Prázdniny v Provence

• Slovensko Prázdniny v Provence

Léto neskončilo, zábava trvá. Vojta Kotek, Jakub Prachař a Kryštof Hádek se po zimní komedii Padesátka vrací na plátna kin s letní atmosférou a s francouzskou vůní v komedii Prázdniny v Provence. Režisér Vladimír Michálek je obsadil do rolí tří kamarádů a členů hudební skupiny, kteří utečou před svojí manažerkou až do slunné Francie k tetě jednoho z nich. Trochu se poflakují, hodně si užívají a taky potkají krásnou a sympatickou dívku, která umí lámat srdce. Každý z velké trojky kámošů je jiný, společně pak vrství více či méně šílené situace. Zavilý hulič marihuany, hláškující filosof a nesmělý basák dělají všechno ve větším, než malém množství. (Bontonfilm)

camomilla odpad!

Tohle se nedalo dokoukat. Vazne dal nekdo prachy do natoceni takoveho filmu? Asi to mela byt letni komedie o jizde kamosu, je videt, ze herci si to asi uzivali, divak vsak nikoliv. ()

markeeth

Těšila jsme se na dobré herecké obsazení, dobrého režiséra a sladkou Francii. Úplně mi to nesedlo. Asi trochu vrže scénář. ()

DK197

Něco tak hrozného jsem už dlouho neviděla. Nuda, pařby, nuda.... Nebavilo, nelíbil se mi scénář, prostředí. Skvělé bylo jen herecké obsazení. Tohle je první film, co jsem sledovala zrychleně, jinak se nedal. ()

Milo384

Bylo vidět, že si všichni natáčení užili, hned bych tam byl s nimi. Film je o partě mladých chlápků, kteří jedou načerpat energii do Francie. Prostě pořád chlastají, hulí a chodí za ženskejma. Je to docela zábavné. Jasný, nepovedlo se vše, ale aby to mělo tak nízké hodnocení, to se mě moc nezdá. Něco podobného jsem několikrát zažil tak před 15 lety. Jen to nebylo ve Francii, ale na Vysočině u rybníka. Taková oddechovka na dopoledne úplně v pohodě. ()

Hajkovna odpad!

Jako kde začít? Kde skončit? Víte, jak když už nemáte kinematograficky co říct, tak hodíte do finálního mixu filmu naprosto debilní, uši roztrhávající, neustále opakující se royalty free skladbu? Ta tady hraje od titulku úvodního do titulků závěrečných. ()

Jeremy1000

Jedna hvezda za Pracharovo pandero a letni Francii (ikdyz bohuzel tvurci nevybrali hezka mista). Jinak zftetovana scena na oslave by mohla kandidovat do zebricku nejhur natocenych scen v Ceskem filmu ever. Nerozumim tomu, ze tak mizerny, spatny, nelogicky, pitomy scenar muze vubec reziser jako je Michalek prijmout a dokonce se pod nej podepsat, protoze je uveden jako jeho spoluautor. Z toho mi vychazi jedine, ze za natoceni dostal nabidku, ktera se nedala odmitnout. ()

andydufrsn

Nebylo to až tak úplně blbý, jak jsem z předcházejících recenzí očekával, na druhou stranu to rozhodně není žádné megadílo, je to taková lehká, přitroublá komedie, pokoušející se vytěžit něco málo z úspěchu Bobulí, ale na to jí chybí lehkost a nijak z ní nesálá léto! Nejvtěším překvapením pro mě byla fyzická podoba Vojty Kotka se Jaquinem Phoenixem ()

luku88

Film rozhodně splnil moje očekávání. Člověk se zasmál a o to myslím u těchto filmů jde především. Za mě 3 hvězdy. ()

Jindrich_J..

Nevím, ale tohle jednoduše ne. A ke všemu ještě ty hrubky v titulkách pod několika francouzskými dialogy. Pane Michálku, nějak nerozumím tomu, jak tvůrce, jako Vy, mohl natočit něco takového. Není to úplné dno, ale je to prostě špatné. ()

Sworlx odpad!

První film u kterého jsem měl opravdu vztek, jak někdo může něco takového vypustit do světa. Moc bych si přál, aby tu bylo ještě minimálně o 10 stupňů horší hodnocení než je odpad. Některé momenty ve filmu byly tak trapné, až jsem se opravdu musel smát. Bohužel to bylo jediné čemu se dalo smát. Celkově byl film naprosto k pláči. V životě jsem neviděl větší hloupost. Je to výsměch všem lidem, kteří za to v kině platili a upřímně lituji těch peněz a ztraceného času. Je to ostuda a hnus českého filmu. ()

fibur84

Dle mého názoru částečně nepochopený a zejména nedoceněný film. Byl jsem na něm v kině a rozhodně nelituji zaplaceného vstupného. Klasický příběh tří kamarádů na výletě/útěku z ČR. Zažívají vtipné i méně vtipné příhody... Herecké zastoupení velmi silné. Bohužel však scénář občas (hodně) pokulhával - moc jsem to v kině nechápal, když scénáristou je V. Michálek (od Anděla exit jej mám za slušného scénáristu). Až ex-post (na csfd) jsem si přečetl, že hlavním scénáristou je nějaký pan Miňovský, který již psal scénář k odpadové Řachandě, která se svou nekvalitou blížila nejhoršímu filmu roku 2016 Decibelům lásky. Psát to zřejmě kdokoliv jiný, tak mají Prázdniny na csfd hodnocení aspoň 50%. Mě se to však líbilo a jako u průměrného komediálního filmu jsem se u toho pobavil. ()