poster

Good Kill

 • Slovensko

  Zabití

 • Velká Británie

  Good Kill

Thriller

USA, 2014, 104 min

Režie:

Andrew Niccol

Scénář:

Andrew Niccol

Kamera:

Amir M. Mokri
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • verbal
  **

  Mentálně nevyvážený Propan smaží přes hodinu a půl na iksboxu Volání dutých: Moderní Vrrfrr a čumí u toho na džihádistické péčko, až mu z toho kapku jebne, pročež pošle do piče, pardon, chtěl jsem říct "k mamince", svojí starou, co se mu to snaží výchovně zatrhnout. No a ta se sbalí a opravdu se tam vydá. Něco natolik strhujícího jsem fuckt vidět nechtěl.(24.4.2015)

 • Pajky3
  ***

  Andrew Niccol patří mezi mé oblíbené tvůrce, jeho filmy jsou většinou strhující a hodně mě baví. Bohužel tentokrát se to nepotvrdilo a já jsem dostal vcelku nudný a neakční film, který by rozhodně místo označení thriller měl mít nálepku drama, těžké drama. Obsazení je fajn, ale od spojení Hawke s Niccolem jsem čekal něco podobně dobrého jako je Gattaca. Zajímavý námět se tomu určitě nedá upřít, ale mohli to udělat přeci jen zajímavěji a více pro diváka.(1.1.2016)

 • Martin741
  ***

  Slusny film o rozpade cloveka, ktory spochybnuje misiu, kladie si otazky o zmysle operacie a riesi podobne temy. Pre Niccola /Gattaca 1997, Obchodnik se smrti/ je toto len reziserska rutina. Zacina sa to dobre, potom ale nastupuje priserne nudny stred filmu. Skoda no, potencial to malo, takto je to utopene len v sedivom, sivom priemere : 68 %(18.11.2017)

 • 666teen
  **

  Tak už jsem to pobral. NATO, abych si zabil svého velbloudomrda stačí, abych byl vykropenej pilot, kterému by nesvěřili ani práškovacího Čmeláka, nebo Mistr světa ve smažení libovolných válečných simulátorů. V CIA (Christians In Action) berou oba modely, nebo jejich kombinaci. Začnu tím, že si dám panáka a opráším Doom. Třeba se ozvou.(19.5.2015)

 • Big Bear
  ****

  ,,Položme si otázku..Když je přestaneme zabíjet, přestanou zabíjet oni nás? Nikoliv. Proto je zabíjeme a buzdeme zabíjet...'' ---- Další ze zajímavých pohledů na současnou válku proti terorismu. Syndrom vyhoření a poválečný stres se nutně nemusí týkat jen přímo nasazených vojáků v tom či onom konfliktu. Tom Egan každý den řídí bezpilotní drony, novou mocnou zbraň USAF. Vydrží ve vzduchu sakra dlouho a jsou těžce ozbrojené. Budova či Pickup s bubáky pro něj nejsou problém. Tommy má problém, ne vždy se podaří zasáhnou jen konkrétní cíl. Často dochází k civilním obětem. On je navíc bývalím pilotem, který byl uzemněn. Létání s dronem se F16 nevyrovná, je to jako přesednout z ferrari do fiesty. Práce ho pozvolna stále více deptá, je nekonečná. Ačkoliv každý den zabije nějakého bubáka s AK47, další den má nové úkoly a nové cíle... Chlastá, doma mu to neklape a do toho všeho v rámci spolupráce zařadí jeho jednotku pod velení CIA. Langley má dost často nevojenské cíle což u Egana vyvolává vztek a odpor k tomu co dělá. Rozkazy jsou rozkazy, ale co když jsou to rozkazy proti lidskosti? Opravdu velmi dobrá záležitost. Ethan Hawke to dal skvěle, ta depka s únavou z něj přímo čišela! 4 laserová navádění. * * * *(7.7.2015)

 • Ethan Hawke

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace