Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nick Barrow má specifickou práci. Plánuje a prodává plán loupeží tomu, kdo nabídne nejvíc peněz. Když se jedna loupež podle jeho plánu zvrtne a všichni tři lupiči jsou zastřeleni, je nucen utéct i se svou dcerou Cate, se kterou se celý život moc nevídal. Dívka se musela o sebe starat sama, protože její matka Lucy je alkoholička. Zpočátku je Cate na svého otce naštvaná, protože jeho kriminální činnost narušila a kompletně změnila její život. Nick potřebuje vědět, kdo ho zradil. S pomocí staršího muže Harpera zjistí, že za tím stojí tajný policista, kapitán Keenan. A ten se snaží Nicka zabít. Cate postupně nachází k Nickovi vztah a začíná budovat dávno ztracenou důvěru. Keenanův policejní tým je celý zkorumpovaný a Keenan ho chce vyčistit a zjistit, kdo ho chce na oddělení vnitřních záležitostí zničit. Proto zabije detektiva Mattyho a prostitutku, která Mattyho přivedla, přičemž z vraždy obviní Nicka. Současně ho tak pronásledují mafiáni, jejich nájemní vrazi i zkorumpovaní policisté, a proto si sjedná životní pojistku, aby pro Cate něco zanechal. Učí ji, jak přežít ve světě zločinu... (TV Nova)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (26)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Po dlouhé době je to film, kde se mi Vince Vaughn líbil, takže už jen proto bych tomu dal průměr, ale ono celkově to na mě působilo docela dobře. Nic velkého, žádné velké umění, ale prostě celkem fajn akční film se zajímavými postavami, ne úplně nudnou zápletkou, ale s jednoduchou přímočarostí toho, kdo je zlý a kdo je dobrý. Takže průměr jo. ()

Acrobat 

všechny recenze uživatele

Ocko to vybaví zlatko, áno ? Opätovne je Hailee posadená do roli dcérky akčnejšie naladeného otecka. Costner ale nielen on filmovo zlyhal, a toto dopadá predsa ďalej od stromu. Síce stromu skazy, zhnitých plodov, priškrtenej zábavy, ale... Plusy sú v snahe povolať aj slávnejších hercov a dať im len pár minút života. To sa ráta. Škoda, že to vedie slabučký režisér, lebo zvratov je dosť, plán dobrý aj motivácie, pričom niekde v diaľke je Ayer. Vynechať dcérku, vymeniť hlavného plánovača, pridať na plyne. A ukážkový dospelý film je na svete. Takto sa to vyvrhlo v podobe nemastnej drámy, kde otecko tápe a dcérka rieši. Nuž, film s takou zápletkou, a je infantilný ? Damn it. (videné 07.08.2016, BDrip) ()

Reklama

malylada 

všechny recenze uživatele

V Temném případu Vince Vaughn, v rolí tvrďáka obstál na jedničku, ale v této roli mi příliš neseděl. Zápletka není příliš originální a z mafiánu, zkorumpovaných poldů se tristně vytěžilo minimum, vzhledem k hercům. Sekvence, kdy se jako otec snaží udobřit vztah s dcerou, vyloženě ubíraly na tempu a když už přišlo na akci, jednalo se o běžnou rutinu. Docela škoda, chtěl jsem vidět pořádnou akci, ve které uvidíme super souboj se šampionem UFC, Cainem Velazquezem. Nemůžu zastírat zklamání.......4/10 ()

sedm.1 

všechny recenze uživatele

Term Life je přesně typ filmu, kterému by se dalo sice na jednu stranu vytknou prakticky téměř všechno, na druhou stranu si je ovšem potřeba říct, proč to dělat? Ano, dalo by se totiž bez diskuzí tvrdit, že zápletka je fakt tuctová a předvídatelná, to samé pak platí i pro nenápadité postavy, navíc tu chybí napětí i emoce, a akce, i když o ní to určitě není, tak ani tu nelze brát příliš vážně. Toto vše vyjmenované by zkrátka avizovalo, že se jedná o prakticky nesledovatelnou podívanou, která nemá co nabídnout a čím zaujmout, za mě osobně je však opak pravdou, a to i přestože se se všemi těmi výtkami ztotožňuji. Já se u Term Life totiž upřímně bavil, a to z jednoduchého důvodu. Přistoupil jsem na styl zpracování, pro který se tvůrci rozhodli, tedy že to nebude celé pojato vůbec na vážno, s temnou atmosférou, vyhrocenými dramatickými momenty, drsnýma postavama a hromadou akce a mrtvol, ale naopak jako odlehčená krimoška, s naprosto  nenápaditou, zato ale svižnou a rozhodně nenudící zápletkou, se sympatickými a pohodovými kladnými hrdiny a chápavými záporáky, vše se odehrávající v pohodové atmosféře a bez jakýchkoliv násilností, abych ale zas nepřeháněl, tak pár figurek tu zařve, ale naprosto v rámci i toho nejpřístupnějšího ratingu. Zkrátka celý ten film, přestože ústřední dějový podklad by mohl evokovat něco jiného, tak pravdou je, že se jedná spíš o takovou krimi taškařici, která každopádně funguje opravdu na pohodu a já nevidím důvod hodnotit Term Life jinak, než jako příjemnou, nenáročnou pohodovku. P.S. Vaughnovo účes v tomto filmu je fakt pekelný úlet, za který mám normálně chuť strhnout * 8D! ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $16,5miliónaTržby USA $21,256 Tržby Celosvetovo $240,000 ▐ Vyhasínajúce známe herecké tváre sa stretli v béčkovom video filme o naháňačke za pravdou, kto zradil pri lúpeži peňazí. Dokonca Vince Vaughn v trocha vážnejšej akčnej polohe a zo strašným účesom, mladá Hailee tento krát nie moc viditeľná. /40%/ ()

Galerie (16)

Zajímavosti (1)

Související novinky

Vince Vaughn zůstane vážný

Vince Vaughn zůstane vážný

31.07.2015

Druhá sezóna Temného případu definitivně potvrdila, že Vince Vaughn (Vybíjená) zvládá i vážné role. Slavného komediální herce příště uvidíme v akčním thrilleru Term Life, kde bude utíkat před mafií a… (více)

Reklama

Reklama