SuzieS

Byli jsme na tom v kine, a sice je to sprosty, ale s tim se proste pocitalo. Ja se bavila :) Napad kreativni a novy :) ()

FLVEKK

No, když vidím to hodnocení, musím přidat. Bavil jsem se celý film. Čekal jsem takovou tu klasickou trapnou komedii, ale kdepáááák. Měl jsem strach z dabingu, ale ten byl skvělý a parádně se povedl. Věřím, že starší ročníky se do filmu nedokázali vžít jako třeba já :-D Hulící scénky TOP. Prostě, film, který musíš brát s hodně velkou rezervou, uvolnit se a smát. 5/5 lebo zas taková píčovina to nebola ! ()

tchempi

Animovaný, potravinový, pornografický, komediální thriller. Co jiného by taky divák od party huličů kolem Setha Rogena čekal. ()

gruzdej

Kromě místy zbytečně košilatých fórků, je to vtipná satira, která si vybrala trochu jinou cestu animovaných filmů. Jasně, Pixar by to udělala líp. Ale Pixar by tohle téma vůbec neřešil. Sláva bagelům a lavašům! ()

OzzyCobain

Tenhle film prostě nefunguje. Jídlo co mluví? V pohodě. Jídlo co mluví sprostě? Výborně! Jídlo co má svý vlastní trhlý náboženství? Počkej... Co to kurva? Tenhle film si postavil marketingovou kampaň na tom že jídlo mluví sprostě. A o tom to opravdu je. Není tu žádný pořádný příběh ani žádné pořádné vtipy. Prostě jídlo mluví sprostě. A to je všechno. Za tu pozornost to nestojí. ()

HellsAngel

Pri tomto filme netreba podľahnúť prvému dojmu - spočiatku sa to totiž môže javiť ako hrozná kravina, založená na úchylnom a pubertálnom humore, no v skutočnosti ide o prekvapivo solídne vystavaný animák s precíznou a zmysluplnou štruktúrou vlastného fiktívneho sveta. Sexuálne motívy sú ale zväčša zobrazené tak explicitne, až to mnohým divákom zabráni vidieť omnoho hlbšie a komplexnejšie témy náboženstva, slepej viery v neznámo ako aj nástrahy konzumnej spoločnosti. Niet preto žiadnych pochýb o tom, že ide o záležitosť pre vysoko špecifické publikum a drvivá väčšina divákov od toho dá ruky preč. Ja ale autorom gratulujem za ich odvahu a nehanbím sa prehlásiť, že som sa ozaj pobavil. ()

Mickaela odpad!

Film zdánlivě vypadající jako dětský animák, který dle mého názoru patří mezi nejhorší, které jsem kdy viděla. Jednodušeji ho lze popsat jako slátaninu vulgárních výrazů, trapných vtipů a nevhodných scén. Celý film navíc zakončuje šílená scéna o orgiích, kterou i při zlehčování a vcítění se do role puberťáka, nejsem schopna pochopit. Opravdu si nedokážu představit, kdo takový film ocení, neboť ho lze vyjádřit jednoduchým slovem: PROČ? ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

belinko

Drzé, vulgárne, predvídateľné, ale po všetkých tých pixarovkách je to príjemná zmena. Poznám humor Setha, poznám humor Jamesa - vedel som, čo to bude za chujovinu. A bola, takže 4*. ()

Lendak

"They´re eating children! Fucking children!"___ Neskutočná chujovina ktorá baví hlavne svojou absurditou. Všetci uctievajú svojich bohov a tešia sa na to, keď si ich konečne vyberú a zoberú ich do zasľúbeného raja kde párok môže konečne vkĺznuť do žemle, vyrieši sa spor medzi židovským bagelom a moslimským lamašom o to, kto má nárok na západný regál. V skutočnosti ich ale posielajú na istú smrť, lebo bohovia ich v skutočnosti jedia. Len máloktorí prežili a tí ktorí od nich utiekli sa stretnú s použitým kondómom, toaleťákom alebo hovnom s kukuricou. Už úvodná scéna v štýle Everything is awesome mi ukázala, že tvorcovia majú v piči čo si o tom budú ľudia myslieť. Hitler, moslimovia, nadržané párky a ďalšie chujoviny sa zmestili do troch minút. Zabíjačka v kuchyni to posunula na úplne iný level a záverečné orgie tomu nasadili zlatú korunu chujovosti. ()

JesterKruger odpad!

Tohle byl pěkně hloupý žert. Naprostá sračka. Díky tomuto filmu jsem nucen čichat smrduté záchody, a také jsem nucen změnit recenzi k filmu Kocour Fritz (1972). Na film Kocour Fritz jsem nadával, jak je to špatný film, jak je to špatný animák pro dospělé, ale to jsem ještě neviděl TENTO animák pro dospělé. Toto je hotové peklo. Po celou dobu sledování tohoto filmu jsem se totálně nudil. Ani jednou jsem se nezasmál. Pouze jednou jsem se pousmál, a to je asi tak všechno. Tento film taktak nedohnal o fous ještě horší animák pro dospělé, a tím je Down and Dirty Duck (1974). ()

wolvik29

Prvá polka slabšia, kvôli tomu dávam hviezdu dole, ale pochopil som to tak, že film bol mierený aj pre menej náročné a inteligentné obecenstvo. Prekvapivo zábavné, film sme si dali s nízkymi očakávaniami pri vínku, ktoré nakoniec ani nebolo veľmi treba. Film aj okrem iného celkom racionálne opisuje a odkazuje na aktuálnu situáciu vo svete. Podľa môjho názoru film, ktorý treba vidieť, najmä vďaka jeho inovatívnosti. Príjemné prekvapenie. ()

bigmatko

kto uz videl filmy, v ktorých hlavné slovo majú Rogen, Franco a Hill a nebol z nich zhrozený alebo znechutený tak pokojne môže ísť aj na buchty a klobásy lebo vie že môže očakaváť kreslené šialenstvo. miestami je to priam úchylné a samotný nápad a príbeh Vás prinútí zamyslieť sa nad tým v akom stave boli tvorcovia ked toto vymýšlali. Celé zhúlené divadlo sa zakončuje orgazmickou párty v potravinách a také niečo ešte nikto z nás veru nevidel. Buchty a klobásy budú mať veľa odporcov ale ak viete na aký film idete tak sklamaný nebudete. V kine som videl aj veľa rodičov s detmi nuž a to teda som nepochopil prečo tam berú deti ale asi im stačí že je to kreslené a už je jedno čo sa na plátne deje. Je to kreslený úlet ale nie je to o nič drsnejšie ako niektoré kreslené seríály pre dospelých. ()

Dejw1d

Do kina som išiel s pocitom, že idem na klasický animák typu Hľadá sa Nemo, V hlave atď., kedže som trailer nedopozeral do konca a popis som tiež vynechal. Pred kinom som zaregistroval meno Seth Rogen a hravel som si však aj iní známi dabujú postavy v animákoch. No po 10 minútach sa Rogenova ruka vo filme ukáže :D . Pochopil som prečo som pri vstupe nevidel žiadne dieťa. Tento typ humoru sa mi páči filmy ako Apokalypsa v Hollywoodu alebo Interview. Ku končeným orgiám sa nevyjadrujem :D :D Film pobaví (veľmi) len sa na to prosím nepozerajte z odborného hľadiska a nebudte kokoti. Užite si vulgárny animák o jedle a morskej soli :) PS: Slovenské titulky stáli za hovno ()

yawa

To bolo ešte viac choré, než som čakala. Veľa kúpeľnej soli muselo padnúť za obeť. Z tohto filmu bude kult. A deti na to vážne neberte, to Rko tam nie je pre nič za nič :) ()

FantomasMan

Nič moc. Čakal som viac. Ale posledných 5 minút stojí zato ! To vojde do "siene" slávy animákov. Ale či to stačí na celkovo na dobrý animák to nech posúdite každý sám. ()

Ginger_G

Neskutečně ulítlý animák plný vulgarismů, sexistických narážek, dalších narážek a potom dokonce mnohého ,,narážení". Místy vtipný, místy nudný, místy i pro otrlejší povahy přes čáru. Velmi naturalistický, což ve spojení se snahou o ulítlou komedii dělá trochu neplechu a celý film se tak tváří velmi nevyrovnaně, rozporuplně, až groteskně. Film si nebere servítky s homosexualitou, příslušníky rozdílných etnik a náboženství, drogami, orgiemi, ve zkratce v podstatě s ničím. Chvílemi jsem se v kině rozhlížel, zda se lidé nezačnou zvedat a odcházet. Za kontroverzní přístup, originalitu a vtipné momenty bonus, za překročení už posunuté morální čáry body dolů. Za mě rozporuplných 60%. ()