poster

Svéráz národního lovu

 • Rusko

  Osobennosti natsionalnoy okhoty

 • Rusko

  Osobennosti nacionaľnoj ochoty

 • Rusko

  Особенности национальной охоты

 • anglický

  Peculiarities of the National Hunt

Komedie

Rusko, 1995, 93 min

 • necisty
  ***

  Tady to sice všechno začalo, a přestože s ruskýma ožralama sympatizuji, tak se mi to nezdá lepší než nástupce. Snad to ani nebylo tolik vtipné a ke všemu děj mi přišel strašně zmateční a to i kdyby odstranili tu vsuvku "ze středověku". U komedie ten děj nemusí dávat smysl, ale skákalo se nesmyslně z jedné scény na druhou.(30.8.2018)

 • LadyAnia
  *

  Neskutečná hloupost, film, který je celičký jen o vodce a pak už o ničem. Nezasmála jsem se ani jednou, ač v názvu a popisu bylo naznačeno, že půjde o komedii. Co ale od Ruského filmu vůbec čekat? Film sice s dobrým nápadem, ale s nulovou pointou, herecké výkony pod bodem mrazu - ani si nepamatuji, kdo byl kdo a jak se jmenovali. V kostce absolutní nuda! Prostě 1 hvězda jen proto, že mému příteli se líbil Kuzmyč a úplný odpad to taky není, ovšem už se na to nikdy znovu nekouknu, ani kdyby mě honili s puškou v ruce!(23.11.2014)

 • Iggy
  ****

  Spíš je to podle mě o stereotypech ruské duše… Všechny vtipy jsou ale hrozně předvídatelné a proto mi připadaly poměrně dlouhé a natahované. O hodně lepší je ještě absurdnější Rybolov. I když tu neodbytnou chuť na vodku jsem dostal taky a moct tak hned po filmu odjet rovnou kamsi do Ruska a trošku popít (repsektive opít se do němoty a zapomenout na to, že by vás v Rusku asi tak nejspíš zabili), by nebylo vůbec špatné…(2.5.2009)

 • Marius
  *****

  Geniálna komédia o parte vodkových lovcov, pre ktorých nie sú podstatné kilá ale litre. Vynikajúco zostavenú ruskú partu dopĺňa fínsky študent Raivo, ktorý veľmi rýchlo vytriezvie zo svojich predstáv o ruskej poľovačke a veľmi pomaly triezvie z generálových prípitkov. Neskutočne absurdné scény ukazujú skutočný "svojráz" ruskej mentality i stavu krajiny.(24.9.2004)

 • C0r0ner
  ***

  Sranda to sice byla (pro Rusáky to musí být modla), ale přišlo mi, že tvůrci s fóry hodně šetřili. Celá šílená situace načrtnutá během prvních pár minut totiž skýtala totiž tolik možností, že mě dost mrzelo, když jsem viděl tolik promrhaného potenciálu. Na lov se ale nakonec ožralové dostali a splnili si tím svůj sen. 70%(20.2.2017)

 • - Pokud film uvidíte v originálním znění, dočkáte se nemilého překvapení v podobě přemluvení anglických rozhovorů do ruštiny, a to jediným ženským hlasem. (cubajz)

 • - Letoun stojící na letišti, do kterého nakládají Kuzmichovu (Viktor Bychkov) krávu, je modernější Tu-22 M3, zatímco v záběru na dráze následně pojíždí a startuje starší verze TU-22 M2. (Hydron)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace