšlené, natočené a se spoustou dobrých fórů.(29.10.2016)

• - Ve městě Concord byl při promítání Hledá se Dory (2016) omylem puštěn trailer tohoto filmu, který jednoznačně zaskočil nejedno dítě. (Melcoiro)

• - Ve filmu zazní slovo "fuck" nebo jeho modifikace celkem 506krát. (Maulincio)

• - Film se odehrává 4. července, tedy na americký svátek Dne nezávislosti. (Maulincio)