Ledová sezóna

Norm of the North

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA / Indie, 2016, 90 min

• Rian_witcher

Vezmi chlupatého hloupatého pandu ( v tomto případě ledního medvěda), přidej k němu malé "roztomilé" mimoně (v tomto případě lumíky), naočkuj to celé padouchem bez skrupulí a v tomto případě i bez charisma a čekej, co to udělá s diváky. No doufám, že v tomhle případě z toho nikdy žádná dvojka nebude.(16.1.2016)

Celkem zajímavě promyšlená hlavní postava, ale zbytek obyčejný klišovitý ovar, co moc nepřekvapí. Animák mě nenadchnul, ani neurazil. Někdy je záchraný kruh těchto animáků humor, ale ani ten tu bohužel není výrazný. Ale zase to nějak drsně nesoudím, protože po animované stránce je to vydařené. Přesto jen o důvod víc, proč mám radši Pixar.(2.8.2016)

• figliar

Veľmi slabé. Zlá animácia by mi až tak nevadila, ale dej by som aspoň nejaký privítal. Trápny pokus nahradiť Mimoňov nejakými Lumíkami nevyšiel, ani snaha o nejakú zápletku či poukázanie na problém zasahovania ľudí do ríše zvierat. Jedna jediná scéna ma pobavila (Titanic), ale od 86 minútového filmu som čakal viac než 5 sekúnd zábavy.(27.1.2016)

• Martin29

No na odpad to není, když to porovnám s tímto německým výtvorem http://www.csfd.cz/film/407411-uuups-noe-zdrhnul/prehled/ nebo třeba s Loveckou Sezonou 2 a 3 tak je to dokonce lepší. Animace je příšerná nejvíce to jde vidět ve městě všechny auta vypadají jak kdyby je kreslilo 5 leté dítě a to ještě by to možná nakreslilo lépe ani postavy lidí nevypadají o nic lépe (nemusím tam mít dokonalost jako třeba v Pixaru nebo Dreamworksu, ale panebože je rok 2016) . Čekal jsem aspoň, že to bude vtipné, ale většinu vtipů obstarávají ti lumíci a ty vtipy jsou na jedno brdo navíc věčné prdění brkání a močení si myslím není dobrý nápad dávat do animáku na který chodí převážně děti. 40 procent za jeden vtip s lumíky co pobavil (parodie na Titanic) a 2 hudební čísla. Animák na jedno podívání a pak zapomenutí(19.5.2016)

• kaylin

Asi je v tom nějaká nutnost, že filmy, které se odehrávají za polárním kruhem, musejí mít ekologické poselství, které je divákům doslova otloukáno o hlavu. Tohle platí i v případě "Ledové sezóny", jejímž smyslem je, aby si lidé uvědomili, že vlastně není dobrý nápad stavět domy na ledu... Opravdu závratná myšlenka. Ale sem tam je to i trochu zábavné.(4.4.2016)