Keďže humoru a zábavy nie je nikdy dosť, rozhodli sme sa na slovenské televízne obrazovky vrátiť obľúbený žáner skeč-šou v úplne novom projekte s názvom Kredenc. Pôjde o týždennú retrospektívu vo forme satirických správ a paródií na aktuálne témy z mediálneho, spoločenského a politického prostredia. Diváci sa môžu tešiť na špičkovú zostavu hercov a komikov, v Kredenci sa predstavia Juraj Kemka, Petra Polnišová, Roman Pomajbo, či Zuzana Šebová. (TV Markíza)

unclejack odpad!

Zo začiatku som si ešte aj myslel, že to na tie tri stačiť bude - predsa len oproti Haló JE to posun k lepšiemu, ale už po pár dieloch som bol nútený opäť siahnuť po ťažkom kalibri a lamentovať nad tým, že SOS sa jednoducho už nikdy nevráti. Reklamy sú zvorané úplne - od nechutných - Lacalut - až po úbohé - Telekom, Alza. Paródia na Televízne noviny ešte daj daj, paródia na Búrlivé je akurát snôška hlúpostí. Sebaobrana má byť premrštená verzia toho, čo sme už videli v SOS a tie dve pipky s prenikavým rúžom ani nie sú vtipné. K výsledku pripočítame najväčšiu trápnosť seriálu, zúfalú snahu Hessa Jašteráka o rýmované vtípky a výklad pexesa a nemáme sa o čom baviť. Inak v SOS boli zostrihy v rámci správ robené vkusne a premyslene, tu v Kredenci je to vyslovene odfláknuté. Pýtam sa - čo sa to stalo? Prišli všetci v tej telke po roku 2010 o rozum alebo čo??? ()

lepo

Ak chce niekto posudzovať nejakú hodnotu tejto relácie, tak je zrejme z inej galaxie. Človek vynervovaný, resp. unavený z práce a možno aj z bežných denných prúserov , keď príde domov a pustí si túto psychiatriu, zabudne na všetko.A o to tu tvorcom ide. Jednoduchý, nenáročný, väčšinou primitívný humor. 5 hviezdičiek za úmysel uľahčiť človeku život v tejto práškovej dobe. Ďakujem kredenc a idem sa nabumbať aj s obhrýzenýma nechtami. ()

clubland odpad!

Strasne, trapne, milionkrat opakovany namet. Hesso je z nich vsetkych asi najtrapnejsi, hned za nim nasleduje negustiozny Kemka... Uplna katastrofa, co sa na Slovensku v TV Hnoj a TV Narkoza produkuje. A nesmieme zabudnut ani na arogantnu a namyslenu luzu Horvathovu a ani na Dangla s jeho konskou, dosiroka otvorenou hubou s privelkym poctom zubov a nasilu produkovanym trapnym smiechom. No dakujem pekne, velebnosti, du blejt. ()

jesmot

Na začátku snad ještě vtipné ale pět sérií už je fakt moc. Humor postupně upadá, scénky se opakují, není to jako na začátku. Všeho moc škodí, dávat každý týden v pondělí pořad, původně zamýšlen jako satirický, no časem spíše trapný, zasloužil by s pauzu a návrat s novými nápady a parodiemi. Suma sumárum v tuto chvíli 2*. ()

SOLOM. odpad!

Už jsem viděl opravdu ledasco (nejen co se nejrůznějších česko/slovenských) show, pořadů, atd…Ale tohle už je opravdu za hranicí nevkusu. Nevím, zda to vůbec nazvat trapností či ubohostí – protože kvalita pořadu je ještě mnohem horší a snad pro to není ani pojmenování. Viděl jsem několik částí (nikdy ne celých, Páč tohle se vážně nedá…) a vážně můžu říct, že tohle je ten největší slovenský shit, který jsem zatím viděl a ODPAD je pro něj ještě milostivým ohodnocením. Chce se mi blejt… ()

• Markíza musela kvôli sťažnostiam svojich moderátoriek scenzurovať prvý diel. Zo scénky parodujúcej TV Noviny museli v repríze vystrihnúť záber s dieťaťom a moderátorke "Karmy" zmizla menovka Krepka. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)
  • Paródie na seriály sa natáčajú v tých istých ateliéroch, v ktorých sa točia aj originály. V rámci šetrenia sa natáčalo aj v byte jedného komparzistu. (Johnny_SVK)
  • Petra Polnišová s účinkovaním v šou dlho váhala, no nakoniec ju presvedčila zostava hercov. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)