Vynikajúca paródia na slovenských hercov, slovenské seriály, shows a celkovo na slovenskú televíziu. Táto show sa dokonca nevyhla ani paródiou na celosvetové udalosti a osobnosti. Rozhodne sa Kredenc považuje za môj najobľúbenejší televízny program. "Vitajte pri večeri plnom zábavy, ktorá nepodkopáva ľudské hodnoty" 10/10.(29.4.2019)

Fňukať nad tým, že vymrel humor Lasicu a Satinského nemá cenu. Doba sa zmenila. Táto satira spoločenského života je výborná, lebo vďaka tomuto, aj keď občas preafektovanému humoru si uvedomím, že keď sa cítim pri pozeraní televíznych správ, telenovelách a iných serióznych reláciách ako lietadlo, nie som jediná. :-)(17.5.2015)

• Bassko

Snaha o ozvláštnenie televízii sa síce cení, predsa len všetky tie denné seriály na jedno kopyto sa nám hnusia, ale toto bol skutočne chabý pokus. Tvorcovia si asi mysleli, že vziať už dávno spracované (S.O.S atď.) je fajn nápad, možno by aj bol, ale to by tí páni museli mať trochu zmyslu pre humor a hlavne pokory, pretože toto je doslova brak a považovať to za vtipné a k tomu to aj vysielať, sebareflexia nulová.(23.6.2015)

Časom uvidíme, či sa to priblíži k SOS a legendárnym scénkam, určite lepšie ako klaustrofobicko-štúdiové Haló, po prvom diele slabšie 4*. Doplnenie: Po 6 dieloch moje hodnotenie sedí, a ak sa seriál udrží (Čo je na markíze otázne- penáze) a vznikne viac dielov, je tu šanca na "SOS 2". (Hesso a Karma vedú). Po 20 dieloch kredenc už klasika a hlavne total najzábavnejší Bukino.(4.11.2014)

Napriek tomu, že sa to na totálnu kultovku SOS, samozrejme, nechytá, to je zábava na úrovni. Hoci ide v podstate o rovnaký štýl humoru ako v SOS - paródia na známe osobnosti, programy, reklamy a pod., predsa len relácia prináša niečo nové. Ubudol síce Sklár, ktorý bol TOP, prišli však mená ako Šebová, Kemka či Kubovčík. Prvá menovaná vhodne zapadla k Polnišovej, zvyšní dvaja sú mojimi veľkými obľúbencami, Kubovčík je "neokukaná" tvár a jeho humor je trefný a mimoriadne prirodzený. Spojenie nových tvárí s pôvodnými vypálilo nadpriemerne.(2.6.2015)

• - Petra Polnišová s účinkovaním v šou dlho váhala, no nakoniec ju presvedčila zostava hercov. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)

• - Markíza musela kvôli sťažnostiam svojich moderátoriek scenzurovať prvý diel. Zo scénky parodujúcej TV Noviny museli v repríze vystrihnúť záber s dieťaťom a moderátorke "Karmy" zmizla menovka Krepka. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)

• - Paródie na seriály sa natáčajú v tých istých ateliéroch, v ktorých sa točia aj originály. V rámci šetrenia sa natáčalo aj v byte jedného komparzistu. (Johnny_SVK)