Teď jsi můj (S01E11) (epizoda)

Now You're Mine

Akční / Sci-Fi

USA, 2016, 52 min

Komentáře uživatelů k epizodě (6)

• Necrotongue

Faktem je, že scénáristé mají alespoň smysl pro humor. To by jeden nevěřil, jaká je to tepenné krvácení pohoda. Stačí jen počkat, až ztratíte dostatek krve, pak už budete zase v klídku. No nic, ještě vydržet dva díly.(5.2.2017)

55%(28.4.2018)

Epizoda začala velmi svěže a slibně... pak spadlo hovno na větrák. Logika začala pokulhávat (to jako když má potíže s voláním nemůže napsat SMS???) a klasicky jak už jsme si zvykli napětí se rozmělňuje tlachacími pasážemi a jediné drama na které se scénář zmůže jsou laciné berličky "šroubování napětí" (i když z logiky věci je jasné, že takhle to tři epizody před koncem rozhodně nedopadne).(10.12.2016)

Konecne se neco poradneho deje, i kdyz by to take nemuseli az zas tak natahovat.(23.11.2016)

"God had me at hello with Genesis. The story of Cain and Abel. When God asked Cain where Abel was after he killed him Cain asked, "Am I my brother's keeper?" See I thought that was some cool shit Wesley Snipes made up in New Jack City. Turns out it's real. So after I kill Luke Cage I'm gonna stand over him and say, "Yes, I am." "(17.7.2018)

Události 11. dílu jsou známou šablonou mnoha kriminálek a akčních příběhů, které skončilo tak jak skončit mělo. Není tu nic nového pod sluncem ani nic překvapujícího, takže jistá předvídatelnost tu panuje, ale to ničemu v tomto případě neškodí. Atmosféra je působivá a vlně probíhající. Tlačení na pilu by tomu jen uškodilo.(11.1.2017)