Kredenc sa až nápadne ponáša na program z dielne STV S.O.S-spravodajstvo ako celoepizódne vsuvky, Cuky a Luky sú moderná verzia Duni a Funi, herci z SOS, Partičky a Haló a program z dielne Daniela Dangla. Niektoré paródie ako Cvokla, O 10 rokov hapčí alebo Zámena kabeliek sú výborné. Len nebyť toho trápneho humoru...............(22.3.2017)

• helrohir

Po piatich dieloch môžem bez výčitiek prehlásiť, že sa jedná o ďalší nevydarený projekt, ktorý síce dal dokopy zostavu ľudí, ktorí majú zmysle pre humor, čo dokazovali v iných, podstatne zábavnejších reláciách, ale tunajší "humor" proste nefunguje a keď sa v 25 minútovom diely zasmejem tak dva krát, a aj to len tak ledabolo, nemôžem byť pri hodnotení ústretový.(2.12.2014)

Napriek tomu, že sa to na totálnu kultovku SOS, samozrejme, nechytá, to je zábava na úrovni. Hoci ide v podstate o rovnaký štýl humoru ako v SOS - paródia na známe osobnosti, programy, reklamy a pod., predsa len relácia prináša niečo nové. Ubudol síce Sklár, ktorý bol TOP, prišli však mená ako Šebová, Kemka či Kubovčík. Prvá menovaná vhodne zapadla k Polnišovej, zvyšní dvaja sú mojimi veľkými obľúbencami, Kubovčík je "neokukaná" tvár a jeho humor je trefný a mimoriadne prirodzený. Spojenie nových tvárí s pôvodnými vypálilo nadpriemerne.(2.6.2015)

Kolísavá úroveň vtipov. Väčšinou slabá, občas trápna, ale niekedy príde taká scénka, že sa dobre zabavím. Výnimočne vybuchnem ako pri scénke v ambulancii -"Ešte nejaky probľém??" Zatiaľ 100% zábava je iba v kurze sebaobrany, aj keď je jasné, že to po čase stratí na sile. "Muž je nepriateľ, muž musí zemret!" Keďže sa volám Igor, tak u nás doma je to 2x zábavnejšie, ako možno pre iných. Pozriem si to vždy, ale non stop zábavu od toho rozhodne nečakajte. Ale ten kurz stojí za to. "Igor!!!...Ohrozuj!!!" 60%.(13.12.2014)

• ThePaul

Videl som len jeden necelý diel. A ďalší už asi nezvládnem. Že je to nevtipné až strach, všetci vidia a nespravia to vtipným ani tým, že budú neustále pripomínať, že kredenc nie je ale vôbec vtipná relácia. SOS bolo SOS, a aj keď to mnohí považujú za "stupídnu skeč show", bol to projekt, na ktorý sa aj tak od jeho ukončenia len chvíľkovo chytali s prvým vydaním OOOPS na Markíze. Žiaľ, všetky TV stanice majú pocit, že diváka už zaujímajú len desivé TV noviny, Varené víno, Bytovka, Kluci neřvou a iné pseudo-cowboyské výtvory, čo dáva priestor dostať sa do éteru aj takýmto "vysoko kvalitným" zábavným programom ako je Kredenc, Kukátko, Partička (nie ani oni sa už nedajú pozerať) a im podobné. Potlesk? Nie.(11.12.2014)

• - Petra Polnišová s účinkovaním v šou dlho váhala, no nakoniec ju presvedčila zostava hercov. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)

• - Paródie na seriály sa natáčajú v tých istých ateliéroch, v ktorých sa točia aj originály. V rámci šetrenia sa natáčalo aj v byte jedného komparzistu. (Johnny_SVK)

• - Na natáčaní, kde Petra Polnišová imituje Kvetku Horváthovú, bola Kveta sama prítomná. (AdamCritic)