poster

Buchty a klobásy

 • USA

  Sausage Party

 • Slovensko

  Buchty a klobásy

 • Nový Zéland

  Sausage Party

 • Velká Británie

  Sausage Party

 • Austrálie

  Sausage Party

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komedie

USA / Kanada, 2016, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pepinec
  *

  Výborný... Světovej rekord v počtu sprostejch slov za hodinu a půl dost suverénně padnul, no a mě by zajímalo co jako dál? Hrubýmu pytli hrubej komentář, takže - kdybych pomazal celuloid sračkou a nacpal ho do promítačky, objeví se na plátně přesně ten samej film jako Rogenova zbrusu nová připomínka toho, že půdorys tunelu Blanka byl inspirován rentgenem jeho hlavy.(23.9.2016)

 • Xmilden
  ***

  Bavil jsem se královsky a Rogenův zatím nejlepší film. Mluvicí jídlo mě fakt dostalo a závěrečné sexuální inferno vejde do dějin. Neumím si představit jakou prdel museli prožívat herci při natáčení a následném dabování. 85% PS: S odstupem vnímám že film je mnohdy zbytečně sprostý, i když se zde zrovna nic neděje. Pičfuk je fajn, pár scének luxus, vede vaření, kdy jídlo přichází o veškeré iluze. Ale reprízou se přecejen vytrácí ten moment překvapení a občas je to prostě slabší. 60%(26.8.2016)

 • Spiker01
  *****

  Příliš nejsem fanda Rogenovo harému, ovšem viděl jsem spoustu jeho filmů a asi jsem se více u žádného nebavil tak, jako Sausage Party v naprosto brilantním českém názvu. A i když jsem hodně balancoval na pomezí čtyř a pěti hvězdiček především proto, že cca prostředek je poměrně hluché místo s málo frekventovanými vtipy a nejspíš jsem čekal příliš moc. I tak to ale velmi bohatě vynahradí zbytek filmu, u kterého garantuji, že nic co by se jen vzdáleně tomuhle přisprostlému animáku podobalo zkrátka neexistuje. Zkrátka trefa po všech směrech. PS : Nevím jestli je náhoda a je to skutečně přesné, ale ve Vlkovi z Wall Street se objevilo slovo fuck 506x a zde prý také, ačkoliv za poloviční dobu..9/10(11.9.2016)

 • nash.
  **

  To je až hřích, mít tak geniální nápad, a pak se nechat převálcovat nevybouřenými hormony a spláchnout ho i se všemi možnostmi, které nabízel. Mohla to být skvělá komedie, mohla to být skvělá animovaná akční jízda, mohl to být skvělý děsivý animovaný horror. A co místo toho máme? Trapnost zrozenou z vlhkých snů nadrženého zastydlého puberťáka, které přes velmi slibný rozjezd s výborně nahozeným světem potravin a přes několik následných výborných momentů (kuchyňská scéna) dojde dech i humor ještě před poločasem. Zklamání, které nezachrání ani snaha zamaskovat duševní beďary politicky, sociálně či nábožensky nekorektními, byť v podstatě neškodnými vtípky. Jednoznačně zklamání.(1.5.2019)

 • T2
  ***

  Rozpočet $19miliónovTržby USA $93,182,579Tržby Celosvetovo $113,563,891Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ klasická americká bejkovina ale zas tu musím oceniť využitie toho originálne humorného potenciálu plného haluzných scén, malo to gule /videl v kine: 60%/(12.9.2016)

 • - Na automobilu jednoho z prodejců je dvakrát během filmu jasně viditelná nálepka Dixar. Z jaké společnosti na výrobu animovaných filmů si tímto tvůrci utahují, je asi jasné. (Jaroslaf)

 • - Když zůstane Frank (párek) sám, tak hraje „I'd Do Anything For Love“ od Meat Loaf. (Duoscop)

 • - Ve filmu zazní slovo "fuck" nebo jeho modifikace celkem 506krát. (Maulincio)