Stejně tak jiný jako já

• Austrálie

USA, 2017, 119 min

• majo0007

Ehm... Renée Zellweger... Kebyže nie je uvedená v titulkách, ani neviete, že tam hrá hlavnú úlohu. Panebože, niekdajšia prirodzená kráska sa zmenila na umelú atrapu a odporúčam jej zažalovať plastických chirurgov za sfušovanú robotu. Tá jej nenormálna vizáž ma po celý čas maximálne iritovala a skazila celý film, v ktorom nájdete všetky možné súčasné klišé (nevera, rasizmus, rakovina), a ktorý nesklame hlavne naše nežné polovičky a predajcov kapesníkov.(15.2.2018)

No nevím, co si mám myslet-tenhle film rozhodně stojí za to vidět.Má to sice jen 55%, ale podle mě je to silně podhodnoceno. Nikdo nechce slyšet příběh, jak se nějaký bezdomovec dostal na ulici. Málokdo si uvědomuje, že nějaký 60ti letý muž tam nespadl z nebe. Měl nějaký život a práci a historii-ne to nás vlastně ani nezajímá-vidíme jen špinavého a někdy násilného ,,týpka,, tak alou pryč. tenhle film, je podle skutečné události a s výbornými hereckými projevy. Pomalá stopáž, je tu plusem a ne mínusem(1.1.2019)

• kaylin

To poselství je celkem pěkné, ten příběh není vyloženě nezajímavý, ale mám pocit, že se s těmi křesťanskými agitacemi trochu moc roztrhl pytel... I když se to snaží skrýt za lásku, pořád je v tom křesťanský bůh... A pak je tu Renée Zellweger, z které se stal prostě někdo jiný a je neskutečně nezajímavá.(17.3.2018)

• eLeR

Dať manželstvu druhú šancu je obdivuhodné. Pomáhať bezdomovcom je pekné. Zdolávať chorobu a tráviť posledné chvíle života v kruhu rodiny a priateľov je fajn. Vytvoriť si priateľský vzťah s bezdomovcom a upevňovať ho celý život je skvelé. Napísať o tom knihu a chodiť o všetkom kade-tade rozprávať .. no nech sa páči. Len film bol nemastný-neslaný a totálne bez iskry .. akejkoľvek. Katastrofálne dialógy. A prečo tam nehrala tá Renée?(16.7.2018)

Ak budu v najbližšej dobe natáčať nejaký zombie film,René bymala byť jasna volba.To je hrozná zrúda.Fim je plný otrepaných klišé.A áno je to opäť duchovná cesta pre bohatých,aby našli zmysel svojho komfortného bezvýznamného života. Už ani neviem kedy som videl naposledy niečo s Johnom Voightom a nemal chuť mu rozbiť hubu.Hnusáci mu teda idú dobre.(24.10.2018)

• - Združenie amerických hudobníkov zažalovalo filmovú spoločnosť Paramount Pictures za to, že hudbu k filmu nechalo nahrať na Slovensku. Štúdio tak údajne porušilo ustanovenie kolektívnej zmluvy, podľa ktorej hudbu k filmom produkovaným v USA alebo v Kanade, musí Paramount nahrať v týchto štátoch. (Demigod)