• helrohir

Po piatich dieloch môžem bez výčitiek prehlásiť, že sa jedná o ďalší nevydarený projekt, ktorý síce dal dokopy zostavu ľudí, ktorí majú zmysle pre humor, čo dokazovali v iných, podstatne zábavnejších reláciách, ale tunajší "humor" proste nefunguje a keď sa v 25 minútovom diely zasmejem tak dva krát, a aj to len tak ledabolo, nemôžem byť pri hodnotení ústretový.(2.12.2014)

• ThePaul

Videl som len jeden necelý diel. A ďalší už asi nezvládnem. Že je to nevtipné až strach, všetci vidia a nespravia to vtipným ani tým, že budú neustále pripomínať, že kredenc nie je ale vôbec vtipná relácia. SOS bolo SOS, a aj keď to mnohí považujú za "stupídnu skeč show", bol to projekt, na ktorý sa aj tak od jeho ukončenia len chvíľkovo chytali s prvým vydaním OOOPS na Markíze. Žiaľ, všetky TV stanice majú pocit, že diváka už zaujímajú len desivé TV noviny, Varené víno, Bytovka, Kluci neřvou a iné pseudo-cowboyské výtvory, čo dáva priestor dostať sa do éteru aj takýmto "vysoko kvalitným" zábavným programom ako je Kredenc, Kukátko, Partička (nie ani oni sa už nedajú pozerať) a im podobné. Potlesk? Nie.(11.12.2014)

• MM_Ramone

Toto je teda ale poriadna kopa smrdutého hnoja. Niečo tak primitívne, stupidne a trápne sa len tak nevidí. Takýto shit môže vyprodukovať jedine tlupa debilov ako sú Kemka, Polnišová, Šebová, Pomajbo a zopár ďalších hlupákov, čo sa ku nim pridali. Banda slniečkarskych zmrdov čo sa pasuje do úlohy komikov a čo je horšie aj do vodcov ohlúpených slušných oviec, ktoré pravidelne vybľakujú na námestí SNP v Bratislave a neúspešne sa snažia organizovať štátny prevrat. Oni a aj ten ich "Kredenc" sú odpad!(13.1.2019)

• ujo_chmel

Toto je uz aj medzi tym hnojom co sa objavuje na slovenskych televiznych kanaloch vynimocne ubohe. Humor taky primitivny som naozaj este nikdy nevidel. Vlastne to sa ani neda nazvat humorom, je to len zopar zufalcov robiacich opicky a generujucich nahodny vyber slov pozliepanych do viet. Idiocracy v realite.(14.4.2015)

Napriek tomu, že sa to na totálnu kultovku SOS, samozrejme, nechytá, to je zábava na úrovni. Hoci ide v podstate o rovnaký štýl humoru ako v SOS - paródia na známe osobnosti, programy, reklamy a pod., predsa len relácia prináša niečo nové. Ubudol síce Sklár, ktorý bol TOP, prišli však mená ako Šebová, Kemka či Kubovčík. Prvá menovaná vhodne zapadla k Polnišovej, zvyšní dvaja sú mojimi veľkými obľúbencami, Kubovčík je "neokukaná" tvár a jeho humor je trefný a mimoriadne prirodzený. Spojenie nových tvárí s pôvodnými vypálilo nadpriemerne.(2.6.2015)

• - Na natáčaní, kde Petra Polnišová imituje Kvetku Horváthovú, bola Kveta sama prítomná. (AdamCritic)

• - Petra Polnišová s účinkovaním v šou dlho váhala, no nakoniec ju presvedčila zostava hercov. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)

• - Markíza musela kvôli sťažnostiam svojich moderátoriek scenzurovať prvý diel. Zo scénky parodujúcej TV Noviny museli v repríze vystrihnúť záber s dieťaťom a moderátorke "Karmy" zmizla menovka Krepka. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)