Reklama

Reklama

Oslava v Ledovém království

  • USA Frozen Fever (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Ve filmu Oslava v Ledovém království (Frozen Fever) se chystá oslava Anniných narozenin a Elsa s Kristoffem jsou rozhodnuti zajistit, aby se jednalo o tu nejlepší oslavu vůbec. Když se ale Elsa nachladí, mohou její schopnosti ohrozit víc než jen samotnou oslavu. (Falcon)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (66)

hansel97 

všechny recenze uživatele

Je neuvěřitelné kolik vtipu a "frozenovské" atmosfér se tvůrcům do těch 7 minut podařilo nacpat. Těším se díky tomu na Frozen 2 ještě asi tak o 10000000% víc, tohle mě přesvědčilo o tom, že jako jeden z mála filmů má Frozen důvod pokračovat, ale nevím, jakou zápletko do velkého filmu vymyslí. Snad to nezničí. Byla by to škoda. ()

blackrain 

všechny recenze uživatele

To se povedlo. Fajn nápad, ti malí sněhoví pumbrdlíci. Já mám vždycky narozeninové oslavy spojené s něčím bláznivým a nebo nějakým trapasem,na který se dlouho nezapomene. Tady je to bláznivá jízda od začátku do konce. Sedm minut je na kraťas tak akorát. Jenže v tomhle případě to uteklo až příliš rychle. Chci další. ()

Reklama

maddy 

všechny recenze uživatele

Nakoľko fenomén Frozen ide úplne mimo mňa a aj samotný animák považujem iba za priemerný kúsok (3*), tak ani tento kraťas na mňa nijako nezapôsobil a oproti celovečernému filmu musím tým pádom z hodnotenia ešte ubrať. Opäť sa totiž potvrdzuje iba to čo mi vadilo už vo Frozen a teda lacné pesničky a infantilný humor. Ja sa skutočne neviem zasmiať na kýchajúcej princeznej a skákajúcich snehových guliach. Pre deti do sedem rokov určite fajn, no ja som z podobných rozprávok už vyrástol. Oveľa radšej si totiž pustím animák od Pixaru – napríklad taký vynikajúci Up a jemu podobné, než čokoľvek z Frozen sveta. Pretože ani Frozen Fever nie je nič iné než päť minútová nechytľavá pieseň s kýchajúcou princeznou a poskakujúcimi malými snehuliakmi, ergh. Pre mňa bez jediného vtipu, jediného nápadu alebo jedinej zaujímavej scény. ()

Rymixta 

všechny recenze uživatele

Frozen mám velmi ráda, a taky že je to jeden z lepších filmů, ale tohle..byť to bylo kraťučké, byl pro mě slabý odvar, možná tomu uškodil český dabing, který byl možná na rychlo udělaný. Nápad je to ovšem zajímavý, ikdyž skoro za každým filmem, pokud tam je nějaký dodatek, tak je oslava. Některé místa byly vtipné, ale přišlo mi to už kapánek přehnané. Zajímavé bylo kýchání sněhuláků. ()

Kiisaki 

všechny recenze uživatele

Možná to bylo kombinací příliš vysokého očekávání a českého dabingu (který se mi zkrátka nelíbí), ale kraťas s motivem mé oblíbené Disneyovky mě příliš nenadchnul. Animace byla perfektní, ale děj nemastný-neslaný a ústřední písnička nebyla hodná zapamatování, skoro jako kdyby ani neměla žádnou melodii. Třeba názor přehodnotím později, až si vše vyslechnu v angličtině - v což opravdu doufám, protože jsem se do kina na Popelku vydala především kvůli Frozen Fever. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama