Reklama

Reklama

Oslava v Ledovém království

  • USA Frozen Fever (více)
Trailer 1
Animovaný / Krátkometrážní / Dobrodružný / Komedie / Fantasy
USA, 2015, 7 min

Obsahy(1)

Elsa plánuje pro Annu narozeninovou oslavu. S přípravami jí pomáhá Kristoff, Sven a Olaf. Pro oslavenkyni je připravený báječný obří dort, který hlídá Kristoff, a také dobrodružná cesta za dárky poschovávanými po celém zámku. Plány jim ale překazí Elsino nachlazení. Při každém kýchnutí dívka vytvoří malé sněhuláčky. Kristoff se je snaží zastavit, protože dělají nepořádek a kácí dekorace připravené na oslavu. S každým Elsiným kýchnutím se na zámku objevují další rozpustilí sněhuláčci. Brzy je jich všude plno a jejich řádění nebere konce. Jak si s nimi Olaf s Kristoffem poradí? (TV Nova)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (64)

blackrain 

všechny recenze uživatele

To se povedlo. Fajn nápad, ti malí sněhoví pumbrdlíci. Já mám vždycky narozeninové oslavy spojené s něčím bláznivým a nebo nějakým trapasem,na který se dlouho nezapomene. Tady je to bláznivá jízda od začátku do konce. Sedm minut je na kraťas tak akorát. Jenže v tomhle případě to uteklo až příliš rychle. Chci další. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Když máte dobré postavy, tak se s nim celkem snadno pracuje. Ale i tenhle kraťas má něco do sebe, má nápad a hlavně krásnou píseň, která prostě dobře zní. Idina Menzel má nádherný hlas. I v těch sedmi minutách je dost zábavy a já jsem se do tohoto světa do cela rád vrátil. Olaf je náš favorit, i když ti malí tady mě nadchli. ()

Reklama

Jezinka.Jezinka 

všechny recenze uživatele

Narozeninová párty, když už se koná, má být veselá, hravá, barevná, plná sobů a s taaaakhle velkým dortem. Nenávidím sněhuláky. K Olafovi přibyl Mrazík, Zmrzlík, Sněženka, Křehulka, Pankrác, Servác, Bonifác, Mrazilka, Chlaďulka, Křupinka, Ledovka, Kra, Severka, Polárka, Studilka, Zmrazil, Námraza a to nemluvím o těch, jimž nemůžu přijít na jméno. Jako reklama na Coldrex to je zábavné. ()

maddy 

všechny recenze uživatele

Nakoľko fenomén Frozen ide úplne mimo mňa a aj samotný animák považujem iba za priemerný kúsok (3*), tak ani tento kraťas na mňa nijako nezapôsobil a oproti celovečernému filmu musím tým pádom z hodnotenia ešte ubrať. Opäť sa totiž potvrdzuje iba to čo mi vadilo už vo Frozen a teda lacné pesničky a infantilný humor. Ja sa skutočne neviem zasmiať na kýchajúcej princeznej a skákajúcich snehových guliach. Pre deti do sedem rokov určite fajn, no ja som z podobných rozprávok už vyrástol. Oveľa radšej si totiž pustím animák od Pixaru – napríklad taký vynikajúci Up a jemu podobné, než čokoľvek z Frozen sveta. Pretože ani Frozen Fever nie je nič iné než päť minútová nechytľavá pieseň s kýchajúcou princeznou a poskakujúcimi malými snehuliakmi, ergh. Pre mňa bez jediného vtipu, jediného nápadu alebo jedinej zaujímavej scény. ()

kulyk 

všechny recenze uživatele

Pjinčežna má najoženiny. Kjávovna pak pšání jediný. Upožádat oflavu, dojt i dájky pjo kjávu. Stvůry z Ledového království hlásí comeback v sedmiminutovém, na první pokuk téměř nekonečném, díle. A co teprve, když se to nějaký tříletý satánek rozhodne pouštět ve smyčce. Přesto je oproti původnímu filmu vidět jistý kvalitativní posun směrem kupředu, neboť zde přímo rezonuje sladká možnost, že jedna z arendellského establishmentu zcepení na rupturu nosních dutin! ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama