• SOLOM.

Už jsem viděl opravdu ledasco (nejen co se nejrůznějších česko/slovenských) show, pořadů, atd…Ale tohle už je opravdu za hranicí nevkusu. Nevím, zda to vůbec nazvat trapností či ubohostí – protože kvalita pořadu je ještě mnohem horší a snad pro to není ani pojmenování. Viděl jsem několik částí (nikdy ne celých, Páč tohle se vážně nedá…) a vážně můžu říct, že tohle je ten největší slovenský shit, který jsem zatím viděl a ODPAD je pro něj ještě milostivým ohodnocením. Chce se mi blejt…(28.10.2015)

• unclejack

Zo začiatku som si ešte aj myslel, že to na tie tri stačiť bude - predsa len oproti Haló JE to posun k lepšiemu, ale už po pár dieloch som bol nútený opäť siahnuť po ťažkom kalibri a lamentovať nad tým, že SOS sa jednoducho už nikdy nevráti. Reklamy sú zvorané úplne - od nechutných - Lacalut - až po úbohé - Telekom, Alza. Paródia na Televízne noviny ešte daj daj, paródia na Búrlivé je akurát snôška hlúpostí. Sebaobrana má byť premrštená verzia toho, čo sme už videli v SOS a tie dve pipky s prenikavým rúžom ani nie sú vtipné. K výsledku pripočítame najväčšiu trápnosť seriálu, zúfalú snahu Hessa Jašteráka o rýmované vtípky a výklad pexesa a nemáme sa o čom baviť. Inak v SOS boli zostrihy v rámci správ robené vkusne a premyslene, tu v Kredenci je to vyslovene odfláknuté. Pýtam sa - čo sa to stalo? Prišli všetci v tej telke po roku 2010 o rozum alebo čo???(31.12.2014)

Kolísavá úroveň vtipov. Väčšinou slabá, občas trápna, ale niekedy príde taká scénka, že sa dobre zabavím. Výnimočne vybuchnem ako pri scénke v ambulancii -"Ešte nejaky probľém??" Zatiaľ 100% zábava je iba v kurze sebaobrany, aj keď je jasné, že to po čase stratí na sile. "Muž je nepriateľ, muž musí zemret!" Keďže sa volám Igor, tak u nás doma je to 2x zábavnejšie, ako možno pre iných. Pozriem si to vždy, ale non stop zábavu od toho rozhodne nečakajte. Ale ten kurz stojí za to. "Igor!!!...Ohrozuj!!!" 60%.(13.12.2014)

• Avathar

Čírou náhodou sa mi podarilo zahliadnuť úvod jedného dielu. Asi to nie je fér, ale keď ma hneď prvý gag nedokáže chytiť, rozosmiať, alebo zaujať, ale zato ma dokáže DOKONALE odradiť od sledovania, tak je niekde chyba v Matrixe. Neviem, čo to bolo za diel (nejaký Silvestrovský špeciál, či čo), ale tých pár minút som na to čučal ako zmrazený. Úvodný gag s Polnišovou a Šebovou s cameom riaditeľa Markízy. Vôbec som nechápal a oblievali ma vedrá studeného potu a trápnosti. Čo má byť vtipné? Kde je gradácia? Prečo všetci hrajú tak odporne afektovane? Hláška? Pointa? Nápaditosť?! ... Nepozerateľné. Je pravda, že TV už pár rokov nesledujem (evidentne o nič neprichádzam), ale ak televízna zábava za ten čas klesla až k niečomu takémuto, no tak good luck with that. A sorry, nemám chuť napozerávať si ďalšie časti len preto, že niektoré gagy sú vraj "celkom okej." Odpad a do zabudnutia s tým.(1.1.2016)

Fňukať nad tým, že vymrel humor Lasicu a Satinského nemá cenu. Doba sa zmenila. Táto satira spoločenského života je výborná, lebo vďaka tomuto, aj keď občas preafektovanému humoru si uvedomím, že keď sa cítim pri pozeraní televíznych správ, telenovelách a iných serióznych reláciách ako lietadlo, nie som jediná. :-)(17.5.2015)

• - Petra Polnišová s účinkovaním v šou dlho váhala, no nakoniec ju presvedčila zostava hercov. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)

• - Paródie na seriály sa natáčajú v tých istých ateliéroch, v ktorých sa točia aj originály. V rámci šetrenia sa natáčalo aj v byte jedného komparzistu. (Johnny_SVK)

• - Na natáčaní, kde Petra Polnišová imituje Kvetku Horváthovú, bola Kveta sama prítomná. (AdamCritic)