Keďže humoru a zábavy nie je nikdy dosť, rozhodli sme sa na slovenské televízne obrazovky vrátiť obľúbený žáner skeč-šou v úplne novom projekte s názvom Kredenc. Pôjde o týždennú retrospektívu vo forme satirických správ a paródií na aktuálne témy z mediálneho, spoločenského a politického prostredia. Diváci sa môžu tešiť na špičkovú zostavu hercov a komikov, v Kredenci sa predstavia Juraj Kemka, Petra Polnišová, Roman Pomajbo, či Zuzana Šebová. (TV Markíza)

suboss

Márna snaha o humor, ktorá absolútne nestojí za pozretie. Možno sa pri ňom zabavia vášniví diváci novodobých slovenských seriálov, čo však ja nie som. Jednu hviezdičku dávam za snahu. ()

Tinusa14

Vtipy v Kredenci raz vyjdú inokedy ostávajú nepochopené, všetko záleží od každého dielu. Považujem za veľké plus parodovanie súčasných seriálov alebo udalostí. Každopádne zábavu istia známe tváre pri ktorých si myslím že platí že buď ich niekto nenávidí a považuje ich za trápnych, alebo ich miluje. Na slovenské pomery mi to pripadá dosť trefné aj zábavné, ale myslím si že slováci radšej odsúdia aj ten kúsok humoru akoby ho mali odceniť. ()

argo.smile

Iba kvôli Miesičom dávam 2* lebo tí sú asi najvtipnejší a dávajú dobre hlody. Zbytok je trápny ale zasa nevravím žene to Shift ale občas sa im celkovo niekedy podarí aj dobrý vtip. ()

lepo

Ak chce niekto posudzovať nejakú hodnotu tejto relácie, tak je zrejme z inej galaxie. Človek vynervovaný, resp. unavený z práce a možno aj z bežných denných prúserov , keď príde domov a pustí si túto psychiatriu, zabudne na všetko.A o to tu tvorcom ide. Jednoduchý, nenáročný, väčšinou primitívný humor. 5 hviezdičiek za úmysel uľahčiť človeku život v tejto práškovej dobe. Ďakujem kredenc a idem sa nabumbať aj s obhrýzenýma nechtami. ()

StereoHearts

Premiéra super, veľmi som sa zabavil, niečo ako Haló, SOS, a veci podobné, najlepšie zábavné herecké obsadenie z SK/CZ ešte by som tam privítal Latináka... Som zvedavý na ďalšie časti. Dúfam že ma to nesklame :) ()

migl

Áno,tento druh humoru už z TV poznáme(SOS,HALÓ...),ale momentálne je ten kredenc to najlepšie čo TV Narkóza za posledných XY rokov odvysielala. Kemka je tam(a všade kde sa vyskytne) úplne zbytočná a trápna figúrka ()

Richie4422

Snaha vrátiť časy S.O.S. Bohužial tie časy sú dávno stratené. Roman Pomajbo stratil humor v partičke a jeho náplňou resp. samostatnou tvorbou sú trápne športové vsuvky. Petra Polnišová si drží svoj šedý štandard, rovnako Kemka neprekvapí. Jediný kvôli ktorému som to ochotný pozerať je Michal Kubovčík. Ten chlap je jednoducho neskutočný, mrzí ma málo priestoru "Sveťa". Absolútne ma irituje Zuzana Šebová. Samotné zhodnotenie autorov tak hovorí o tom, čo sa človeku dostane. Pár dobrých scénok, zväčša parodických, niekoľko neskutočne trápnych gagov a vata v podobe novín. Kredenc neponúka zábavu, na akú má. Trojica z S.O.S (áno, aj Dangl) je proste vypratá, navyše bez Sklára. Nuda s občasným úsmevom. Hesso Jašterák FTW. Nič viac. ()

ujo_chmel odpad!

Toto je uz aj medzi tym hnojom co sa objavuje na slovenskych televiznych kanaloch vynimocne ubohe. Humor taky primitivny som naozaj este nikdy nevidel. Vlastne to sa ani neda nazvat humorom, je to len zopar zufalcov robiacich opicky a generujucich nahodny vyber slov pozliepanych do viet. Idiocracy v realite. ()

ragtime odpad!

Aj keď som videl len pár dielov, úroveň humoru tu vlastne ani nie je. Trocha sebareflexie by neškodila. Sila Partičky bola hlavne v jednotlivých improvizáciách a aj keď sa osadenstvo zmenilo len mierne, kvalita išla rapídne dole. Čo je pre mňa naozaj nepochopiteľné, je to, že táto istá dvojica stojí za vyrovnanou a emocionálne veľmi silnou poctou Paľovi Demitrovi. Svet je čudné miesto. ()

TomDolly

Slovensko je smrť? Iste. Slovenská komédia je smrť. Kredenc je smrť. Tá najhoršia akú si len viete predstaviť. Vymeňte v TV jeden diel SOS za 500 dielov tejto veci... 1* za odvahu Polnišovej, Šebovej, Kubovčíkovi a ostatným. No tam to končí. ()

durkes

striedavo oblačno, trapné scény striedajú dobré a vtipné.......každopádne jediná akotak zábavná relácia, ktorá sa dá počas roku 2015-16 pozerať........ ()

Matt2626 odpad!

Ľudí, ktorí vytvorili Hornú Dolnú, Partičku, Inkognito... a ďalšie vidieť v niečom takomto je ako trhať dušu na kúsky. Paródia je krásna vec, ale musí sa robiť s citom a rozumom. Toto má od toho strašne ďaleko.... ()

Jard

Veľmi premenlivá skeč šou. Niekedy sa im tam niečo podarí, niekedy nie. Už to nedokážem pravidelne pozerať a čakať, či sa vônec zasmejem. 50% ()

D1705

Kredenc sa až nápadne ponáša na program z dielne STV S.O.S-spravodajstvo ako celoepizódne vsuvky, Cuky a Luky sú moderná verzia Duni a Funi, herci z SOS, Partičky a Haló a program z dielne Daniela Dangla. Niektoré paródie ako Cvokla, O 10 rokov hapčí alebo Zámena kabeliek sú výborné. Len nebyť toho trápneho humoru............... ()

matty76

Tohle mělo vzniknout před 20 lety a ne dneska.Ale chápu, že je dnes těžké vymyslet něco originálního, slabé fórky, kýčovité hraní ála Partička. ()

Neo83

Slušný začiatok,no je čo vylepšovať.Niektoré trápne a pre mňa nepochopené scénky,striedajú vtipné postrehy a nedostatky úspešných relácii z Markízy.Najviac sa mi páčila Karma a Tele budík,inak držím palce Kredencu, nech sa mu darí,lebo na Slovensku takýto druh zábavy takmer vyhynul. ()

The M

Ja viem. Ono to je vo väčšine prípadov tak nudné, niekedy dokonca trápne až to boli. Ale potom príde jedna/dve scénky a smejem sa jak sprostý. Účel to teda v podstate plní. Preto dve hviezdy. ()