Kolísavá úroveň vtipov. Väčšinou slabá, občas trápna, ale niekedy príde taká scénka, že sa dobre zabavím. Výnimočne vybuchnem ako pri scénke v ambulancii -"Ešte nejaky probľém??" Zatiaľ 100% zábava je iba v kurze sebaobrany, aj keď je jasné, že to po čase stratí na sile. "Muž je nepriateľ, muž musí zemret!" Keďže sa volám Igor, tak u nás doma je to 2x zábavnejšie, ako možno pre iných. Pozriem si to vždy, ale non stop zábavu od toho rozhodne nečakajte. Ale ten kurz stojí za to. "Igor!!!...Ohrozuj!!!" 60%.(13.12.2014)

Časom uvidíme, či sa to priblíži k SOS a legendárnym scénkam, určite lepšie ako klaustrofobicko-štúdiové Haló, po prvom diele slabšie 4*. Doplnenie: Po 6 dieloch moje hodnotenie sedí, a ak sa seriál udrží (Čo je na markíze otázne- penáze) a vznikne viac dielov, je tu šanca na "SOS 2". (Hesso a Karma vedú). Po 20 dieloch kredenc už klasika a hlavne total najzábavnejší Bukino.(4.11.2014)

• jesmot

Na začátku snad ještě vtipné ale pět sérií už je fakt moc. Humor postupně upadá, scénky se opakují, není to jako na začátku. Všeho moc škodí, dávat každý týden v pondělí pořad, původně zamýšlen jako satirický, no časem spíše trapný, zasloužil by s pauzu a návrat s novými nápady a parodiemi. Suma sumárum v tuto chvíli 2*.(15.1.2017)

• Richie4422

Snaha vrátiť časy S.O.S. Bohužial tie časy sú dávno stratené. Roman Pomajbo stratil humor v partičke a jeho náplňou resp. samostatnou tvorbou sú trápne športové vsuvky. Petra Polnišová si drží svoj šedý štandard, rovnako Kemka neprekvapí. Jediný kvôli ktorému som to ochotný pozerať je Michal Kubovčík. Ten chlap je jednoducho neskutočný, mrzí ma málo priestoru "Sveťa". Absolútne ma irituje Zuzana Šebová. Samotné zhodnotenie autorov tak hovorí o tom, čo sa človeku dostane. Pár dobrých scénok, zväčša parodických, niekoľko neskutočne trápnych gagov a vata v podobe novín. Kredenc neponúka zábavu, na akú má. Trojica z S.O.S (áno, aj Dangl) je proste vypratá, navyše bez Sklára. Nuda s občasným úsmevom. Hesso Jašterák FTW. Nič viac.(3.12.2014)

Je to slabé, ale hlavne za Sveťa Malachovského a jeho Plehánku a pledpoveď počasia, ktolá je vážne, vážne, vážne doblá, možno aj lepšia než oliginálna :) Na druhú stranu si myslím, že Šebová do zábavných relácií nepatrí. Je smutné, ako ide humor dole vodou. Najmä ten slovenský. Znovu sa opakujem, že najmenej polovica vtipov bola už dávno uverejnená na sociálnych sieťach, čo znamená že väčšina ľudí ich už čítala. Potom to stráca na originalite. Možno je to naša chyba, že sme na tých stránkach zavesení, ale pochybujem že sa tvorcovia neinšpirovali (tentokrát bohužiaľ znovu trošku moc).(16.2.2016)

• - Paródie na seriály sa natáčajú v tých istých ateliéroch, v ktorých sa točia aj originály. V rámci šetrenia sa natáčalo aj v byte jedného komparzistu. (Johnny_SVK)

• - Markíza musela kvôli sťažnostiam svojich moderátoriek scenzurovať prvý diel. Zo scénky parodujúcej TV Noviny museli v repríze vystrihnúť záber s dieťaťom a moderátorke "Karmy" zmizla menovka Krepka. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)

• - Na natáčaní, kde Petra Polnišová imituje Kvetku Horváthovú, bola Kveta sama prítomná. (AdamCritic)