poster

Slavné sportovní okamžiky (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2011, 5 min

Producenti:

Lukáš Záhoř
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV pořadu (30)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  Jsem ohromný sportovní fanoušek a tak jsem vděčný za tuto výjimečnou obrazovou kolekci těch nejúžasnějších sportovních výkonů, velkých zajímavostí i odvahy outsiderů. A je jedno, jestli jde o fotbal, hokej, plavání či krasobruslení. Tady je skvělé všechno a to já, který se takřka jistě kvalifikuji na zimní olympiádu jako nejlepší kamerunský rychlobruslař, dokážu náležitě ocenit.(2.12.2014)

 • Djoker
  *****

  Viděl jsem všechny díly. Rozhodně nejsem běžný sportovní fanoušek. Jsem fanatik, ale zároveň mnoho sportů vůbec neuznávám (golf, šipky, kulečník), jenže i u nich se občas přepisuje historie a jejich sledování pod vedením Zuny, který tentokrát přenechal komentování též skvělému Krušinovi, je naprosto euforické. Už ani nespočítám, kolikrát jsem měl slzy v očích a to i u sportů, které mě vůbec nezajímají. Nejsilnější epizody jsou pro někoho možná překvapivě ty nepříliš vyhledávané a o méně oblíbených sportech. Vzpomínky na hokejisty v Naganu nebo Neumannovou v Turíně jsou sice pořád úžasné, ale až při sledování skoro neznámých hrdinů, kteří by neměli být zapomenuti, v divákovi bouchne emocionální bomba (viz. Alois Hudec). Nutno dodat, že pořadu hodně pomáhají největší hity od Coldplay, na které tvůrci nedali dopustit snad tři roky v kuse, až to některé diváky začalo vytáčet. Pro mě osobně jde o ten nejúžasnější projekt na Streamu a konkurence je tam skutečně veliká.(8.1.2016)

 • Ded@M@tes
  *****

  U tohohle musí každý fanoušek sportu jásat. Okamžiky sportu, které stojí za připomenutí a jsou vždy něčím ojedinělé. / Viděné epizody *177.dílů / ( Hodnocení: 10/10 )(11.3.2016)

 • cheyene
  *****

  Další ze skvělých pořadů, který určitě zaujme každého sportovního fanouška. Člověk se i díky délce jednotlivých epizod, jež čítá kolem 5 minut, s chutí podívá i na příběhy ze sportů, které nesleduje a nemá o nich ani páru. Během chvíle se dozvíme řadu zajímavostí a uvidíme pravděpodobně nejlepší, nejemotivnější, nejpodivnější, nejsmutnější či nejveselejší záběry ze světa sportu. Povedený počin, u kterého bych pouze uvítal sympatičtější hlas komentátora pořadu.(12.3.2015)

 • salahadin
  *****

  Velmi, velmi dobrý pořad, který je zábavný i pro sportovního analfabeta, jakým jsem já! Což je pro pořad nejlepší vizitka!(18.1.2015)

 • JosefGruber
  *****

  Pro mě osobně nejlepší pořad na stream.cz. Nevynechal jsem jediný díl a musím uznat, že jsem z 99 dílů nenašel jediný slabší. I u sportů, které mi nic neříkají a vůbec mě nebaví jsem se nenudil. Už teď se těším na jubilejní stovku. 5*(16.5.2014)

 • Adam Bernau

  Televizní pořad? No nevím. Umřela Čáslavská, takže sebereme ten ubohý sestřih, co se dá najít na Youtube a doplníme to českým komentářem. Např. o tom, že se gymnastce něco na Olypmpiádě povedlo V POUHÝCH 26 letech.(31.8.2016)

 • Earl_23
  *****

  Jestli si za něco stream.cz zaslouží uznání, je to tenhle pořad. Je jedním slovem úžasný.(21.10.2014)

 • Anrie
  *****

  Záruka záplavy slz. Výjimečné a častokrát dojemné sportovní okamžiky, shrnuté v několika málo minutách tak precizně, že se člověk dokáže do sportovců vcítit. A to i přeš to, že je doposud třeba neznal.(13.1.2018)

 • Soundtrack
  *****

  Vlastně nemám co vytknout, protože videa, která mě nezajímala, jsem jednoduše přeskočil (krasobruslení, gymnastika apod) a ten zbytek jsem si fakt užil. O některých událostech jsem slyšel poprvé, některé ve mně vyvolaly blažený pocit nostalgie. Reportáže jsou podbarvené chytlavou hudbou a vypravěč má super hlas, kterým dokáže vyvolat i emoce. Pobodána na centrkurtu, Největší příběh sportovních dějin, Nekonečný zápas, Největší hromadná nehoda - tyhle jsem si teď vybavil jako ty nejlepší.. Těším se na každý díl a jen málokterý zklame.(25.4.2014)

 • gogos
  *****

  Vrchol investigativní sportovní novinařiny!(16.4.2014)

 • kolda1990
  *****

  Jakožto velkého sportovního fanouška mě tento pořad naprosto nadchnul. Do 5-7 minut vtěsnáno spousta neuvěřitelných sportovních výkonů, příběhů a zajímavostí o čem člověk neměl ani potuchy. I sporty, které u mě (u nás) nejsou zrovna populární, jakožto badminton, či skoky do vody a jiné...hltáte a kroutíte hlavou, jak je to vůbec možné. No ještě furt mám spoustu dílů na které kouknout.(26.10.2015)

 • URBAN
  ***

  Nikdy jsem na sport nebyl pokud nepočítám kulturistiku a silové sporty které mě zaujaly teprve v posledních letech takže nejsem zrovna cílová skupina, ale musím říct že je to dobře zpracovaný počad pokud se zajímáte o sport jakéhokoli druhu.(29.2.2016)

 • sir-dave
  ****

  Výborně zpracovaný pořad k často zapomenutým významným sportovním událostem. Přímo k věci, bez zbytečných řečí za hlasového doprovodu Pavla Zuny. Dnes už více než 100 dílů a většinu mám zhlédnutých.(5.11.2014)

 • ghatos
  ****

  Některé chvíle jsou opravdu silné. K čemu se dokáže vybičovat tým nebo jednotlivec...to je oslava lidství. 79%.(17.5.2016)

 • Wishkah
  *****

  Podobný pořad jako Slavné dny, jen s tím rozdílem, že tady se jedná o sport. A je to opravdu jediný rozdíl, protože seriál je to stejně vynikající. Rozebírá slavné sportovní okamžiky, odkrývá zajímavosti z pozadí příběhu, o kterých člověk kolikrát ani neslyšel, doplňuje se to autentickými záběry a navíc se člověk dozví něco i o sportech, které nehrají zrovna prim ve sledovanosti. Zkrátka spousta informací, v malém časovém úseku. Paráda(15.2.2015)

 • Bozvav
  ****

  Pro anti sportovního fanouška velmi přínosné vypíchnutí zajímavých okamžikú sportovních událostí, jenž mnohdy vstoupily do dějin. Za mne 70%.(3.2.2018)

 • Lumpus
  *****

  Je to super pořád, rozhodně to nej na streamu a musím se pochlubit - díl s Johanem Muehleggem (španělský běžec na lyžích co na OH v Salt Lake City dopoval) byl zpracován dle mého námětu (podnětu) :)(1.6.2014)

 • Toka
  *****

  Pavel Zuna je stvořen pro komentování takových reportáží. Ty jsou dokonce tak zajímavé, že mě udrží v sedle i takové sporty, ke kterým mám relativně daleko.(23.12.2014)

 • kslaww
  *****

  Velké i malé mezníky, historické sportovní úspěchy....to je moje!(8.4.2015)

<< předchozí 1 2