Ledová sezóna

Norm of the North

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA / Indie, 2016, 90 min

• kaylin

Asi je v tom nějaká nutnost, že filmy, které se odehrávají za polárním kruhem, musejí mít ekologické poselství, které je divákům doslova otloukáno o hlavu. Tohle platí i v případě "Ledové sezóny", jejímž smyslem je, aby si lidé uvědomili, že vlastně není dobrý nápad stavět domy na ledu... Opravdu závratná myšlenka. Ale sem tam je to i trochu zábavné.(4.4.2016)

• Swoser

Film s animací tak líně udělanou, že z toho dokonce bolí oči. Příběh nedával absolutně žádný smysl. Hodně lidí si jen řekne, že to je film pro děti, ale když i děti v kině se nudily. To už o něčem vypovídá. Tenhle film měl vyjít rovnou na DVD, ale rozhodli se na poslední chvíli, že film pustí do kin. Pokud chcete tenhle film vidět, tak očekávejte, že odejdete z kina o trochu blbější. Ani jednou jsem se nezasmál, a to je už něco říct. Snažil jsem sám sebe přesvědčit 86 minut, abych neodešel. A teď toho lituju. 1/10(18.1.2016)

Priemerný americký animák, ktorý ničím nevybočuje z priemeru a neprináša nič nové. Určite ale potešia jeho naivne pekné scény, ktoré sú na druhej strane plné klišé a miestami sú ozaj stupídne. Je to však určené pre deti a mne sa to aj napriek tomu celkom páčilo. Animácie mohli byť aj lepšie, ale dali sa, a samotné postavičky boli sympatické. Takže za mňa slušný priemer. 55 %(4.6.2017)

• Rian_witcher

Vezmi chlupatého hloupatého pandu ( v tomto případě ledního medvěda), přidej k němu malé "roztomilé" mimoně (v tomto případě lumíky), naočkuj to celé padouchem bez skrupulí a v tomto případě i bez charisma a čekej, co to udělá s diváky. No doufám, že v tomhle případě z toho nikdy žádná dvojka nebude.(16.1.2016)

• Martin29

No na odpad to není, když to porovnám s tímto německým výtvorem http://www.csfd.cz/film/407411-uuups-noe-zdrhnul/prehled/ nebo třeba s Loveckou Sezonou 2 a 3 tak je to dokonce lepší. Animace je příšerná nejvíce to jde vidět ve městě všechny auta vypadají jak kdyby je kreslilo 5 leté dítě a to ještě by to možná nakreslilo lépe ani postavy lidí nevypadají o nic lépe (nemusím tam mít dokonalost jako třeba v Pixaru nebo Dreamworksu, ale panebože je rok 2016) . Čekal jsem aspoň, že to bude vtipné, ale většinu vtipů obstarávají ti lumíci a ty vtipy jsou na jedno brdo navíc věčné prdění brkání a močení si myslím není dobrý nápad dávat do animáku na který chodí převážně děti. 40 procent za jeden vtip s lumíky co pobavil (parodie na Titanic) a 2 hudební čísla. Animák na jedno podívání a pak zapomenutí(19.5.2016)