Ledová sezóna

Norm of the North

Animovaný / Dobrodružný / Komedie

USA / Indie, 2016, 86 min

• Streeper

Tohle se vážně nepovedlo. Trailer slibuje dokonalou a vtipnou podívanou, ale všechny nejlepší scény byli použity právě v tom traileru a snímek samotný nám pak nenabízí nic nového a dokonalého. Není to vtipné, není to napínavé, žádná akce, ani romantika, je to prostě jedno velké animované nic.(3.6.2016)

• MikeCool

Snad jeden z těch nejstupidinějších animáků, které jsem v kině mohl spatřit. Bezduchý děj a přehnaná a hlavně přeplácaná kýčovost zde bila do očí. ___ (Cinestar, Hradec Králové)(27.1.2016)

• Swoser

Film s animací tak líně udělanou, že z toho dokonce bolí oči. Příběh nedával absolutně žádný smysl. Hodně lidí si jen řekne, že to je film pro děti, ale když i děti v kině se nudily. To už o něčem vypovídá. Tenhle film měl vyjít rovnou na DVD, ale rozhodli se na poslední chvíli, že film pustí do kin. Pokud chcete tenhle film vidět, tak očekávejte, že odejdete z kina o trochu blbější. Ani jednou jsem se nezasmál, a to je už něco říct. Snažil jsem sám sebe přesvědčit 86 minut, abych neodešel. A teď toho lituju. 1/10(18.1.2016)

Vzhľadom na to, že ani tie drahé animáky (HĽADÁ SA DORY, DOBRÝ DINOSURUS, REBELKA...) ma v poslednej dobe nijako nedojímajú, beriem Ľadovú sezónu ako klasický detský film s pososlstvom. HAPPY FEET je niekde úplne inde, ale eskapádam v štýle DIVOČINY či LOVECKEJ SEZÓNY sa to asi vyrovná...(7.1.2017)

Nojo, je to pohádka s eko poselstvím a lidi (krom pár vyjímek) jsou tu ukázáni jako hovada co ničí přírodu kvůli pokroku, tak na takový film hned tu musí všichni nadávat. A já udělám přesně pravý opak a dám mu plný počet, protože filmy s eko poselstvím mám rád, dějově se mi to líbilo a celkem jsem se tu i slušně bavil. "Jsou zdomácnělí? Ovšem, ti se už vyčůrali ve spoustě domů"(16.6.2016)