• ragtime

Aj keď som videl len pár dielov, úroveň humoru tu vlastne ani nie je. Trocha sebareflexie by neškodila. Sila Partičky bola hlavne v jednotlivých improvizáciách a aj keď sa osadenstvo zmenilo len mierne, kvalita išla rapídne dole. Čo je pre mňa naozaj nepochopiteľné, je to, že táto istá dvojica stojí za vyrovnanou a emocionálne veľmi silnou poctou Paľovi Demitrovi. Svet je čudné miesto.(22.6.2015)

• ujo_chmel

Toto je uz aj medzi tym hnojom co sa objavuje na slovenskych televiznych kanaloch vynimocne ubohe. Humor taky primitivny som naozaj este nikdy nevidel. Vlastne to sa ani neda nazvat humorom, je to len zopar zufalcov robiacich opicky a generujucich nahodny vyber slov pozliepanych do viet. Idiocracy v realite.(14.4.2015)

• helrohir

Po piatich dieloch môžem bez výčitiek prehlásiť, že sa jedná o ďalší nevydarený projekt, ktorý síce dal dokopy zostavu ľudí, ktorí majú zmysle pre humor, čo dokazovali v iných, podstatne zábavnejších reláciách, ale tunajší "humor" proste nefunguje a keď sa v 25 minútovom diely zasmejem tak dva krát, a aj to len tak ledabolo, nemôžem byť pri hodnotení ústretový.(2.12.2014)

• Bassko

Snaha o ozvláštnenie televízii sa síce cení, predsa len všetky tie denné seriály na jedno kopyto sa nám hnusia, ale toto bol skutočne chabý pokus. Tvorcovia si asi mysleli, že vziať už dávno spracované (S.O.S atď.) je fajn nápad, možno by aj bol, ale to by tí páni museli mať trochu zmyslu pre humor a hlavne pokory, pretože toto je doslova brak a považovať to za vtipné a k tomu to aj vysielať, sebareflexia nulová.(23.6.2015)

• unclejack

Zo začiatku som si ešte aj myslel, že to na tie tri stačiť bude - predsa len oproti Haló JE to posun k lepšiemu, ale už po pár dieloch som bol nútený opäť siahnuť po ťažkom kalibri a lamentovať nad tým, že SOS sa jednoducho už nikdy nevráti. Reklamy sú zvorané úplne - od nechutných - Lacalut - až po úbohé - Telekom, Alza. Paródia na Televízne noviny ešte daj daj, paródia na Búrlivé je akurát snôška hlúpostí. Sebaobrana má byť premrštená verzia toho, čo sme už videli v SOS a tie dve pipky s prenikavým rúžom ani nie sú vtipné. K výsledku pripočítame najväčšiu trápnosť seriálu, zúfalú snahu Hessa Jašteráka o rýmované vtípky a výklad pexesa a nemáme sa o čom baviť. Inak v SOS boli zostrihy v rámci správ robené vkusne a premyslene, tu v Kredenci je to vyslovene odfláknuté. Pýtam sa - čo sa to stalo? Prišli všetci v tej telke po roku 2010 o rozum alebo čo???(31.12.2014)

• - Paródie na seriály sa natáčajú v tých istých ateliéroch, v ktorých sa točia aj originály. V rámci šetrenia sa natáčalo aj v byte jedného komparzistu. (Johnny_SVK)

• - Petra Polnišová s účinkovaním v šou dlho váhala, no nakoniec ju presvedčila zostava hercov. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)

• - Markíza musela kvôli sťažnostiam svojich moderátoriek scenzurovať prvý diel. Zo scénky parodujúcej TV Noviny museli v repríze vystrihnúť záber s dieťaťom a moderátorke "Karmy" zmizla menovka Krepka. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)