Fňukať nad tým, že vymrel humor Lasicu a Satinského nemá cenu. Doba sa zmenila. Táto satira spoločenského života je výborná, lebo vďaka tomuto, aj keď občas preafektovanému humoru si uvedomím, že keď sa cítim pri pozeraní televíznych správ, telenovelách a iných serióznych reláciách ako lietadlo, nie som jediná. :-)(17.5.2015)

• bubblebobble

Veľmi zlé. Po tretej časti som veľmi sklamaný. Malachovský kazil už celé Haló, Kemka to je taký trapko, ktorý získal svoju slávu svojou debilitou v Partičke no tu sa aj niečo hrá, takže mu to vôbec nejde. Pomajbo, kým ho niekto neusmerní alebo nehrá ženu je tiež pomerne slabý. Kubovčík, Šebová a Polnišová sú fajn ale jednoducho tie scénky pôsobia, tak, že ideme robiť humor ale nevieme akú to bude mať pointu. Neviem zrejme sa točí viac častí naraz ako je to už v televíziách zvykom, a potom to dopadne takto. Kde sú tie časy keď na STV bežalo SOS, ktoré si nebralo servítky pred ústa a robilo si kruto prču zo sračiek, ktoré vysielali komerčné televízie. Btw. tie Televízne koniny sú OTRASNÉ!!!!!(18.11.2014)

• RigorMortis

Ďalší dôkaz, že mnohí súčasní slovenskí herci skrátka nevedia hrať. Afektovný silený akožehumor v inom kabáte alias "škrtli nám Partičku, vytvorme si Kredenc". Navyše, nazvať Polnišovú "špičkovým komikom" je výsmech najhrubšieho zrna, tá ma od humoru ďaleko. Kde sú tie časy humoru Lasicu, Satinského a Filipa... Legendy pomaly umierajú a národ dostáva pomyje namiesto kvality.(11.11.2014)

• Richie4422

Snaha vrátiť časy S.O.S. Bohužial tie časy sú dávno stratené. Roman Pomajbo stratil humor v partičke a jeho náplňou resp. samostatnou tvorbou sú trápne športové vsuvky. Petra Polnišová si drží svoj šedý štandard, rovnako Kemka neprekvapí. Jediný kvôli ktorému som to ochotný pozerať je Michal Kubovčík. Ten chlap je jednoducho neskutočný, mrzí ma málo priestoru "Sveťa". Absolútne ma irituje Zuzana Šebová. Samotné zhodnotenie autorov tak hovorí o tom, čo sa človeku dostane. Pár dobrých scénok, zväčša parodických, niekoľko neskutočne trápnych gagov a vata v podobe novín. Kredenc neponúka zábavu, na akú má. Trojica z S.O.S (áno, aj Dangl) je proste vypratá, navyše bez Sklára. Nuda s občasným úsmevom. Hesso Jašterák FTW. Nič viac.(3.12.2014)

• Avathar

Čírou náhodou sa mi podarilo zahliadnuť úvod jedného dielu. Asi to nie je fér, ale keď ma hneď prvý gag nedokáže chytiť, rozosmiať, alebo zaujať, ale zato ma dokáže DOKONALE odradiť od sledovania, tak je niekde chyba v Matrixe. Neviem, čo to bolo za diel (nejaký Silvestrovský špeciál, či čo), ale tých pár minút som na to čučal ako zmrazený. Úvodný gag s Polnišovou a Šebovou s cameom riaditeľa Markízy. Vôbec som nechápal a oblievali ma vedrá studeného potu a trápnosti. Čo má byť vtipné? Kde je gradácia? Prečo všetci hrajú tak odporne afektovane? Hláška? Pointa? Nápaditosť?! ... Nepozerateľné. Je pravda, že TV už pár rokov nesledujem (evidentne o nič neprichádzam), ale ak televízna zábava za ten čas klesla až k niečomu takémuto, no tak good luck with that. A sorry, nemám chuť napozerávať si ďalšie časti len preto, že niektoré gagy sú vraj "celkom okej." Odpad a do zabudnutia s tým.(1.1.2016)

• - Paródie na seriály sa natáčajú v tých istých ateliéroch, v ktorých sa točia aj originály. V rámci šetrenia sa natáčalo aj v byte jedného komparzistu. (Johnny_SVK)

• - Markíza musela kvôli sťažnostiam svojich moderátoriek scenzurovať prvý diel. Zo scénky parodujúcej TV Noviny museli v repríze vystrihnúť záber s dieťaťom a moderátorke "Karmy" zmizla menovka Krepka. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)

• - Na natáčaní, kde Petra Polnišová imituje Kvetku Horváthovú, bola Kveta sama prítomná. (AdamCritic)