John Crenshaw (Paul Logan) sprevádza svoju priateľku a partiu jej študentiek a študentov na víkendovú expedíciu do prírody hlboko do lesa. Čo malo byť príjemným vzdelávacím a zábavným výletom s cieľom nafotiť nádherné zábery, sa zvrhne na desivý boj o život. Skupinu totiž napadne horda zdeformovaných, zmutovaných bytostí s neukojiteľnou túžbou po krvi. Situácia sa vyvíja v ich neprospech a jediný, kto ich môže dostať z lesa nažive, je sám Crenshaw. (Incantator)

NextOne

Hory mají oči s hlavním hrdinou alias Rambo. Nevím co k tomu napsat. Jednou se na to podívat úplně stačí. 1 hvězdička za film, druhá za Sydney a třetí za Tiffany. :D ()

Chicharron

V rámci kategorie "B" vrchol žánru. Co na tom, že je to patlala-matlala Ramba, Schwarzennegra, mutantů, texasského masakru okružní pilou, eh, chtěl jsem říct motorovou pilou... Mám rád filmy, kde se masakrují přiblblí američtí teenangeři a tady se masakrují okružní pilou i všelijak jinak a je zde k vidění pár epesních gore scén. Po neslaném nemastném začátku se Paul Logan rozjede ve velkém stylu a i Stallone se Swarzennegrem se můžou jít zahrabat. Tohodle týpka měli vzít do Expandables...škoda. Vydržel jsem neusnout, takže 5*. ()

goauld

Rambo v lese, v lese, žije v lese... a kolik mají dětí, v kolik chodí domů spát... No bylo to docela zajímavé, až na to, že ho co chvíli vyrušoval nějaký ten mutantík... áááále Rambo si s tím dokázal hravě poradit :-)) Joooo Šebestová - tohle byla řežba ;-) Alespon, že krom své milenky zachránil alespon jednu pipinu ze spár zlých mutantou. Opět tu máme takovou jednohubku na nedělní podvečer - ideální do nějaké té komerční TV. Nenadchne - neurazí. Gore scény byly ucházející, záporák hrál dostatečně záporně a kladný maliňák byl slušnákem jako ten náš Limonádový Joe. Tvrdým chlastem maximálně "živil" oheň, jinak CocaCola to je to správný pití pro správný chlapy !! :-)) ()

Martin29

Film je vlastně kombinací několika hororů dohromady. Máme zde Hory Mají Oči (kanibalové co zmutovali zde díky tomu, že pili vodu s uranem) Pach Krve (kanibalové v lese z 3 dílu Pachu Krve si to vypůjčilo vězně co přežili transport) samozřejmě Rambo (chlápek samotný likviduje bandu kanibalů) a Texaský Masakr (policie, která v tom peče s těmi zlými). Ale, když se přes to člověk přenese nejedná se o špatný film. Má to dobré gore scény (useknutá hlava useknutá noha rozmlácená hlava o kámen řezání nohou) a ani děj není špatný. Jediné co to kazí je hudba, která stojí za prd a je na jedno brdo a ke konci mě přišlo, že tomu docházela šťáva. Ale rozhodně z toho žánru se jedná o to lepší co vyšlo pořád lepší než 6 a 2 díl Pachu Krve. ()

huhuhu783

Dlouho sem hledal slova,jak tohle dílo popsat. A ještě sem ho nenašel. takže závěrem chci říct,rači se na to nedívejte,pač je to voničem ()

Dalajlada

To byla ale bída. Nepovedenej Wrong Turn a Rambo namíchaný v jedno. O tom, jaká je to strašná hovadina se ani nebudu rozepisovat, protože mi ještě krvácí oči a uši. ()