Omlouváme se, na webu se vyskytla technická chyba. Pokud si byl přihlášen, došlo k odhlášení. Zkus to prosím za chvíli znovu... Zavřít zprávu

Oslava v Ledovém království

Frozen Fever

Oslava v Ľadovom kráľovstve

Animovaný / Krátkometrážní / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

USA, 2015, 7 min

Peter Del Vecho
  • kulyk

Pjinčežna má najoženiny. Kjávovna pak pšání jediný. Upožádat oflavu, dojt i dájky pjo kjávu. Stvůry z Ledového království hlásí comeback v sedmiminutovém, na první pokuk téměř nekonečném, díle. A co teprve, když se to nějaký tříletý satánek rozhodne pouštět ve smyčce. Přesto je oproti původnímu filmu vidět jistý kvalitativní posun směrem kupředu, neboť zde přímo rezonuje sladká možnost, že jedna z arendellského establishmentu zcepení na rupturu nosních dutin!(3.1.2016)

Vzhledem k Frozen je tento kraťásek trochu zklamáním. Z filmu to nic moc nepřevzalo. Kýchání bylo legrační, ale jinak jsem si nic zvláštního neodnesla. Vlastně mi přišlo, že se tady skoro ani nic neděje, nenašla jsem tady žádné poselství, jak to v kraťáscích bývá. No prostě škoda. Toto se trochu nevyvedlo.(29.3.2015)

Je neuvěřitelné kolik vtipu a "frozenovské" atmosfér se tvůrcům do těch 7 minut podařilo nacpat. Těším se díky tomu na Frozen 2 ještě asi tak o 10000000% víc, tohle mě přesvědčilo o tom, že jako jeden z mála filmů má Frozen důvod pokračovat, ale nevím, jakou zápletko do velkého filmu vymyslí. Snad to nezničí. Byla by to škoda.(10.4.2015)

Sněhové radovánky s názvem frozen fever pokračují aneb Anna slaví další narozky. Víte, co se stane, když sněhová královna Elsa, které z rukou šlehají paprsky zmražení a taky umí postavit paláce z ledu a udělat si šaty, dostane rýmu? Kašle pidisněhuláky :D A právě pidisněhuláci jsou těmi malými rošťáky, co málem zničí narozeniny, stejně jako kůň a chameleon málem zničili svatbu v Tangled Ever After. Pidisněhuláci byli všude, Kristoff je shazoval Olafovou hlavou jako kuželky a nejlepší byl konec, kdy zabušil Kristoff na dveře Ledového zámku, otevřel super velký zlý sněhulák-strážce a on mu jen řekl, Don't ask a dovnitř vcházeli ti pidižvíci, přičemž je Olaf všechny pojmenovával :D Nejkrásnější úsek písně? Refrén narozeninového songu jen za tleskotu (4:12) A ano uhodli jste, skoro celý snímek je vlastně jen ta píseň - si to spočítejte - song má 5 minut a snímek i s titulky 7.(27.7.2015)

• maddy

Nakoľko fenomén Frozen ide úplne mimo mňa a aj samotný animák považujem iba za priemerný kúsok (3*), tak ani tento kraťas na mňa nijako nezapôsobil a oproti celovečernému filmu musím tým pádom z hodnotenia ešte ubrať. Opäť sa totiž potvrdzuje iba to čo mi vadilo už vo Frozen a teda lacné pesničky a infantilný humor. Ja sa skutočne neviem zasmiať na kýchajúcej princeznej a skákajúcich snehových guliach. Pre deti do sedem rokov určite fajn, no ja som z podobných rozprávok už vyrástol. Oveľa radšej si totiž pustím animák od Pixaru – napríklad taký vynikajúci Up a jemu podobné, než čokoľvek z Frozen sveta. Pretože ani Frozen Fever nie je nič iné než päť minútová nechytľavá pieseň s kýchajúcou princeznou a poskakujúcimi malými snehuliakmi, ergh. Pre mňa bez jediného vtipu, jediného nápadu alebo jedinej zaujímavej scény.(7.8.2015)