Oslava v Ledovém království

• USA Frozen Fever (více)

Ve filmu Oslava v Ledovém království (Frozen Fever) se chystá oslava Anniných narozenin a Elsa s Kristoffem jsou rozhodnuti zajistit, aby se jednalo o tu nejlepší oslavu vůbec. Když se ale Elsa nachladí, mohou její schopnosti ohrozit víc než jen samotnou oslavu. (Falcon)

Mistr119

Bože, tak tohle je strašný kýč.. 🤮 Jako v čase vánočním to působí trošku mile a animace jsou super, taky hudební narážky na původní film, ale to je tak na hvězdu nebo max. 2... Časem třeba přidám 2., ale teď dávám jen jednu za nevkusnou dramaturgii Novy (vím, že tvůrci za to nemohou..) vysílat tuhle oslavu s nemocnou princeznou, která "by si měla přiznat", že je nemocná zrovna v době COVIDu, jako bychom se měli všichni naprogramovat, ano, my jsme taky všichni nemocní..! 😏 Dost, že jsme všichni preventivně nemocní s hadrem na xichtu..! 😏😷 ()

Pokey

Ty vtípky mi přišly místy dost křečovité, ale písnička hezká a ten konec mě poslal dolů ze židle, takže za čtyři. ()

Rymixta

Frozen mám velmi ráda, a taky že je to jeden z lepších filmů, ale tohle..byť to bylo kraťučké, byl pro mě slabý odvar, možná tomu uškodil český dabing, který byl možná na rychlo udělaný. Nápad je to ovšem zajímavý, ikdyž skoro za každým filmem, pokud tam je nějaký dodatek, tak je oslava. Některé místa byly vtipné, ale přišlo mi to už kapánek přehnané. Zajímavé bylo kýchání sněhuláků. ()

Blind307

...nuž trochu ma to sklamalo...oproti príbehu sa mi to zdalo akési odfláknuté...ani deti neboli také nadšené ako z jednotky... ()