Válka proti všem

• Česko Proti všem (festivalový název) (více)

Dva zkorumpovaní policajti se vydají vydírat a obvinit každého zločince, který jim zkříží cestu. Události však zkomplikuje příchod někoho, kdo se zdá být ještě nebezpečnější než oni. (AXN)

Rian_witcher

Divný film bez logiky, vykreslených postav a bez humoru. Recenzi píši ráno po nočním shlédnutí a z celého děje si pamatuji jen mlhavé útržky. ()

adako

Atmosféra žiadna, príbeh slabý. Na druhú stranu Skarsgård a Peña sú skvelí a príjemne to celé ubieha, sem tam sa človek aj zasmeje, takže je to tak na 3 hviezdičky, a vôbec neľutujem že som si war on everyone pozrel. ()

mdf

Policie.... Ty vole my jsme policie.... Aha úplně mi to vypadlo...... A proč děláš policajta, nepřijde mi to že bys to nějak žral... Asi jsem chtěl narušovat výkon spravedlnosti a navíc můžeš jen tak střílet lidi...a nikdo s tím nic nenadělá.Jsou tam i  světlé okamžiky. Prostě parodie na všechno, ale špatné to nebylo. ()

Evosheek

Skvělý naprosto nekorektní film, kterých bude čím dál více zapotřebí. Svět ve kterém si nebudou moci dělat křes'tané srandu ze židů, židé z křesťanů, běloši z černochů, černoši z bělochů, hubení z tlustých, tlustí z nevykrmených, holohlaví z chlupatých a zarostlých a taky naopak, tak takový svět se ukáže nudným a pokryteckým. ()