Fool's Day (festivalový název)

Fool's Day

Krátkometrážní / Komedie / Thriller / Horor / Drama

USA, 2013, 19 min

Cody Blue Snider

Mám pocit, že s první aprílovou pointou měly přijít závěrečné titulky, ale beru to jak je a oceňuju především ochotu tlačit na pedál ve všech ohledech, což umožňuje hlavně boží práce s dětským obsazením, které je z říše snů a dovoluje vytěžit archetypální postavičky běžné třídy úplně do dna.(1.11.2014)

Moc jsem se smál. Táhnou to výkony dětských herců a scénář přeplněný verbálními i situačními gagy, které občas trhají bránici (high-five!). Ke zhlédnutí na vimeu.(1.2.2016)

Bylo by to dobrý i kdyby byl konec po pár vteřinách a prvním "vtípku", protože takhle bylo úplně jasný, co bude ten poslední, a čekalo se na něj trochu dlouho... ale jinak dobrý.(31.1.2016)

Sice se jedná o pohodovejch 19 minut, ale že bych z toho byl vodvařenej jako většina uživatelů čsfd, to se říct nedá. Beru to jako vzpomínku na školní léta kdy jsme i my vymýšleli různý fórky a vtípky na úkor učitelek. Pravdou je, že takhle daleko jsme nikdy nezašli ( naštěstí ). Chválím humor a taky obsazení a herecký výkony celé třídy. I přesto bych klidně nějakou tu minutu na stopáži ubral.(25.8.2016)

Parádička. Deti si na prvého apríla chcú vystreliť s pani učiteľky, tak jej do kávy primiešajú rôzne náhodné látky ktoré majú pri sebe... Na prekvapenie z toho po požití vzniká výbušná zmes. Takže o krvavú srandu bude postarané. Veľmi príjemne ma prekvapili herecké výkony detí. Dali to fakt na výbornú.(13.8.2016)

Skvěle načasovaný humor, který má od všeho něco, zástup komediálně talentovaných dětiček a výborná práce se střihem. Vůbec celé to ve mě evokuje tvorbu Phillipa Lorda a Christophera Millera.(11.3.2016)

Oooo, takto som čumel s otverenou hubou po záverečnej scéne. Pekne krutý a vydarený kraťas s kopou čierneho humoru a veľa parádneho gore. Ani tie inokedy otravné decká mi tentokrát nevadili a tých takmer dvadsať minút zbehlo rýchlo a zábavne. Odporúčam. 80 %!(14.6.2016)

Geniální horor comedy!(31.10.2014)

Zezačátku aboslutně bezkonkurenční školní krvavá zábava, která sice časem ztratí trochu jiskru, ale stejně ji budete chtít dokoukat. Dětští herci mě už dlouho takhle nepotěšili a nerozesmáli. Výborné výkony plus skvělý hororový nápad.(21.2.2016)

Začátek naprosto parádní. Nechybí tomu nadsázka a vtip. Ale bohatě by stačila poloviční stopáž.(31.5.2016)

Skvělá hororová komedie, ale něco mi tam chybí... na mě je to až příliš americké. Ale jinak skvělé.(3.1.2015)

• mikehoblog

Obrovské utrpení, obrovské zklamání... Kdyby film skončil po prvních dvou a půl minutách, byla by to docela povedená skeč. Ovšem takhle je to jen natahovaná nechutná kravina s neuvěřitelně nesympatickými fracky a trapnými "džouky". Aktuálně 96 procent...to jako vážně???(26.11.2015)