Kredenc sa až nápadne ponáša na program z dielne STV S.O.S-spravodajstvo ako celoepizódne vsuvky, Cuky a Luky sú moderná verzia Duni a Funi, herci z SOS, Partičky a Haló a program z dielne Daniela Dangla. Niektoré paródie ako Cvokla, O 10 rokov hapčí alebo Zámena kabeliek sú výborné. Len nebyť toho trápneho humoru...............(22.3.2017)

• unclejack

Zo začiatku som si ešte aj myslel, že to na tie tri stačiť bude - predsa len oproti Haló JE to posun k lepšiemu, ale už po pár dieloch som bol nútený opäť siahnuť po ťažkom kalibri a lamentovať nad tým, že SOS sa jednoducho už nikdy nevráti. Reklamy sú zvorané úplne - od nechutných - Lacalut - až po úbohé - Telekom, Alza. Paródia na Televízne noviny ešte daj daj, paródia na Búrlivé je akurát snôška hlúpostí. Sebaobrana má byť premrštená verzia toho, čo sme už videli v SOS a tie dve pipky s prenikavým rúžom ani nie sú vtipné. K výsledku pripočítame najväčšiu trápnosť seriálu, zúfalú snahu Hessa Jašteráka o rýmované vtípky a výklad pexesa a nemáme sa o čom baviť. Inak v SOS boli zostrihy v rámci správ robené vkusne a premyslene, tu v Kredenci je to vyslovene odfláknuté. Pýtam sa - čo sa to stalo? Prišli všetci v tej telke po roku 2010 o rozum alebo čo???(31.12.2014)

Fňukať nad tým, že vymrel humor Lasicu a Satinského nemá cenu. Doba sa zmenila. Táto satira spoločenského života je výborná, lebo vďaka tomuto, aj keď občas preafektovanému humoru si uvedomím, že keď sa cítim pri pozeraní televíznych správ, telenovelách a iných serióznych reláciách ako lietadlo, nie som jediná. :-)(17.5.2015)

• clubland

Strasne, trapne, milionkrat opakovany namet. Hesso je z nich vsetkych asi najtrapnejsi, hned za nim nasleduje negustiozny Kemka... Uplna katastrofa, co sa na Slovensku v TV Hnoj a TV Narkoza produkuje. A nesmieme zabudnut ani na arogantnu a namyslenu luzu Horvathovu a ani na Dangla s jeho konskou, dosiroka otvorenou hubou s privelkym poctom zubov a nasilu produkovanym trapnym smiechom. No dakujem pekne, velebnosti, du blejt.(10.4.2015)

• RigorMortis

Ďalší dôkaz, že mnohí súčasní slovenskí herci skrátka nevedia hrať. Afektovný silený akožehumor v inom kabáte alias "škrtli nám Partičku, vytvorme si Kredenc". Navyše, nazvať Polnišovú "špičkovým komikom" je výsmech najhrubšieho zrna, tá ma od humoru ďaleko. Kde sú tie časy humoru Lasicu, Satinského a Filipa... Legendy pomaly umierajú a národ dostáva pomyje namiesto kvality.(11.11.2014)

• - Petra Polnišová s účinkovaním v šou dlho váhala, no nakoniec ju presvedčila zostava hercov. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)

• - Na natáčaní, kde Petra Polnišová imituje Kvetku Horváthovú, bola Kveta sama prítomná. (AdamCritic)

• - Markíza musela kvôli sťažnostiam svojich moderátoriek scenzurovať prvý diel. Zo scénky parodujúcej TV Noviny museli v repríze vystrihnúť záber s dieťaťom a moderátorke "Karmy" zmizla menovka Krepka. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)