Buchty a klobásy

Sausage Party

Buchty a klobásy

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komedie

USA / Kanada, 2016, 89 min

Uvidíte zde veliké množství souložících potravin, tudíž nic pro Sitofobiky trpící cinephobii říznutou Genophobií. Ostatní se vesele vydejte do kina, uvidíte zde totiž veliké množství narážek jak popkuturních, tak z reálného světa (politika, rasová nesnášenlivost apod.). Pro mě poměrně veliké překvapení (nebyl jsem vystaven absolutně hypu podotýkám). Místy ujeté, ale kvalitou vtipů někdy až překvapující, což okolo bandy, která se na filmu podílela skoro překvapí (Apokalypsa v Hollywoodu, Sousedi atd.). Palec nahoru, jdu si dát pervitin a na zákus párek, snad ke mně nepromluví. 83% PS: Stephen Hawking v podání žvýkačky je neuctivý, skvělý, nápadem geniální (stejně jako reálný představitel).(25.8.2016)

„PROBERTE SE! LŽOU VÁM DO OBLIČEJE. OSLAVUJETE SVOJI ZKÁZU! ZÁDVEŘÍ JE PÍČOVINA!“… /// Animovaná kuriozita pro (ne)dospělý. Nevotřelej nápad, kterej bohužel zamrzl někde ve třetině (asi hned po parádně vyděšenejch ksichtech žrádla při „prozření“). Rogenova umírněná variace na Disney péčko, která není ani tak ftipná jako spíš nadržená. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nekupuju Hot-Dog, ale šukající potravinu. 2.) Prohání mě klistýr. 3.) Straší mě konec trvanlivosti. 4.) U nás doma to neděláme s jablečným koláčem, ale s houstičkou. 5.) Thx za titule „marinovanec“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne(25.10.2016)

Už od traileru jsem nevěřil, že by tenhle nápad šel roztáhnout na celovečerní stopáž. Nakonec musím uznat, že se to tvůrcům povedlo, i když nejde o žádné veledílo. Nadpoloviční většina humoru je založená na tom, že postavy mluví sprostě. Bohužel jsem v kině nebyl ani opilý ani zhulený, takže mi to nestačilo.(5.10.2016)

Ať už si o tomhle kdo chce myslí cokoliv, jisté je, že se jedná o dost velký úkaz, neboť natočit Rkový film o tom, jak nebohé jídlo věří, že si je po pobytu v regálech odnese božstvo (lidé) do jakéhosi ráje a tam... A mě se to docela líbilo, byť si dovedu představit asi mirádu věcí, které by se dali vylepšít, ale hrozně mi to připomíná South Parkoidní Peklo na Zemi - také zhovadilost plná infantilního a sprostého humoru, která má v sobě má kritiku čehosi, v tomhle případě slepé víry v cokoliv. Naanimováno to bylo relativně dobře, humor zasáhl černou jak kdy a průměr to není u mě díky poslední patnáctiminutovce, která je [Zcenzurováno ústavem pro etiku internetových komentářů](25.12.2016)

Stačí sa pozrieť kto má prsty v tomto animáku a každému je jasné, že vládnuť bude vulgarizmus a opĺzlosť. Našťastie sa podarilo pretlačiť aj nejakú tú myšlienku, takže celý projekt má zmysel. Záverečné vyvrcholenie (doslova) je len smutným ponaučením, že scenáre sa nemajú písať pod vplyvom drog alebo alkoholu...(19.11.2016)

• - První americký počítačově animovaný film označený přístupností R (mládež do 17 let smí do kina pouze v doprovodu dospělého). (Maulincio)

• - Ve filmu zazní slovo "fuck" nebo jeho modifikace celkem 506krát. (Maulincio)

• - Film se odehrává 4. července, tedy na americký svátek Dne nezávislosti. (Maulincio)