Keďže humoru a zábavy nie je nikdy dosť, rozhodli sme sa na slovenské televízne obrazovky vrátiť obľúbený žáner skeč-šou v úplne novom projekte s názvom Kredenc. Pôjde o týždennú retrospektívu vo forme satirických správ a paródií na aktuálne témy z mediálneho, spoločenského a politického prostredia. Diváci sa môžu tešiť na špičkovú zostavu hercov a komikov, v Kredenci sa predstavia Juraj Kemka, Petra Polnišová, Roman Pomajbo, či Zuzana Šebová. (TV Markíza)

helrohir

Po piatich dieloch môžem bez výčitiek prehlásiť, že sa jedná o ďalší nevydarený projekt, ktorý síce dal dokopy zostavu ľudí, ktorí majú zmysle pre humor, čo dokazovali v iných, podstatne zábavnejších reláciách, ale tunajší "humor" proste nefunguje a keď sa v 25 minútovom diely zasmejem tak dva krát, a aj to len tak ledabolo, nemôžem byť pri hodnotení ústretový. ()

RigorMortis odpad!

Ďalší dôkaz, že mnohí súčasní slovenskí herci skrátka nevedia hrať. Afektovný silený akožehumor v inom kabáte alias "škrtli nám Partičku, vytvorme si Kredenc". Navyše, nazvať Polnišovú "špičkovým komikom" je výsmech najhrubšieho zrna, tá ma od humoru ďaleko. Kde sú tie časy humoru Lasicu, Satinského a Filipa... Legendy pomaly umierajú a národ dostáva pomyje namiesto kvality. ()

lepo

Ak chce niekto posudzovať nejakú hodnotu tejto relácie, tak je zrejme z inej galaxie. Človek vynervovaný, resp. unavený z práce a možno aj z bežných denných prúserov , keď príde domov a pustí si túto psychiatriu, zabudne na všetko.A o to tu tvorcom ide. Jednoduchý, nenáročný, väčšinou primitívný humor. 5 hviezdičiek za úmysel uľahčiť človeku život v tejto práškovej dobe. Ďakujem kredenc a idem sa nabumbať aj s obhrýzenýma nechtami. ()

BOURQUE

V podstate pokračovanie relácie „SOS“, ale už v inom duchu a viacerými novými účinkujúcimi. Nie je to zlé, ale má to strašne kolísavú úroveň. V tomto žánru na slovenské pomery u mňa stále zostáva relácia SOS číslom jedna. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Primavera

Fňukať nad tým, že vymrel humor Lasicu a Satinského nemá cenu. Doba sa zmenila. Táto satira spoločenského života je výborná, lebo vďaka tomuto, aj keď občas preafektovanému humoru si uvedomím, že keď sa cítim pri pozeraní televíznych správ, telenovelách a iných serióznych reláciách ako lietadlo, nie som jediná. :-) ()

• Paródie na seriály sa natáčajú v tých istých ateliéroch, v ktorých sa točia aj originály. V rámci šetrenia sa natáčalo aj v byte jedného komparzistu. (Johnny_SVK)
  • Petra Polnišová s účinkovaním v šou dlho váhala, no nakoniec ju presvedčila zostava hercov. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)