Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Intimity jsou romantickým filmem, složeným ze sedmi příběhů o lásce, které se vzájemně prolínají. Zamilované páry nám nechávají nahlédnout do svého intimního soukromí v okamžiku, kdy řeší určitý citový milostný problém úměrný jejich věku a povaze. Teenageři prožívají první romantickou lásku; mladí umělci se snaží zvládnout úspěch slávu, jež jim nabourala soukromí; sebedestrukční bohém se střetává s věřící čistou bytostí; nevěrný manžel se musí osudově rozhodnout; lenivý cynik se nečekaně zamiluje; sebestřední senioři s neúspěšnou minulostí se společně pokusí o lepší budoucnost; láska nabourá i svět placené privátní prostituce. Všechny příběhy dospějí k řešení, které může přinést pozitivní naději do budoucnosti. Je to vlastně jeden příběh lásky na pozadí času vyměřeném pro jeden lidský život. (APK Cinema Service)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (21)

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Obrovsky příjemné překvapení. Při letmém pohledu na filmografii Ivo Macharáčka bych nic takového nečekala. A ono světe div se, Intimity jsou tady a jsou báječné. Chytře vypolarizované povídky z intimních kapitol několika párů se prolínají v jednom takovém něžném baru a co je nejzásadnější, ono to do sebe zapadá, ono to dává smysl a herecké výkony odpovídají jednotlivým stylizacím. Ono to funguje. A báječně. #finaleplzen ()

Prubner 

všechny recenze uživatele

Ten film hezky vypadá (kameraman si vyhrál s barevnými světýlky), herecké obsazení je hvězdné, holky jsou (většinou) hezké, režisér to taky nepodělal...Potud v pořádku. Ale ten hrozný scénář ! Myšlenka byla přitom dobrá: několik příběhů, vyprávěných ve stylu Vorlíčkovy Zelené vlny, hrátky s časovou posloupností ve stylu Tarantina... Jenže to všechno kazí ty obludně literární dialogy, které hercům nejdou z úst, a leckdy i nevěrohodný vývoj jednotlivých historek. Ani dobří herci pak nejsou ve svých rolích přesvědčiví. Takhle spolu lidi nemluví a většinou se ani takhle nechovají, Evžene Gogelo ! Škoda promarněné příležitosti. ()

Reklama

Kosmik 

všechny recenze uživatele

Bohužel opět další český počin, který se snaží o něco, čím nedokáže být. Děj je sestaven prolínáním příběhů sedmi párů v různých stádiích jejich vztahů od počátečního vzplanutí citů až po velkou partnerskou krizi. O určitou originalitu se tvůrci pokusili ve stylu vyprávění, kdy občas jsou některé příběhy vyprávěny i pozpátku proti proudu času a divák je nucen k určitému soustředění na příběh. Bohužel ale ve druhé polovině režisér se scénáristou opustí pokusy o originalitu a nasadí šablony pozitivně vnímané diváky (nemohu více rozebrat, abych nespoileroval), které se osvědčily z jejich předchozí filmografie a hlavně televizní seriálové tvorby. Stručně řečeno, český pokus o Lásku nebeskou se nevyvedl. Dvě hvězdy dávám za výborného Jaroslava Plesla, který si zde možná zadělal na nominaci na Českého lva za mužský herecký výkon ve vedlejší roli. ()

Nihlathak odpad!

všechny recenze uživatele

Tak abyste věděli, tohle byla nejhorší ubulená limonáda, jakou jsem kdy musel přetrpět. Dokonce to urazilo i mou zadnici, jež se oprudila, neboť chudinka moje malá dřepěla u tak děsného puberťáckého škváru! Totální brak, který se snaží být tak děsně náhláškovaný, cool a zároveň ze života, že se utápí v nehorázném špatném vážně míněném klišé. Nejpříšernější jsou sekvence se sociální sítí. Další neduhy jako Ordinacevrůžovézahraděskost a reklamní vtíravost tomu nepřidají. Petr Štěpánek, očividně dechovkář, držící kytaru jako střeva ze zabíjačky, je snad španý vtip. O supervtíravém a nepříjemném Michalovi Hruškovi snad ani psát nemusím. ()

Alden_Larson 

všechny recenze uživatele

Vůbec mě to neslovilo. Naopak mě to spíš trochu naštvalo. To, že je děj zapletný a má několik linií, které se navzájem prolínají, mi nevadí, dá se v tom celkem jednodušše zorientovat. Problém je ale v tom, že mi většina dějových linií nepřišla ničím zajímavá. Několik bych jich dokonce úplně vystřihnul (např. tu s Ondřejem Vetchým, nebo tu s Tomášem Klusem). Jediná zajímavá byla ta s Jaroslavem Pleslem, jeho postava taky byla nejzajímavější z celého filmu, ostaní postavy byly nevýrazné a jednostranné. Většina z nich mezi sebou ani neměla žádnou chemii a vůbec tomu nepomáhá fakt, že dialogy taky nebyly moc dobré. Herecké výkony byly většinou slabé a některé byly přímo otřesné. Prezentace byla fajn, ale některé scény vypadaly jako sitcom s velkým rozpočtem. Hudba až na jednu výjimku byla nevhodná a otravná. 2/10 ()

Galerie (33)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama