Keďže humoru a zábavy nie je nikdy dosť, rozhodli sme sa na slovenské televízne obrazovky vrátiť obľúbený žáner skeč-šou v úplne novom projekte s názvom Kredenc. Pôjde o týždennú retrospektívu vo forme satirických správ a paródií na aktuálne témy z mediálneho, spoločenského a politického prostredia. Diváci sa môžu tešiť na špičkovú zostavu hercov a komikov, v Kredenci sa predstavia Juraj Kemka, Petra Polnišová, Roman Pomajbo, či Zuzana Šebová. (TV Markíza)

jesmot

Na začátku snad ještě vtipné ale pět sérií už je fakt moc. Humor postupně upadá, scénky se opakují, není to jako na začátku. Všeho moc škodí, dávat každý týden v pondělí pořad, původně zamýšlen jako satirický, no časem spíše trapný, zasloužil by s pauzu a návrat s novými nápady a parodiemi. Suma sumárum v tuto chvíli 2*. ()

Uesbe

na prvú epizódu dosť zábavné, hesso mohol veštiť intenzívnejšie, ale tie paródie boli slušné. Keď si matne spomínam na veľmi trápny úvod SOS a čo sa z toho vykľulo.....mne tento humor vyhovuje, herci tiež vyhovujú, parodizujúca relácia musí byť*mením hodnotenie na ****** všetci sa posnažili a nabehli na rýchle tempo, super skeče, parádne postavičky..... ()

janesX

Narovinu, najhoršie sú scénky Polnišovej s Kubovčíkovou pod názvom "Cuky Luky". Ak sú niekedy dlhšie, nekompromisne prepínam kanál. "Cuky Luky" scénky sú skrátka totálne nepozeratelné a je to len kvôli dotyčnému scenáru, lebo inak je s oboma protagonistkami vždy sranda. Takže toto je naozaj jediným "tŕňom v oku" tejto komediálnej skeč-šou, inak skvele zohratou partiou, kde výborne zapadol aj Sväťo Malachovský. Pre mňa je Kredenc aspoň akou-takou zárukou úsmevu a tomuto trápnemu humoru (relatívne) úplne rozumiem. A mohlo by to mať kľudne o desať minút viac. 62%. ()

MM_Ramone odpad!

Toto je teda ale poriadna kopa smrdutého hnoja. Niečo tak primitívne, stupidne a trápne sa len tak nevidí. Takýto shit môže vyprodukovať jedine tlupa debilov ako sú Kemka, Polnišová, Šebová, Pomajbo a zopár ďalších hlupákov, čo sa ku nim pridali. Banda slniečkarskych zmrdov čo sa pasuje do úlohy komikov a čo je horšie aj do vodcov ohlúpených slušných oviec, ktoré pravidelne vybľakujú na námestí SNP v Bratislave a neúspešne sa snažia organizovať štátny prevrat. Oni a aj ten ich "Kredenc" sú odpad! ()

ThePaul odpad!

Videl som len jeden necelý diel. A ďalší už asi nezvládnem. Že je to nevtipné až strach, všetci vidia a nespravia to vtipným ani tým, že budú neustále pripomínať, že kredenc nie je ale vôbec vtipná relácia. SOS bolo SOS, a aj keď to mnohí považujú za "stupídnu skeč show", bol to projekt, na ktorý sa aj tak od jeho ukončenia len chvíľkovo chytali s prvým vydaním OOOPS na Markíze. Žiaľ, všetky TV stanice majú pocit, že diváka už zaujímajú len desivé TV noviny, Varené víno, Bytovka, Kluci neřvou a iné pseudo-cowboyské výtvory, čo dáva priestor dostať sa do éteru aj takýmto "vysoko kvalitným" zábavným programom ako je Kredenc, Kukátko, Partička (nie ani oni sa už nedajú pozerať) a im podobné. Potlesk? Nie. ()

• Petra Polnišová s účinkovaním v šou dlho váhala, no nakoniec ju presvedčila zostava hercov. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)
  • Paródie na seriály sa natáčajú v tých istých ateliéroch, v ktorých sa točia aj originály. V rámci šetrenia sa natáčalo aj v byte jedného komparzistu. (Johnny_SVK)