Mitch (Michael Doneger) má svých problémů dost. Jako by nestačilo, že normálně jen tak tak vyjde s penězi, přijde ještě navíc o práci. Jedné věci ale dost má - sexu, na kterém je závislý. Jenže jednou si na baru splete prostitutku Viktorii (Lyndsy Fonseca) s dívkou, kterou mu našla mobilní aplikace pro jednorázovky. Slovo dá slovo a Mitch dostane skvělý nápad na článek, který by mu mohl zajistit novou práci. Jenže nejprve musí Viktorii přemluvit, aby o ní mohl psát... (V.Silver)

Benedygtus

Velmi prijemny film, ktery mluvi o pomerne odvaznem tematu, odvazne sceny vsak necekejte a mozna, mozna to tak je lepsi. Solidni romance se spetkou komedie, ktera pro nekoho zmizi v sedi stovek podobnych filmu, me vsak bavila nadprumerne. 70% ()

Maximilianus

Najprv som sa obával, že to bude nejaká anglická verzie poľského Planeta singli. To sa našťastie ale aj bohužiaľ nestalo. Ide o absolútne zanedbateľný film, ktorý sa skôr blíži k pubertálnej verzii Pretty Woman, no bez všetkého, čo robí Pretty Woman tým, čim je. Ústredná dvojica síce nie je nesympatická, ale chémia medzi nimi nie je nijako výrazná a ani počas filmu nemá priestor nejako prebehnúť. Všetko je také skratkovité, nedotiahnuté, iba naoko. Nie je to vtipné, milé, dramatické, prosto nič. Napriek tomu sa nejedná o nudný film, ktorý by sa nedal dopozerať. Len nič nové neprinesie. Potešil Bruce Campbell, vďaka ktorému som si zaspomínal na seriály detstva Xenu a Herculesa. 6/10. ()

Nocturno culto

Pohodovka, konverzační love story se sympatickým obsazením, neurazí. Fonseca je vážně kus, to se musi nechat a Bruce mě pobavil, hlášky měly vejšku - cvičení, hulení atd... ačkoliv absolutní top je "hajzldědek" na začátku :) ()

argo.smile

Fajn som si oddychol a na Lyndsy sa dobre pozera. Bruce hra taku svoju pohodacku klasiku. Stale je to lepsie nez klisovity snimok Pretty Woman aj ked urcita inspiracia je tam... Za mna 4* ()

Konev

Námět to byl dobrý, ale myslím, že by se z něj dalo vytěžit víc. Buď víc romantiky, nebo víc sexu, nebo víc práce escortu, méně sprostých slov u dcery a nepochopil jsem, proč tam byl ten zhulený otec...porovnáním s Pretty Woman, tohle zpracování je opravdu mizerné. ()

HonzaN

mrknul jsem na to, protoze jsem byl utahanej a nechtelo se mi koukat na Fasbendera a domrdanej Assassins creed. Nic jsem od toho nečekal. Jen si pustit nablblou komedii a pak jít spát. Ale událo se překvapení. Film vcelku ubíhal a já si ani neuvědomil že v podstatě čekám jak se bude děj vyvíjet. Jasně že závěr je jasnej od samýho začátku, ale ta cesta k němu byla zábavná a ano romantická. Lyndsy je kočka o tom žádná, ten klučina je vcelku sympaťák a celkově se na tohle hezky koukalo. Dal jsem 5 z 5 protože... proč ne? Film pobavil, neurazil, neprobíhalo nějaký výrazně šílený klišé, bylo tam trochu nahoty, byl v tom i vtip, správná oddychovka. Takových filmů bych poprosil víc. A že se tady divíte že jeho sestra mluvila tak moc sprostě? Ale no tak.. je to teenager dop****e ku***drát :D a touchdown boy má skvělou p***l teda zadek :D ()

pillower

Námět je docela zajímavý s velkým potenciálem - provedení otřesné, a to především žalostným výběrem hlavních herců, je až příliš vidět, že tyto role jim opravdu nesedí. Fonesca je moc jemná a Donager až příliš zženštilý. Dialogy jsou o ničem - prázdné a plné sprostých výrazů. Srovnání s Pretty Woman, jak tu píší někteří uživatelé - opravdu mě nenapadá ani jedna souvislost. Hlavně ale - co je vlastně myšlenkou tohoto filmu? Na to stále hledám odpověď .... Dvě hvězdičky dávám především za úvodní scénu v restauraci, jinak je to klasický odpad. ()